© BlurayDolum

3d-online-liste
Filmin Orjinal İsmi
Filmin Türkçe İsmi
Yapım Yılı
Boyutu (GB)
Fiyatı (TL)
IMDB Puanı
Eklenme Tarihi
The CroodsCroodlar20136.280.57.315.11.2013
The Smurfs 2Şirinler 220137.880.75.125.11.2013
Hansel & Gretel: Witch HuntersHansel ve Gretel: Cadı Avcıları20138.4216.123.11.2013
G.I. Joe 2 RetaliationG.I. Joe 2 Misilleme201310.5615.822.11.2013
TurboTurbo20137.980.76.321.11.2013
Iron Man 3Demir Adam 3201313.017.420.11.2013
The WolverineWolverine201313.1316.919.11.2013
Jack The Giant SlayerDev Avcısı Jack201310.8216.318.11.2013
Escape From Planet EarthKahraman Uzaylılar20136.730.55.717.11.2013
The Great GatsbyMuhteşem Gatsby201315.717.316.11.2013
Pacific RimPasifik Savaşı201313.1517.224.11.2013
EpicDoğal Kahramanlar20139.116.614.11.2013
Man of SteelÇelik Adam201317.1317.413.11.2013
Monster UniversitySevimli Canavarlar Üniversitesi20139.0517.512.11.2013
Star Trek: Into DarknessStar Trek: Bilinmeze Doğru201313.417.911.11.2013
OblivionOblivion20138.617.010.11.2013
Despicable Me 2Çılgın Hırsız 2201310.5117.609.11.2013
Oz The Great and PowerfulMuhteşem ve Kudretli Oz201314.0316.308.11.2013
PlanesUçaklar20136.8615.406.12.2013
World War ZDünya Savaşı20139.817.107.11.2013
A Common ManSıradan Bir Adam20138.6314.424.11.2013
Life of Pi Pi'nin Yaşamı201212.6018.207.11.2013
The Pirates Band of MisfitsKorsanlar!20127.310.76.807.11.2013
PrometheusPrometheus201211.1017.307.11.2013
Madagascar 3 Europe's Most WantedMadagaskar 3 Avrupa'nın En Çok Arananları20128.5917.007.11.2013
FrankenweenieFrankenweenie20127.380.77.007.11.2013
Dr. Seuss' The LoraxDr. Seuss Loraks20127.910.76.407.11.2013
Step Up 4 RevolutionSokak Dansı 420129.7816.207.11.2013
Men in Black 3Siyah Giyen Adamlar 3201213.2017.007.11.2013
Wrath Of The TitansTitanların Öfkesi201211.4015.807.11.2013
The Amazing Spider Manİnanılmaz Örümcek Adam201211.2017.407.11.2013
Piranha 3DDPiranha 3DD20128.3714.007.11.2013
The Avengers Yenilmezler201215.8018.507.11.2013
The Hobbit: An Unexpected JourneyHobbit: Beklenmedik Yolculuk201216.3918.007.11.2013
Silent Hill RevelationSessiz Tepe Karabasan20129.4115.207.11.2013
Secret of the WingsTinker Bell Gizemli Kanatlar20127.610.76.407.11.2013
Journey 2 The Mysterious IslandGizemli Adaya Yolculuk20129.5415.707.11.2013
John CarterJohn Carter İki Dünya Arasında201215.1016.807.11.2013
BraveCesur20127.570.77.307.11.2013
Abraham Lincoln Vampire HunterVampir Avcısı Abraham Lincoln201213.8016.007.11.2013
Underworld AwakeningKaranlıklar Ülkesi Uyanış20129.8316.407.11.2013
Ice Age 3 Continental DriftBuz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor20129.2616.707.11.2013
Hotel TransylvaniaOtel Transilvanya20127.630.77.007.11.2013
ParaNormanParaNorman20129.9817.007.11.2013
Universal Soldier Day of ReckoningEvrenin Askerleri İntikam Günü201211.2015.107.11.2013
Resident Evil RetributionResident Evil 5 İntikam20129.3515.307.11.2013
Conan The BarbarianBarbar Conan201111.5015.207.11.2013
In the Name of the King 2 Two WorldsÖzgürlük Savaşçısı 220116.890.53.207.11.2013
Drive Angryİntikam Yolu20118.2015.507.11.2013
Harry Potter And The Deathly Hallows Part 2Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm II201110.9018.107.11.2013
The Adventures of TintinTenten'in Maceraları20119.7917.507.11.2013
Dragon CrusadersDragon Savaşçıları20117.960.72.807.11.2013
The Three MusketeersÜç Silahşörler20119.5415.807.11.2013
Dolphin TaleDolphin Tale20119.1216.707.11.2013
2010: Moby DickBeyaz Balina20118.3912.707.11.2013
ThorThor201112.1017.007.11.2013
Orla FrøsnapperAfacan ve Kurbağa Surat20116.400.55.907.11.2013
Thor Legend of the Magical HammerVikingler Efsanesi Thor20117.850.75.007.11.2013
RioRio201111.0017.007.11.2013
ImmortalsÖlümsüzler201111.461607.11.2013
Ghost Rider Spirit of VengeanceHayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi20119.1314.407.11.2013
Transformers Dark of the MoonTransformers 3 Ay'ın Karanlık Yüzü201118.8016.307.11.2013
Gnomeo & JulietSevimli Cüceler Cino ve Jülyet 20116.960.55.907.11.2013
HugoHugo201114.7017.707.11.2013
Quest for ZhuQuest for Zhu20116.090.55.707.11.2013
The Green HornetYeşil Yaban Arısı20119.1716.007.11.2013
Pirates of the Caribbean On Stranger TidesKarayip Korsanları Gizemli Denizlerde201113.2016.607.11.2013
RoadKillLanetli Yaratık20119.3513.907.11.2013
Happy Feet TwoNeşeli Ayaklar 220117.270.75.907.11.2013
Puss in BootsÇizmeli Kedi20117.280.76.707.11.2013
Green LanternYeşil Fener201110.0015.907.11.2013
Cars 2Arabalar 220118.7616.407.11.2013
The Front LineÖn Cephe20117.460.77.207.11.2013
Captain America The First Avengerİlk Yenilmez Kaptan Amerika201117.0016.807.11.2013
Horrid Henry The MovieFelaket Henry20117.260.73.807.11.2013
HiddenSaklı Ruh20116.200.53.307.11.2013
SanctumDip20119.4215.707.11.2013
Fright NightKorku Gecesi201110.4016.507.11.2013
The Darkest HourKaranlık Saat20118.1414.907.11.2013
Sector 7Sektor 7201111.1014.407.11.2013
Shark NightKatil Köpek Balığı20118.9313.907.11.2013
Final Destination 5Son Durak 5201116.8015.907.11.2013
CoriolanusCoriolanus201110.0016.307.11.2013
Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 220116.720.57.407.11.2013
Largo Winch 2Tehlikeli Miras 2201110.9016.007.11.2013
PriestKutsal Savaşçı20118.2715.707.11.2013
LividKorkunç Hazine20115.460.55.707.11.2013
Battle of Los AngelesLos Angeles Savaşı20119.1612.107.11.2013
Sleepless NightSoluksuz Gece20119.3016.607.11.2013
Spy Kids 4 All the Time in the WorldÇılgın Çocuklar 420117.130.73.407.11.2013
Mars Needs MomsMarslılar, Annem ve Ben20118.4515.107.11.2013
Arthur ChristmasHediye Operasyonu20118.7717.007.11.2013
The SmurfsŞirinler20118.0215.407.11.2013
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilKırmızı Başlıklı Kız Kötülüklere Karşı20119.0614.707.11.2013
A Monster in ParisPariste Çılgın Macera20116.880.56.607.11.2013
IMAX Hubble 3DIMAX Hubble 3D20104.100.57.707.11.2013
Gulliver's TravelsGulliver'in Gezileri20107.740.74.807.11.2013
Saw The Final ChapterTestere 3D201010.6015.507.11.2013
Sea Rex 3D Journey to a Prehistoric WorldDenizin Kralı Tarih Öncesi Dünyaya Yolculuk20103.550.57.007.11.2013
Yogi BearAyı Yogi201010.7014.307.11.2013
The Childs Eye Çocuk Gözü20107.410.74.807.11.2013
The Chronicles Of Narnia The Voyage Of The Dawn TreaderNarnia Günlükleri: Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu201013.2016.307.11.2013
Toy Story 3Oyuncak Hikayesi 3201010.1018.507.11.2013
Shrek Forever AfterŞrek: Sonsuza Dek Mutlu20105.620.56.507.11.2013
TangledKarmakarışık20106.200.57.807.11.2013
Clash Of The Titans Titanların Savaşı20107.770.75.807.11.2013
Alice In WonderlandAlis Harikalar Diyarında20109.3316.507.11.2013
Legend Of The GuardiansBaykuş Krallığı Efsanesi20108.0716.907.11.2013
Despicable MeÇılgın Hırsız20107.850.77.607.11.2013
Animals UnitedSevimli Hayvanlar20109.1714.707.11.2013
Step Up 3DSokak Dansı201010.1015.707.11.2013
Harry Potter And The Deathly Hallows Part 1Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm I201011.9017.607.11.2013
The Last AirbenderSon Hava Bükücü20108.6814.507.11.2013
How To Train Your DragonEjderhanı Nasıl Eğitirsin?20109.0718.207.11.2013
Resident Evil AfterlifeResident Evil: Ölümden Sonra20109.2315.907.11.2013
Super HybridSüper Melez20106.410.53.907.11.2013
Alpha and OmegaAlfa ve Omega Eve Dönüş Macerası 20105.180.54.907.11.2013
PiranhaPirana 3D20109.9915.807.11.2013
MegamindMegazeka20106.660.57.307.11.2013
Sammy's Adventures The Secret PassageSammy'nin Maceraları20106.390.56.107.11.2013
Tron LegacyTron Efsanesi201011.7016.907.11.2013
Cats & Dogs The Revenge of Kitty GaloreKediler ve Köpekler: Kitty Galore'un İntikamı20107.770.73.807.11.2013
Valhalla Rising Cennetin Kapısında20106.580.55.907.11.2013
BesouroBesouro20098.9515.607.11.2013
Up Yukarı Bak20099.7918.307.11.2013
DaybreakersVampir İmparatorluğu20098.8316.507.11.2013
G-ForceG-Force20095.330.55.007.11.2013
Cloudy With A Chance Of Meatballs Köfte Yağmuru20094.330.57.007.11.2013
My Bloody ValentineSevgililer Günü Katliamı20098.2815.507.11.2013
CargoKargo200912.8016.207.11.2013
Dark CountryKaranlık Ülke20097.260.75.207.11.2013
A Christmas CarolDisney'in Yeni Yıl Şarkısı200913.1316.807.11.2013
The HoleMahzen20098.1215.807.11.2013
AvatarAvatar200920.2018.007.11.2013
20122012200910.1015.807.11.2013
The Shock Labyrinth 3DLabirent 3D20096.270.54.007.11.2013
Monsters vs AliensCanavarlar Yaratıklara Karşı20097.950.76.707.11.2013
CoralineKarolin ve Gizli Dunya20098.2217.707.11.2013
Final Destination 4Son Durak 420096.550.55.007.11.2013
Ice Age 4 Dawn of the DinosaursBuz Devri 3: Dinozorların Şafağı200910.8017.007.11.2013
Day of the DeadÖlülerin Günü20088.4314.507.11.2013
Journey to the Center of the EarthDünyanın Merkezine Yolculuk20087.820.75.707.11.2013
The Missing LynxKayıp Kedi20089.9715.407.11.2013
BoltBolt20088.0617.107.11.2013
Killer MovieKatil Filmi20086.930.54.607.11.2013
Kung Fu PandaKung Fu Panda20086.390.57.607.11.2013
Treasured IslandMacera Adası20076.060.53.307.11.2013
Meet the RobinsonsRobinson Ailesi20076.540.56.807.11.2013
MachineMakina20078.3212.707.11.2013
RECKayıt20078.4717.607.11.2013
Shrek The ThirdŞrek 320076.310.56.007.11.2013
Open SeasonÇılgın Dostlar20066.950.56.107.11.2013
Monster HouseCanavar Ev20067.560.76.707.11.2013
Jackass 3DJackass 3D200610.7017.107.11.2013
Chicken LittleCesur Civciv20056.800.55.807.11.2013
I RobotBen, Robot200412.391707.11.2013
The Polar ExpressKutup Ekspresi20048.1616.607.11.2013
Immortel (ad vitam)Immortel (ad vitam)20049.4515.907.11.2013
Shrek 2Şrek 220046.560.57.307.11.2013
Finding NemoKayıp Balık Nemo20038.5618.107.11.2013
ShrekŞrek20016.960.57.907.11.2013
Monsters, IncSevimli Canavarlar20018.0118.007.11.2013
Toy Story 2Oyuncak Hikayesi 219997.350.78.007.11.2013
TitanicTitanic199725.2017.607.11.2013
Toy StoryOyuncak Hikayesi19955.730.58.307.11.2013
The Lion KingAslan Kral 3D199410.0018.407.11.2013
Beauty and the Beast Güzel ve Çirkin19917.190.78.007.11.2013
The Running ManKoşan Adam19877.800.76.507.11.2013
AlienYaratik19796.430.58.507.11.2013
SharknadoKöpekbalığı İstilası20135.930.53.313.01.2014
Resident Evil 5: RetributionÖlümcül Deney 5: İntikam201210.4615.313.01.2014
Sultans Of The DanceAnadolu Ateşi20135.70.5718.01.2014
Fascination Coral Reef 1-2Büyülü Mercanlar 1-220117.350.7718.01.2014
JackassJackass20101217.118.01.2014
Jewels Of The World VeneziaDünya'nın Mücevherleri: Venedik20132.270.2718.01.2014
Texas ChainsawTeksas Katliamı20138.7414.818.01.2014
White LionBeyaz Aslan20106.140.56.618.01.2014
GravityYerçekimi20139.8218.315.02.2014
Muhammed AliMuhammed Ali200116.6116.715.02.2014
Fetih 1453Fetih 145320129.3417.707.11.2013
The Hobbit: The Desolation of SmaugHobbit: Smaug'un Çorak Toprakları201315.918.231.03.2014
The Dark Knight RisesKara Şövalye Yükseliyor201210.0218.610.10.2013
The Legend Of HerculesHerkül: Efsane Başlıyor20149.0914.218.04.2014
47 Ronin47 Ronin201314.5416.419.04.2014
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Köfte Yağmuru 2201313.9416.519.04.2014
FrozenKarlar Ülkesi20139.117.919.04.2014
Thor: The Dark WorldThor: Karanlık Dünya20131117.319.04.2014
The Lego MovieLego Filmi20147.630.77.915.08.2014
Rio 2Rio 2201410.9816.516.08.2014
300: Rise of an Empire300: Bir İmparatorluğun Yükselişi20149.7716.416.08.2014
Seçilenler ve Ödeme Tablosu
Seçilenler
Detaylar
GB
TL
Sipariş Formu
Kargo Adresiniz ve Notunuz
Listeyi Bana da Gönder

© BlurayDolum

bluray-online-liste
Filmin Türkçe İsmi
Filmin Orijinal İsmi
Yapım Yılı:
Boyutu (GB)
Fiyatı (TL)
IMDB Puanı
Eklenme Tarihi
Yılın Savaşı: Rüya TakımıBattle Of The Year: Dream Team20137.900.90413.12.2013
KaçışGetaway20138.540.904.113.12.2013
Karanlık CinayetlerThe Frozen Ground201311.960.906.213.12.2013
Belalı TanıkThe Family20137.030.906.312.12.2013
Man Of Tai ChiMan Of Tai Chi20138.510.906.012.12.2013
Ruhlar Bölgesi 2Insidious Chapter 220138.210.906.911.12.2013
Yolların PrensiPrince Avalanche20137.170.906.410.12.2013
Yakın DüşmanlarEnemies Closer 20136.430.504.810.12.2013
JobsJobs 201313.940.905.810.12.2013
Red 2Red 2 201312.870.906.709.12.2013
Buraya KadarThis Is The End 201311.80.90709.12.2013
Sihirbazlar ÇetesiNow you See Me 201313.150.907.309.12.2013
MahkumlarPrisoners 201311.740.908.109.12.2013
Yapılacaklar ListesiThe To Do List 20138.210.905.709.12.2013
Dünya'nın SonuThe World's End 201310.740.907.209.12.2013
Göster Gününü 2Kick Ass 2201311.040.906.808.11.2013
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler ŞehriThe Mortal Instruments City of Bones201313.870.90607.12.2013
Zor KazançPain and Gain201312.650.906.507.12.2013
Dünya : Yeni Bir BaşlangıçAfter Earth20138.260.90507.11.2013
Dünya Savaşı ZWorld War Z2013120.907.107.11.2013
Hangover 3: Felekten Bir GeceThe Hangover Part 320139.580.905.907.11.2013
G.I. Joe 2 - MisillemeG.I. Joe 2 Retaliation201317.720.905.807.11.2013
Garip İlişkilerStraight A's20136.640.505.307.11.2013
Geceyarısından Önce Before Midnight 201310.140.908.107.11.2013
Gençlik PlajıTeen Beach Movie201340.506.007.11.2013
Hansel ve Gretel Cadı AvcılarıHansel and Gretel Witch Hunters 20137.950.906.107.11.2013
Yaşam SavaşıHours20138.670.905.707.11.2013
Hızlı ve Öfkeli 6Fast & Furious 6201313.360.907.207.11.2013
Ip Man - Son DövüşIp Man - Final Fight20138.750.905.707.11.2013
Iron Man - Technovore'nin YükselişiIron Man - Rise of Technovore20134.490.505.107.11.2013
İnanılmaz Sihirbazlar The Incredible Burt Wonderstone20139.140.905.907.11.2013
İngilizce HocasıThe English Teacher 20136.680.505.607.11.2013
İntikam BenimDead Man Down20138.860.906.507.11.2013
Kahraman UzaylılarEscape from Planet Earth20138.230.905.707.11.2013
Kahramanlar Takımı Company Of Heroes201310.320.905.107.11.2013
Kimlik HırsızıIdentity Thief2013120.905.607.11.2013
Kod Adı OlympusOlympus Has Fallen201312.360.906.407.11.2013
Korku Gecesi 2 - Yeni KanFright Night 2: New Blood20137.920.904.207.11.2013
Korku Seansı The Conjuring20138.070.907.607.11.2013
Kötü Ruh Evil Dead20139.120.906.507.11.2013
Lanetli KanStoker20138.540.906.907.11.2013
Maskeli SüvariThe Lone Ranger201315.410.906.607.11.2013
MuhbirSnitch201311.140.906.507.11.2013
Muhteşem GatsbyThe Great Gatsby 201314.140.907.307.11.2013
Muhteşem ve Kudretli OzOz the Great and Powerful201312.320.906.507.11.2013
424220138.80.907.507.11.2013
Başvuru KabulAdmission20138.090.905.607.11.2013
ParkerParker 201310.740.906.107.11.2013
Savannah Savannah20133.480.505.207.11.2013
Sevimli Canavarlar ÜniversitesiMonsters University201370.907.507.11.2013
Star Trek: Bilinmeze DoğruStar Trek: Into Darkness201313.590.907.907.11.2013
Superman Brainiac'a KarşıSuperman Unbound20135.540.506.507.11.2013
Suç SınırıBorder Run (The Mule)20137.490.904.107.11.2013
Suç ÇetesiGangster Squad201311.150.906.707.11.2013
Süper PatilerSuper Buddies 20138.920.904.007.11.2013
Sıcak KalplerWarm Bodies201310.150.906.907.11.2013
The WolverineThe Wolverine201313.340.906.907.11.2013
TransTrance20137.960.906.907.11.2013
TurboTurbo 20136.60.506.307.11.2013
Zor Ölüm : Ölmek İçin Güzel Bir GünA Good Day to Die Hard201310.240.905.307.11.2013
Çapraz AteşThe Power of Few20137.130.904.907.11.2013
Çelik AdamMan of Steel201315.640.907.407.11.2013
Çılgın Doğumgünü21 & Over20136.680.505.707.11.2013
Çılgın Hırsız 2Despicable Me 2 20136.30.507.607.11.2013
Çılgın JoeHummingbird Redemption20138.080.906.207.11.2013
Ödül AvcısıBounty Killer 20136.650.504.807.11.2013
Öfkeli Polisler Badges Of Fury20137.690.904.407.11.2013
Ölüm HattıRed Line 20133.490.504.707.11.2013
Ölüm TepesiTasmanian Devils 20136.680.503.607.11.2013
Ölüm Yarışı 3 Death Race 3 Inferno201310.860.905.407.11.2013
Ölümsüz PolislerR.I.P.D.20138.90.905.507.11.2013
12 Tuzak 2 - Kanunsuz12 Rounds 2: Reloaded20136.680.505.207.11.2013
Acil AramaThe Call 201310.940.906.607.11.2013
Acı ReçeteSide Effects20137.790.907.107.11.2013
AnneMama20139.50.906.207.11.2013
Arınma GecesiThe Purge20136.820.505.507.11.2013
Ateşli AynasızlarThe Heat20139.610.906.607.11.2013
Aşk LimanıSafe Haven20138.090.906.407.11.2013
Muhteşem Yaratıklar Beautiful Creatures201312.160.906.607.11.2013
Barbie Mariposa ve Peri Prenses ➋Barbie Mariposa and the Fairy Princess 20135.670.506.307.11.2013
Oblivion Oblivion 2013130.903.707.11.2013
Pasifik Savaşı Pacific Rim201314.360.907.207.11.2013
Büyük TuzakWelcome to the Punch201310.110.906.107.11.2013
Bitik ŞehirBroken City 201310.140.906.107.11.2013
Beyaz Saray DüştüWhite House Down2013130.906.307.11.2013
Chucky'nin Laneti Curse of Chucky20138.210.905.607.11.2013
Cem Yılmaz FundamentalsCM101MMXI Fundamentals201312.430.90907.11.2013
Crood'larThe Croods20138.220.907.307.11.2013
Demir Adam 3Iron Man 3201314.260.907.407.11.2013
Denizci 3The Marine - Homefront20136.640.504.807.11.2013
Dev Avcısı JackJack the Giant Slayer201311.150.906.307.11.2013
Doğal KahramanlarEpic20136.880.506.607.11.2013
DoğuThe East201311.290.906.907.11.2013
UçaklarPlanes20137.270.905.406.12.2013
Şirinler 2The Smurfs 220139.660.905.106.12.2013
Percy Jackson Canavarlar DeniziPercy Jackson Sea of Monsters201311.80.905.905.12.2013
GöçebeThe Host20139.560.905.704.12.2013
Büyükler 2Grown Ups 220138.360.905.303.12.2013
Elysium-Yeni CennetElysium20138.740.906.802.12.2013
Afterparty ➋Afterparty 20135.220.503.701.12.2013
Büyük KumarRunner Runner20137.340.905.321.12.2013
Zorlu İkili2 Guns201311.40.906.826.12.2013
Biz Asiller / Noble AilesiNosotros los Nobles201314.250.907.531.12.2013
Herkes ÖlecekNo One Lives20128.630.905.905.01.2014
Pırıltılı HayatlarThe Bling Ring20138.640.905.705.01.2014
Bu Nasıl Aile - ExtendedWe’re the Millers20138.530.907.129.12.2013
Son AşkMr. Morgan's Last Love20138.720.906.907.01.2014
Kalbim SendeDon Jon20138.680.906.913.01.2014
Köfte Yağmuru 2Cloudy with a Chance of Meatballs 220137.040.906.613.01.2014
Kaptan PhillipsCaptain Phillips201310.560.908.113.01.2014
Charlie Countryman'ın Gerekli ÖlümüThe Necessary Death of Charlie Countryman20139.140.906.315.01.2014
RiddickRiddick201311.690.906.515.01.2014
Bir Tetikçiyle GörüşmeInterview with a Hitman20127.190.705.716.01.2014
Kapalı DevreClosed Circuit20137.040.706.119.01.2014
Savaşın GölgesindeLore20128.390.907.219.01.2014
Teksas KatliamıTexas Chainsaw20138.740.904.819.01.2014
Açlık Oyunları 2: Ateşi YakalamakThe Hunger Games: Catching Fire201310.570.908.221.01.2014
Tek AtışA Single Shot20138.530.90621.01.2014
Şifreli İstasyonThe Numbers Station20137.180.905.503.02.2014
Bourne'un MirasıThe Bourne Legacy201216.50.906.703.02.2014
Geçit YokThe Last Stand201314.530.906.403.02.2014
Empire StateEmpire State20138.70.905.103.02.2014
GloriaGloria20139.750.907.105.02.2014
Zamanın Sonundaki Ev ➊The House Of The End Times20138.520.907.205.02.2014
Thor 2: Karanlık DünyaThor 2: The Dark World201312.880.907.510.02.2014
Adalet Birliği: SavaşJustice League: War 20144.870.907.310.02.2014
Kaçış PlanıEscape Plan201312.840.906.911.02.2014
DanışmanThe Counselor201312.730.905.611.02.2014
Carrie: Günah TohumuCarrie20138.640.906.412.02.2014
YerçekimiGravity201316.510.908.313.02.2014
Ölüm KatılığıRigor Mortis201312.20.906.614.02.2014
Sona DoğruAll Is Lost20139.340.90714.02.2014
Mavi En Sıcak RenktirBlue Is The Warmest Colour201316.780.908.117.02.2014
DianaDiana201312.840.905.319.02.2014
NebraskaNebraska20138.50.908.019.02.2014
İhtiyar DelikanlıOldBoy201311.970.905.219.02.2014
Kahraman İkiliFree Birds20139.660.905.720.02.2014
Emanuel Hakkındaki GerçekThe Truth About Emanuel20137.20.906.120.02.2014
Av SezonuKilling Season20137.130.905.421.02.2014
Sınırsızlar KulübüDallas Buyers Club201312.880.90821.02.2014
Marstaki Son GünThe Last Days On Mars20137.040.505.523.02.2014
12 Yıllık Esaret12 Years a Slave201311.730.908.423.02.2014
Zamanda AşkAbout Time20139.120.907.824.02.2014
Wikileaks: Beşinci KuvvetThe Fifth Estate20139.390.90624.02.2014
Jackass Sunar: Yaramaz BüyükbabaJackass Presents: Bad Grandpa20134.320.506.724.02.2014
Soğuk Gece GelirCold Comes The Night20139.450.905.824.02.2014
Son Durak Las VegasLast Vegas20138.210.906.724.02.2014
Yasak AşkAdore20138.130.906.225.02.2014
Wicked BloodWicked Blood20147.040.505.725.02.2014
Filozoflar (Karanlıktan Sonra)The Philosophers (After The Dark)20139.650.905.726.02.2014
Zafere HücumRush20138.520.908.328.02.2014
Kitap HırsızıThe Book Thief201312.630.907.703.03.2014
Valizdeki AşkBaggage Claim20139.410.904.703.03.2014
DüzenbazAmerican Hustle201313.420.907.603.03.2014
Sivil CepheHomefront20138.210.906.603.03.2014
Mavi YaseminBlue Jasmine20137.60.907.404.03.2014
Karlar ÜlkesiFrozen20135.40.50804.03.2014
Süper Baba ➊Delivery Man20138.210.906.413.03.2014
Makul Şüphe ➊Reasonable Doubt20139.390.905.613.03.2014
Buz Askerler ➊Ice Soldiers20137.030.904.112.03.2014
Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol ➊Mandela: Long Walk To Freedom201312.110.907.113.03.2014
StalingradStalingrad201316.810.905.512.03.2014
Aile SırlarıAugust Osage County201310.890.907.418.03.2014
The Bag Man ➊The Bag Man20148.210.905.218.03.2014
Dinozorlarla YürümekWalking With Dinosaurs20137.040.505.118.03.2014
Para Avcısı ➊The Wolf of Wall Street201312.910.908.518.03.2014
Hobbit: Smaug'un Çorak TopraklarıThe Hobbit: The Desolation of Smaug201314.340.908.220.03.2014
47 Ronin47 Ronin20138.70.906.721.03.2014
Kennedy Süikasti ➊Killing Kennedy20137.20.906.128.03.2014
Başvuru KabulAdmission20135.70.505.728.03.2014
Şöhret TepesiThe Canyons2013120.90428.03.2014
Walter Mitty´nin Gizli YaşamıThe Secret Life of Walter Mitty20138.520.907.530.03.2014
Hesaplaşma ZamanıGrudge Match20138.210.906.631.03.2014
Paranormal Activity: İşaretlilerParanormal Activity: The Marked Ones20148.220.905.131.03.2014
Barbier Prenses: Deniz KızıBarbie The Pearl Princess20145.940.506.801.04.2014
Ustura DönüyorMachete Kills20138.370.905.701.04.2014
Çatlak FilmMovie 4320138.220.904.401.04.2014
Şeytan GeçidiDevil's Pass20137.040.705.602.04.2014
Herkül: Efsane BaşlıyorThe Legend of Hercules20148.220.904.204.04.2014
Snowpiercer ➊Snowpiercer20139.130.907.116.04.2014
Ölüm MakinesiThe Machine20137.30.706.216.04.2014
Ağır Abiler 2Bad Ass 2: Bad Asses20147.160.706.317.04.2014
Vamp U ➊Vamp U20136.140.504.117.04.2014
Kısa Dönem 12Short Term 1220138.680.908.117.04.2014
Piyano ➊Grand Piyano20137.030.705.917.04.2014
Kötülük DiyarıBad Country201410.860.905.717.04.2014
Kan Bağı ➊Blood Ties201310.290.906.417.04.2014
Zor Biraderler ➊Ride Along201410.740.906.317.04.2014
Polis Hikayesi ➊Police Story201311.460.906.319.04.2014
Batman'ın OğluSon of Batman20145.60.50719.04.2014
Çalma Sanatı ➊The Art Of Steal20137.980.706.419.04.2014
İşçi BayramıLabor Day20138.210.906.919.04.2014
Şeytanın GünüDevil's Due20138.650.904.323.04.2014
Sparks ➊Sparks20137.040.705.923.04.2014
The Railway Man ➊The Railway Man20138.530.907.223.04.2014
Büyük Pis CanavarlarBig Bad Wolves20138.520.907.125.04.2014
Cesur Zebra ➊Khumba20137.030.705.925.04.2014
Mr. BanksSaving Mr. Banks201316.140.907.725.04.2014
İtiraf: Bölüm 1 ➊Nymphomaniac Vol I20138.220.907.325.04.2014
İtiraf: Bölüm 2 ➊Nymphomaniac Vol II20138.240.907.125.04.2014
Veronica Mars ➊Veronica Mars20148.210.907.426.04.2014
ParanoyaParanoia20138.190.905.628.04.2014
Uzay OyunlarıEnder's Game20139.650.906.829.04.2014
AşkHer20139.390.908.229.04.2014
Sen Şarkılarını Söyle ➊Inside Llewyn Davis201310.740.907.629.04.2014
Boşanma MuammasıA.C.O.D20138.40.905.729.04.2014
Dehşetin Gözleri 3: Hasta Sıfır ➊Cabin Fever: Patient Zero20148.530.904.629.04.2014
O Garip An ➊That Awkward Moment20148.540.906.229.04.2014
Fındık İşi ➊The Nut Job20147.030.705.801.05.2014
Çılgın Haber Ekibi 2 ➊Anchorman 2: The Legend Continues20139.390.906.601.05.2014
Yarından Kaçış ➊Escape From Tomorrow20137.040.705.503.05.2014
Bayanlar TuvaletiPowder Room20138.810.904.703.05.2014
Frankenstein: Ölümsüzlerin SavaşıI, Frankenstein201410.730.905.204.05.2014
Hazine AvcılarıThe Monuments Men20149.380.906.204.05.2014
İbni Sina: Hekim ➊The Physician201313.420.907.304.05.2014
Pompeii ➊Pompeii20148.210.905.909.05.2014
Tokarev ➊Tokarev20147.300.705.309.05.2014
Way Of The Wicked ➊Way Of The Wicked201410.730.903.909.05.2014
Bir Efsanenin Hayatı ➊Life of a King20137.040.706.909.05.2014
Son 3 Gün ➊3 Days To Kill201413.760.906.210.05.2014
Sefer Tası ➊The Lunchbox20138.180.908.110.05.2014
RoboCopRoboCop201412.930.906.510.05.2014
Jack Ryan: Gölge AjanJack Ryan: Shadow Recruit20149.900.906.221.05.2014
Tanrının OğluSon of God201410.560.905.431.05.2014
Sonsuz AşkEndless Love2014140.906.310.06.2014
Lego FilmiThe Lego Movie201412.70.908.110.06.2014
Durmak Yok ➋Non Stop201410.840.907.129.07.2014
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi300: Rise of an Empire201411.690.906.429.07.2014
Joe ➊Joe20139.390.907.028.07.2014
Rio 2Rio 220147.670.706.530.07.2014
Büyük Budapeşte OteliThe Grand Budapest Hotel20149.40.908.230.07.2014
Öteki Kadın ➊The Other Woman20148.210.806.230.07.2014
NuhNoah201411.20.906.130.07.2014
Uyumsuz ➊Divergent201410.560.907.131.07.2014
Hız Tutkusu ➊Need for Speed201410.740.906.831.07.2014
Evrim ➊Transcendence20149.390.906.431.07.2014
Kaptan Amerika: Kış AskeriCaptain America: The Winter Soldier201413.880.90821.08.2014
Seçilenler ve Ödeme Tablosu
Seçilenler
Detaylar
GB
TL
Sipariş Formu
Kargo Adresiniz ve Notunuz
Listeyi Bana da Gönder

© BlurayDolum

© BlurayDolum

oscar-odullu-filmleri
Filmin Türkçe Adı
Filmin Orijinal Adı
Oscar Tarihi
Boyutu (GB)
Fiyatı (TL)
Kazandığı Oscar Ödülleri
Karlar ÜlkesiFrozen20145.41•En İyi Animasyon
•En İyi Şarkı
YerçekimiGravity201416.511•En İyi Görüntü Yönetimi
•En İyi Görsel Efekt
•En İyi Ses Kurgusu
•En İyi Ses Miksajı
•En İyi Yönetmen
•En İyi Müzik
•En İyi Kurgu
Mavi Yasemin ➊Blue Jasmine20147.61•En İyi Kadın Oyuncu
Sınırsızlar Kulübü ➊Dallas Buyers Club201412.881•En İyi Erkek Oyuncu
•En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu
12 Yıllık Esaret ➊12 Years A Slave201411.731•En İyi Film
•En İyi Uyarlama Senaryo
•En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
Muhteşem GatsbyThe Great Gatsby201414.141•En İyi Sanat Yönetimi
Muhteşem Güzellik ➊The Great Beauty201412.11•En İyi Yabancı Film
Operasyon ArgoArgo20139.551•En İyi Kurgu
•En İyi Film
•En İyi Uyarlama Senaryo
Paperman ➊Paperman20131.630.1•En İyi Kısa Animasyon
AşkAmour201310.741•Yabancı Dilde En İyi Film
Sefiller ➊Les Miserables201311.741•En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
•En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı
•En İyi Ses Miksajı
SkyfallSkyfall201311.041•En İyi Özgün Şarkı
•En İyi Ses Kurgusu
Umut IşığımSilver Linings Playbook20139.561•En İyi Kadın Oyuncu
ZincirsizDjango Unchained201313.711•En İyi Özgün Senaryo
•En İyi Özgün Senaryo
Anna KareninaAnna Karenina201314.61•En İyi Kostüm Tasarımı
Bir Şarkının PeşindeSearching for Sugar Man20135.981•En İyi Belgesel Film
CesurBrave20137.651•En İyi Animasyon
Curfew ➊Curfew20130.650.1•En İyi Kısa Film
Pi'nin YaşamıLife of Pi20139.811•En İyi Yönetmen
•En İyi Görsel Efekt
•En İyi Film Müziği
•En İyi Sinematografi
Karanlık OperasyonZero Dark Thirty201311.961•En İyi Ses Kurgusu
LincolnLincoln201317.41•En İyi Erkek Oyuncu
•En İyi Prodüksiyon Tasarımı
HelliumHellium•En İyi Kısa Film
AşkHer20139.61•En İyi Orijinal Senaryo
20 Feet from Stardom20 Feet from Stardom•En İyi Belgesel
The Lady In Number 6The Lady In Number 6•En İyi Kısa Belgesel
Mr. HublotMr. Hublot•En İyi Kısa Animasyon
Seçilenler ve Ödeme Tablosu
Seçilenler
Detaylar
GB
TL
Sipariş Formu
Kargo Adresiniz ve Notunuz
Listeyi Bana da Gönder
oscar-aciklama

© BlurayDolum

imdb.en.iyi.filmler.bluray
Filmin Türkçe İsmi
Filmin Orijinal İsmi
Yapım Yılı:
Boyutu (GB)
Fiyatı (TL)
IMDB Puanı
1 Esaretin BedeliThe Shawshank Redemption199413.0419.2
2 BabaThe Godfather197215.5619.2
3 Baba IIThe Godfather II197421.0619.0
4 Kara ŞovalyeThe Dark Knight200815.4618.9
5 Ucuz RomanPulp Fiction199415.8118.9
6 İyi Kötü ÇirkinThe Good the Bad and the Ugly196616.3818.9
7 12 Kızgın Adam12 Angry Men19577.5918.9
8 Schindler'in ListesiSchindler's List199312.1218.9
9 Yüzüklerin Efendisi: 3 :Kralın DönüşüThe Lord Of The Rings: The Return of the King200310.5318.9
10 Dövüş KulübüFight Club199915.2518.8
11 Yüzüklerin Efendisi 1: Yüzük KardeşliğiThe Lord Of The Rings: The Fellowship of the Ring20019.3618.8
12 Yıldız Savaşları İmparatorStar Wars Episode 5 The Empire Strikes Back198012.1618.8
13 BaşlangıçInception201017.1218.7
14 Guguk KuşuOne Flew Over the Cuckoo's Nest197515.3418.9
15 Forrest GumpForrest Gump199419.3918.7
16 Sıkı DostlarGoodFellas199016.4318.7
17 Yüzüklerin Efendisi: 2 İki KuleThe Lord Of The Rings: The Two Towers20029.2718.7
18 Yıldız Savaşları Yeni Bir UmutStar Wars Episode 4 A New Hope197713.8318.7
19 The MatrixThe Matrix199913.5418.7
20 Yedi Samuray-Kanlı Pirinç ➊Shichinin No Samurai195423.1918.7
21 Tanrı KentCity Of God20028.9718.7
22 YediSe7en199526.0718.6
23 Olağan ŞüphelilerThe Usual Suspects199511.518.6
24 Batı'da Kan VarOnce Upon a Time in the West196816.3418.6
25 Kuzuların SessizliğiThe Silence Of The Lambs199112.0318.6
26 Şahane HayatIt's a Wonderful19464.4818.6
27 KazablankaCasablanca194213.8118.6
28 Sevginin GücüLeon19948.8818.6
29 Kutsal Hazine AvcılarıRaiders of the Lost Ark19819.6618.6
30 Arka PencereRear Window195414.0918.6
31 Hayat GüzeldirLife Is Beautiful19979.4718.6
32 SapıkPsycho19609.3818.6
33 Geçmişin GölgesindeAmerican History X199813.6118.6
34 Şehir Işıkları ➊City Lights193110.6818.5
35 Er Ryan'ı KurtarmakSaving Private Ryan199817.7418.5
36 Ruhların KaçışıSpirited Away200111.9318.5
37 Akıl DefteriMemento20009.7418.5
38 Sunset BulvarıSunset Blvd.19508.5918.6
39 Terminatör 2 Mahşer GünüTerminator 2 Judgement Day199116.6218.5
40 Can DostumIntouchables201111.4718.5
41 Asri Zamanlar ➊Modern Times19367.2418.5
42 Garip Doktor ➊Dr.Strangelove19647.418.5
44 PiyanistThe Pianist200214.8718.5
45 KöstebekThe Departed200611.6118.5
46 Yeşil YolThe Green Mile199916.7118.5
47 Kara Şovalye YükseliyorThe Dark Knight Rises201217.8518.5
48 Geleceğe Dönüş 1Back to the Future 119855.2518.5
49 GladyatörGladiator200018.5618.5
50 YaratıkAlien197911.8418.5
51 ZincirsizDjango Unchained201217.5518.5
52 Para Avcısı ➊The Wolf of Wall Street201312.9118.4
53 Başkalarının HayatıDas Leben der Anderen200613.6918.4
54 PrestijThe Prestige200610.7718.4
55 Büyük Diktatör ➊The Great Dictator19409.9118.4
56 CinnetThe Shining198012.618.4
57 Cennet SinemasıCinema Paradiso198812.1418.4
58 Gizli TeşkilatNorth By Northwest195914.3518.4
59 Zafer YollarıPaths of Glory195712.7218.4
60 Amerikan GüzeliAmerican Beauty198912.8918.4
61 Vol-iWall-E20086.218.4
62 AmelieAmelie200112.2318.4
63 Yurttaş KaneCitizen Kane19418.3918.4
64 Yaratığın DönüşüAliens198614.3718.4
65 Aslan KralThe Lion King19947.0618.4
66 Oyuncak Hikayesi 3Toy Story 320109.218.4
67 Ölüm KorkusuVertigo195810.7518.4
68 Bir Şehir Katilini Arıyor ➊M193115.9218.4
69 Taksi ŞoförüTaxi Driver197611.5518.4
70 Mukaddes Vazife ➊Das Boot19813.8418.4
71 Çifte Tazminat ➊Double Indemnity19448.2118.4
72 Otomatik PortakalA Clockwork Orange197111.9218.4
73 Bülbülü ÖldürmekTo Kill a Mockingbird19648.1418.4
74 İhtiyar DelikanlıOld Boy20039.4618.4
75 Rezervuar KöpekleriReservoir Dogs199210.718.4
76 Bir Rüya Için AğıtRequiem For A Dream20009.218.4
77 Prenses MononokePrincess Mononoke19978.418.4
78 Bir Zamanlar Amerika'daOnce Upon A Time In America198419.4418.4
79 Arabistanlı LawrenceLawrence of Arabia196217.9318.4
80 Yıldız Savaşları: Jedi'nin DönüşüStar Wars: Episode 6 - Return of the Jedi198315.0318.4
81 Cesur YürekBraveheart199525.6518.4
82 Sil BaştanEternal Sunshine of the Spotless Mind200412.5418.4
83 Ateşböceklerinin Mezarı ➊Grave of the Fireflies19885.8618.4
84 12 Yillik Esaret ➊12 Years a Slave201311.7318.3
85 Yağmur AltındaSingin in the Rain19528.3718.3
86 Beklenmeyen Şahit ➋Witness for the Prosecution19573.7718.3
87 Bisiklet HırsızlarıThe Bicycle Thief19487.1718.3
88 Full Metal JacketFull Metal Jacket198712.118.3
89 BelalılarThe Sting197314.4618.3
90 Perde AçılıyorAll About Eve195011.8218.3
91 Kutsal KadehMonty Python and the Holy Grail197513.0418.3
92 AmadeusAmadeus198416.3118.3
93 Altın HazinelerThe Treasure Of The Sierra Madre19418.7118.3
94 Üçüncü Adam Kim?The Third Man194911.7618.3
95 Sarı Irkın Şehveti ➊Rashomon19506.3818.3
96 Bazıları Sıcak SeverSome Like It Hot19595.718.3
97 GarsoniyerThe Apartment19609.8318.3
98 Los Angeles SırlarıL.A.Confidential199713.9718.3
99 KapışmaSnatch200014.8518.3
100 Bir AyrılıkA Seperation (Jodaeiye Nader az Simin)20118.3818.3
101 Indiana Jones Son MaceraIndiana Jones and the Last Crusade198911.8218.3
102 Birkaç Dolar İçinFor A Few Dollars More196514.3818.3
103 Batman BaşlıyorBatman Begins200514.0618.3
104 YojimboYojimbo19619.3718.3
105 Soysuzlar ÇetesiInglourious Basterds200914.618.3
106 Kızgın BoğaRaging Bull198019.8618.3
107 AffedilmeyenUnforgiven19928.7418.3
108 Çin MahallesiChinatown197414.2118.3
109 MetropolisMetropolis192711.7418.3
110 2001 Uzay Yolu Macerası2001 A Space Odyssey196810.2218.3
111 Yumurcak ➊The Kid19214.6918.3
112 Mr. Smith Washington'a Gidiyor ➊ + ➋Mr Smith Goes to Washington19394.0918.3
113 Oyuncak HikayesiToy Story19956.1318.3
114 YerçekimiGravity201316.5118.3
115 Zor ÖlümDie Hard19888.7518.3
Seçilenler ve Ödeme Tablosu
Seçilenler
Detaylar
GB
TL
Sipariş Formu
Kargo Adresiniz ve Notunuz
Listeyi Bana da Gönder
imdb-listesi-ozel

© BlurayDolum

mobil-cihazlara
Paket Nosu/Dizi İsmi
Paket İçeriği/Sezonu
 
Boyutu (GB)
Fiyatı (TL)
The 44001-46.042
The 241-625.855
Heroes1-411.953
How I Met Your Mother1-58.813
Angels in America1-61.61
True Blood1-283
Full Metal Alchemist1-51
+ Sinema Filmi
4.322
The Lost Room1-61.181
Entourage1-84.422
CMYLMZ2008 (Bandaj+Exstra)
Soru&Cevap
Bir Tat Bir Doku (6 Bölüm)
BBC Planet Earth11 Bölüm
+ 2 Ekstra Bölüm
SuperNatural1-48.162
Avatar1-34.652
South Park1-12
+ Sinema Filmi
12.653
SmallVille1-824.605
Rome1-24.232
Flash Forward14.32
Desperate Housewives1-312.113
Prison Break1-4
+ Sinema Filmi
123
Death Note1-37
+ Sinema Filmleri
41
Chuck12.521
Carnivale1-24.51
Ghost Whisperer1-38.173
My Name is Earl1-45.612
Devil May Cry1-121.221
Dexter1-49.553
Jericho1-24.142
Lost1-618.34
129Wrong Turn At Tahoe – 2009
X-Men Origins VVolverine – 2009
Yahşi Batı – 2009
Yaz Aşkı – 2009 TR
Yes Man – 2009
Yıl 2012 – Zamanın Sonu TR
You Don’t Know Jack – 2010
Zombieland – 2009
Veda – 2010 TR
4.51
128W; Beyaz Saray – 2008
Walled in – 2009
Watchmen – 2009
What Goes Up – 2009
What Just Happened – 2008
Whatever Works – 2009
Whip It – 2009
Wrong Turn 3 Left for Dead – 2009
4.51
127Uzak ihtimal – 2009 TR
Uzayli Maymunlar – 2008 TR
Üç Maymun – 2008
Vali – 2008 TR
Valkyrie – 2009
Vampyrer – 2008
Veba – 2009
Veda – 2010 TR
Vicky Cristina Barcelona – 2009
4.51
126The Wolfman – 2010
Un Prophete – 2009
Underworld Rise of the Lycans – 2009
Undisputed III Redemption – 2010
Universal Soldier Regeneration – 2010
Up – 2009
Up in The Air – 2009
Upperdog – 2009
4.51
125The Violent Kind – 2008
The Wrestler – 2008
Thick As Thieves – 2009
This Is It – 2009
Transformers 2 – Revenge of the Fallen – 2009
Transporter 3 – 2008
Trick’r Treat – 2008
Two Lovers – 2008
Umut – 2009 TR
4.51
124The Stepfather – 2009
The Telling – 2009
The Terminators – 2009
The Time Travelers Wife – 2009
The Tournament – 2009
The Ugly Truth – 2009
The Unborn – 2009
The Uninvited – 2009
The Vampire’s Assistant – 2009
4.51
123The Hurt Locker – 2008
The International – 2009
The Russell Girl – 2008
The Scratch – 2009
The Soloist – 2009
The Spirit – 2009
The Spy Next Door – 2009
The Steam Experiment – 2009
4.51
122The Limits of Control – 2009
The Obama Deception – 2009
The Other Man – 2008
The Pink Panther 2 – 2009
The Reader – 2009
The Rebound – 2009
The Road – 2009
The Runaways – 2010
4.51
121The Gray Man – 2009
The Grudge – 3
The Guitar – 2008
The Hanged Man – 2008
The Hangover – 2009
The Informant – 2009
The Invention of Lying – 2009
The Jumper – 2008
The Killing Room – 2009
4.51
120The Crazies – 2010
The Curious Case Of Benjamin Button – 2009
The Damned United – 2009
The Final Destination 4 – 2009
The Fourth Kind – 2009
The Ghost VVriter – 2010
The Girl Who Played With Fire – 2009
The Girlfriend Experience – 2008
4.51
119The 39 Steps – 2008
The Age of Stupid – 2009
The Bounty Hunter – 2010
The Break Up Artist – 2009
The Broken – 2008
The Burning Plain – 2008
The Casino Job – 2009
The Cell 2 – 2009
The Collector – 2009
4.51
118Stone of Destiny – 2008
Street Fighter The Legend of Chun-Li – 2008
Sunshine Cleaning – 2009
Surrogates - 2009
Şeytanin Pabucu – 2008 TR
T.A.C.T.I.CA.L – 2009
Tehlikeli Aslar 2 – 2010 TR
Teli Tale – 2009
The Book of Eli – 2010
4.51
117Shutter Island – 2010
Slumdog Millionaire – 2008
Sicak – 2008 TR
Solomon Kane – 2009
Splice – 2010
Star Trek – 2009
State of Play – 2009
4.51
116Sexy Killer – 2009
Sherlock Holmes – 2009
Sizi Seviyorum – 2009 TR
Skyrunners – 2009
Slam Bang – 2009
Smokin A.2.A.B. – 2010
Sniper – 2009
Staten Island – 2009
Terminator Salvation – 2009
4.51
115Romantik Komedi – 2009 TR
S.Darko – 2009
Sahte Nişanlı – 2009 TR
Saw VI-2009
Scooby Doo The Mystery Begins – 2009
Ses – 2010 TR
Seven Pounds – 2008
Sex Drive – 2008
4.51
114Push – 2009
Rachel Getting Married – 2008
Recep İvedik 2 – 2009 TR
Recep İvedik 3 – 2010 TR
Recount – 2008
Redemption – 2009
Remember Me – 2010
Revolutionary Road – 2008
4.51
113Paranormal Activity – 2009
Parallel Life – 2010
Phobia 2 – 2009
Percy Jackson – 2010
Pride And Glory – 2009
Proposal – 2009
Public Enemies – 2009
4.51
112Ölümcül Oyun – 2008 TR
Parasomnia – 2008
Parti Tırtılları – 2009 TR
Passengers – 2008
Pazar – 2009 TR
Penthouse – 2009
Phantom Racer – 2009
Planet 51 – 2009
Quantum Apocalypse – 2010
Ricky – 2009 TR
4.51
111Nothing But The Truth – 2008
Nowhere Boy – 2009
Number 9 – 2009
Obsessed – 2009
Ocean Flame – 2008
Offspring – 2009
Ogre – 2008
Orphan – 2009
Osmanlı Cumhuriyeti – 2008 TR
4.51
110New York I Love You – 2009
Night at the Museum – 2009
Night Train – 2009
Nine – 2009
Ninja – 2009
Ninja Assassin – 2009
No Impact Man – 2009
North Face – 2008
Nostradamus – 2012
4.51
109Mr.Nobody – 2009
Mulan – 2009
Mutant Günlükleri – 2009 TR
My Bloody Valentine – 2009
My Year VVithout Sex – 2009
Nefes – 2009 TR
Neşeli Hayat – 2009
Never Surrender – 2009
4.51
108Max Manus – 2009
Merry Madagascar – 2009
Messengers 2 The Scarecrovv – 2009
Metal Gear Solid Philanthropy – 2009
Meteor Apocalypse – 2010
Milk – 2008
Missing – 2009
Moon – 2009
Motherhood – 2009
Murder.com – 2008
4.51
107Köfte Yağmuru – 2009 TR
Little Moscovv – 2008
Logorama – 2009
London Dreams – 2009
Love Happens – 2009
Love Hurts – 2009
Madagascar Escape 2 Africa – 2008
Man On Wire – 2008
Maradona – 2008
4.51
106Kiss Of The Vampire-2009
Its Complicated – 2010
Knowing – 2009
Lanetli Ev – 2009 TR
Last Ride – 2009
Law Abiding Citizen – 2009
Legion – 2010
Life Partner – 2009
Limon Agaci – 2008 TR
4.51
105Invictus – 2009
Johnny Mad Dog-2008
Justice League Crisis on Two Earths – 2010
Kadri’nin Götürdüğü Yere Git – 2009 TR
Kanalizasyon – 2009 TR
Kill Theory – 2009
Kirpi – 2008 TR
Kıskanmak – 2009 TR
Kolpacino – 2009 TR
4.51
104in My Sleep – 2010
Inglourious Basterds – 2009
Inkheart – 2008
İpek Yolu Çocukları-2008 TR
Issız Adam-2008 TR
Jackass 3 – 2009
Jennifers Body – 2009
Killshot – 2009
4.51
103Harry Potter and the Half Blood Prince – 2009
Ice Blues – 2008
Igor – 2008
İki Çizgi – 2008 TR
İki Dil Bir Bavul – 2009 TR
Imagine That – 2009
iMurders – 2009
Ink – 2009
Into The Blue 2 – 2009
4.51
102Hooking Up – 2008
Hotel for Dogs – 2009
Hunger-2008
Hurricane Season – 2009
Hurt – 2009
Hush – 2009
I Hate Valentina’s Day – 2009
I Love You Beth Cooper – 2009
I Love You Man – 2009
4.51
101Grado 3 – 2009
Green Zone – 2010
Greenberg – 2010
Güz Sancısı – 2008
Hallovveen II – 2009
Halo Wars – 2009
Hannah Montana – 2009
High Life – 2009
High Noon – 2009
4.51
100Funny People – 2009
G.I. Joe The Rise Of Cobra – 2009
Garez 3 – 2009
Garfield’s Pet Force – 2009
Gelecekten Bir Gün – 2009 TR
Gezgin Pantolon Kardeşliği 2 – 2008
Gökden 3 Elma Düştü – 2008
Gölgesizler – 2009
4.51
99Family Guy – 2009
Fanboys – 2008
Fast & Furious – 2009
Fired Up – 2009
Frat Party – 2009
From Paris With Love – 2010
Frozen – 2010
Frozen Kiss – 2009
Frozen River – 2008
Gamer – 2009
4.51
98Dragonball Evolution – 2009
Einstein And Eddington – 2008
Ejder Topu-2009 TR
Evil Angel – 2009
Exam – 2009
Extraordinary Measures – 2009
Extreme Movie – 2008
Fake Identity – 2010
Fame – 2009
4.51
97Dışarda Ve Tehlikede – 2008
Deli Deli Olma – 2009 TR
Doghouse- 2009
Dorian Gray – 2009
Doubt – 2008
Dragon Hunter – 2008
Dublicity – 2009
Edge of Darkness – 2010
4.51
96Daybreakers – 2009
City Of Ember – 2008
Defiance – 2008
Delgo – 2009 TR
Devrim Arabaları – 2008
Diary of a Sex Addict – 2009
District 9 – 2009
Disturbed – 2009
4.51
95Clash of the Titans – 2010
Coco – 2009 TR
Cop Out – 2010
Coraline – 2009
Couples Retreat – 2009
Cracks – 2009
Crank High Voltage – 2009
Dantes Inferno Animated – 2010
4.51
94Bornova-Bornova – 2009 TR
Bottle Shock – 2008
Butterfly Effect 3 Revelation
Cabin Fever – 2009
Cash – 2010
Çılgın Dağ Eğlenceleri 2 – 2009 TR
Circle of Pain – 2010
Fireproof – 2008
4.51
93Bedtime Stories – 2009
Ayakta Kal – 2008
Big Fan – 2009
Bitch Slap – 2009
Blindness – 2008
Body of Lies
Changeling – 2008
G-Force – 2009
4.51
92Autumn – 2009
Avatar – 2009
Bald – 2008
Başka Semtin Çocukları – 2008
Battlestar Galactica The Plan – 2009
Beni Öldür-2008
Bolt – 2008
Born Of Hope – 2009
4.51
91An Education – 2009
Angels And Demons – 2009
Aşkın Peşinde – 2008 TR
Ateş Ve Buz – 2008
Ateşli Gençlik – 2009 TR
Australia – 2008
Avanak Kuzenler – 2008
Beni Aya Uçur – 2008
4.51
90Alice in Wonderland – 2010
Anaconda 4 Trail Of Blood – 2009
And A Warm Heart-2008
Asla Vazgeçme – 2009 TR
Assassination Of A High School President – 2008
Assassins Creed Lineage – 2009
Astro Boy – 2009
Aşk Geliyorum Demez – 2009 TR
Bandslam – 2009
Ben 10 – Alien Swarm – 2009
4.51
89A Dangerous Man – 2010
Accident On Hill Road – 2010
Ada Zombilerin Düğünü – 2009 TR
Afro Samurai Resurrection – 2009
After Life – 2009
Ali’nin Sekiz Günü – 2008
All About Steve – 2009
American Pie The Book of Love – 2009
American Virgin – 2009
Ay Lav Yu – 2010 TR
4.51
887 Kocalı Hürmüz – 2009 TR
11′e 10 Kala – 2009 TR
17 Again – 2009
18 Year Old Virgin – 2009
39.Dosya – 2009
500 Days Of Summer – 2009
2012 – 2009
A Christmas Carol – 2009
American High School – 2009
4.51
87House
Jack And Jill vs The World
Keith
Line Watch
Loaded
Make It Happen
Max Payne
Shark In Venice
4.51
86The Dark Knight – Batman 2008
The Edge Of Love
The Visitor
The Rocker
Traitor
Tropik Thunder
Yasak Bolge – TR
4.51
85Admiral
Ben X
Burn After Reading
Chanbara Beauty
Cyborg Soldier
Donkey Punch
Hero Wanted – TR
Eskalofrío Shiver
4.51
84Rest Stop Don’t Look Back
Smother
Sparrow
Star Wars The Clone Wars
The Art Of Travel
The List
Wall-E
Yasak Krallik – TR
4.51
83Fireflies In The Garden
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
Journey To The Center Of The Earth
Red
Persepolis
Rescue Down
You Dont Mess With The Zohan
Taken
4.51
82Adulthood
Bangkok Dangerous
Birds Of America
Cengiz Han -Mongol
College
Cennet
Duello – TR
Horton – Horton Hears A Who
4.51
81The Bank Job
Vantage Point
Waz
Wargames The Dead Code
What Happens In Vegas
When Nietzsche Wept
Wieners
Wolfsbergen
4.51
80The Happening
The Promotion
The Scorpion King 2
The Signal
Toxic
Ulak
War Inc
4.51
79The Fear Chamber
The Love Guru
The Mummy Tomb Of The Dragon Emperor
The Morgue
The OH in Ohio
Wanted
The Other Boleyn Girl
Y.P.F.
4.51
78The Art Of War 2 Betrayal
The Cry
The Incredible Hulk
The Lazarus Project
The Legend of Bloody Mary
The Strangers
The X Files I Want to
4.51
77Speed Racer
Step Up 2 The Streets
Strange Wilderness
Stuck
Super Hero Movie
The Andromeda Strain
The Guard Post-gp506
4.51
76Revolver
Roxy Hunter and the Mystery of the Moody Ghost
Semi-Pro
Shutter
Sleepwalking
Spiderwick
The Diving Bell and the Butterfly
Stargate Continuum
4.51
75My Brother Is an Only Child
Never Back Down
Postal
Red Cliff
Redbelt
Restraint
Righteous Kill
4.51
74Mirrors
My Moms New Boyfriend
Nims Island
Otis
Pathology
Recep İvedik
Rovdyr
Smart People
4.51
73Margot At The Wedding
Meet Bill
Miss Pettigrew Lives for a Day
My Sassy Girl
O.Çocukları
Prom Night
Pulse 2 Afterlife
Son of Rambow
4.51
72In Bruges
Iron Man
L Change The World
Leatherheads
Lost Boys the Tribe
Love Lies Bleeding
Made Of Honor
4.51
71Help
Hottie and Nottie
Impact Point
Kabluey
Kung Fu Panda
Living Hell
Meet Dave
No Mans Land The Rise of Reeker
4.51
70Flashbacks Of A Fool
Fools Gold – TR
Get Smarts
Hancock
Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
Hell Ride
Hellboy 2 The Golden Army
4.51
69Felon
Fighter
Finding Amanda
First Sunday
Forgetting Sarah Marshall
Frontiers
Garfield’s Funfest
Get Smarts – Bruce And Lloyd Out Of Control
4.51
68Deal
Deception
Definitely, Maybe – TR
Dr Jekyll And Mr Hyde
Eden Log
Elegy
Ensemble c’est tout
Fast Track No Limits
4.51
67Chaos Theory
CJ 7
Cleaner
College Road Trip
Dan in Real Life – TR
Dante
Dark Floors
Dead And Gone
4.51
66Be Kind Rewind
Beyaz Melek
Big Stan
Ca$h
Call Girl
Charlie Bartlett
Chocolate
4.51
6521
100 Feed
Aamir
Alone In The Dark II
Apartment 1303
April Fools Day
Art of Devil III
Baby Mama
4.51
64The.Godfather1
The.Godfather2
The.Godfather3
Underworld 1
Underworld 2
4.51
63Terminator 1
Terminator 2
Terminator 3
Testere 1
Testere 2
Testere 3
Testere 4
4.51
62RAMBO 1
RAMBO 2
RAMBO 3
RAMBO 4
Tasiyici 1
Tasiyici 2
The Hills Have Eyes
The Hills Have Eyes 2
4.51
61Pirates Of Caribbean 1
Pirates Of Caribbean 2
Pirates Of Caribbean 3
X-Men 1
X-Men 2
X-Men 3
4.51
60resident evil 2
resident evil 3
Mumya 1
Mumya 2
Shrek
Shrek 2
Shrek the Third
4.51
59JurassicPark 1
JurassicPark 2
JurassicPark 3
Orumcek Adam 1
Orumcek Adam 2
Orumcek Adam 3
resident evil 1
4.51
58Gorevimiz Tehlike 1
Gorevimiz Tehlike 2
Gorevimiz Tehlike 3
Kill.Bill.Vol.1
Kill.Bill.Vol.2
Wrong Turn
Wrong Turn 2
4.51
57Hizli ve Ofkeli
Hizli ve Ofkeli 2
Hizli ve Ofkeli 3
Matrix 1
Matrix 2
Matrix 3
Matrix Animasyon
4.51
56Çilgin Kuzenler
Çilgin Kuzenler 2
Fantastik Dortlu
Fantastik Dortlu 2
Final Destination 1
Final Destination 2
Final Destination 3
Hostel I
Hostel II
4.51
55Alien vs Predator
Alien vs Predator 2
Bourne Identity
Bourne Supremacy
Bourne Ultimatum
Goal 1
Goal 2
4.51
54Amerikan Pastasi 1
Amerikan Pastasi 2
Amerikan Pastasi 3
Amerikan Pastasi 4
Amerikan Pastasi 5
Amerikan Pastasi 6
Charlies Angels 1
Charlies Angels 2
4.51
53Buyuk Hazine
Xxx
xXx.The.Next.Level
Yuzuklerin Efendisi 1
Yuzuklerin Efendisi 2
Yuzuklerin Efendisi 3
4.51
52Ice Age
Ice Age 2
Kelebek Etkisi
Kelebek Etkisi 2
Korkunc Bir Film 1
Korkunc Bir Film 2
Korkunc Bir Film 3
Korkunc Bir Film 4
4.51
51Amerikan Sapigi
Amerikan Sapigi 2
Bir Zamanlar Meksika’da
Bir Zamanlar Meksikada – Desperado
Blade 1
Blade 2
Blade 3
BloodyRayne
BloodyRayneII
4.51
50Thr3e
TMNT
Trade
Ultraviolet
Undercover Brother
Unknown
Vay Anam Vay II
Venom
The Lookout
4.51
49The Orphanage
The Premonition
The Reaping
The Restless
The Rundown
The Shepherd Border Patrol
The Wicker Man
Awake
Hazine Avcilari 2007
4.51
48The Assassination of Jesse James
The Hard Break Kid
The Illusionist
The Last Legion
The Last Time
The Messenger
The Painted Veil
Hellphone
4.51
47THE CONDEMNED
THE CONTRACTOR
The Diving Bell And The Butterfly
We Own The Night
The Hunting Party
The Invasion
Sansli Slevin
Lucky You
4.51
46Stir of Echoes The Homecoming
Superbad
Surfs Up
Sydney White
Temel Icgudu 2
THE BRAVE ONE
The Dark is Rising
Things We Lost in the Fire
4.51
45Shooter
Simpsons
Sis
Skinwalkers
Smiley Face
Solstice
Son Osmanli Yandim Ali
Muzede Bir Gece
Evan Almighty
4.51
44Sen Ben ve Dupree
Seraphim Falls
Severance
Sex And Breakfast
Shadowless Sword
Shattered
Sherrybaby
Shoot Em Up
Outlaw
4.51
43Primeval
Redline
Rest Stop
Run, Fat Boy, Run
Runaway
Rush Hour 3
Seks Itiraflari
Dehset Gezegeni
Death Proof
4.51
42Olumden Daha Soguk
Pembe Panter
Plane Dead
Poseidondan Kacis
Ratatouille
RESCUE DAWN
Destansi Bir Film
Hot Rod
4.51
41Miami Vice
Michael Clayton
No Country For Old Men
Omen666
Otostopcu
Olum Çikmazi
Olum Oyunu
Pathfinder
4.51
40Kralin Adamlari
Mr. Bean Tatilde
Mr.Brooks
My Blueberry Nights
Next 2007
Norbit
Stardust
Ocean Thirteen
4.51
39Kingdom
Kor
Kucuk Adam
Kusursuz Yabanci
Little Miss Sunshine
Martian Child
Rocky 2007
Meryem Ana Hz Isa’nin Dogusu
Kiralik Sevgili
4.51
38Kacis
Kahraman Pilotlar
KNOCK UP UNRATED
Komsu Kizi
The Guardian
Kostebek
23 Numara
4.51
37In The Land Of Women
In The Valley Of Elah
Inside Man
Iyi Bir Yil
Jade Warrior
John Tucker Must Die
Just My Luck
Prestige
4.51
36Hayati Yakala
Hitman
Home of the Brave
Hot Fuzz
I Am Legend
I Know Who Killed Me
In the Name of the King A Dungeon Siege Tale
Sessiz Tepe
4.51
35Gone Baby Gone
Gorunmez
Gun Batarken
Halloween
Happy Feet
Haunted Forest
HE WAS A QUIET MAN
The Mist
4.51
34Eski Super Sevgilim
Fare Sehri
Fearless
Fracture
Gabriel
Ghost Rider
Good Luck Chuck
Gol Evi
4.51
33Denizci – The Marine
Die Hard 4
Disturbia
Dragon Wars
Elizabeth Altincag
Enchanted
Eragon
Koku – Bir Katilin Hikayesi
4.51
32Damadi Opebilirsin
Dan in Real Life
Davetsiz Gelen
Dead Silence
Death of Ian
Death Sentence
Deja Vu
Rise Blood Hunter Unrated
4.51
31Charlie And The Chocolate Factory
Click
Copying Beethoven
Corpse Bride
Crank
ÇIK ARAMIZDAN
Çilginlar Gemisi
Da Vinci Sifresi
4.51
30Beowulf
Black Snake Moan
Blonde Ambition
Boogeyman 2
Casino Royale
Cirkin Ordek Yavrusu ve Farecik
Yeni Dunya – Amerika’nin Kesfi
The Fountain
4.51
29Bir Geysanin Anilari
Blind Dating
Blood Diamond
Bobby
Bos Oda
Catacombs
Children of Man
Cildiris
4.51
28August Rush
Aya Gidiyoruz
Ayrilik
Babalar Gunu Kampi
Balls Of Fury
Batman Begins
Bee Movie
Tatil
4.51
27Apocalypto
Arayis
Are We Done Yet
Ask Tarifi
Ask the Dust
Askin Kitabi
Atesin Ortasinda
Atonement
4.51
26A lot like love
Across the Universe
Aeon Flux – Gelecek Fluxta
Alacakaranlik
Alfie
Altin Çicegin Laneti
Arahan
Transformers
4.51
253 10 to Yuma
5ive Girls
16 Block
30 Days of Night
50 Ilk Opucuk
300 Spartali
1408
Stealth
4.51
24Star Wars 1 – The Phantom Menace – Yildiz Savaslari: Bolum I – Gizli Tehlike
The Last Samurai – Son Samuray
The Legend of Zorro
The Rock – Kaya
Titanic
Garfield Geri Dönüyor
4.51
23Men Of Honor – Onurlu Bir Adam
Savas Tanrisi
Son Imparator
Son Kale
Talihsiz Seruvenler Dizisi
Tek Basina
4.51
22Iskelet Anahtar
Vatansever
Venedik Taciri
Yapay Zeka
Yarali Yuz – Scarface
Yarindan Sonra
4.51
21Tomcats
Torque
Truva – Troy
Urban Legends Bloody Mary – Sakli Secilmisler Kanli Mary
Ucuz Roman – Pulp Fiction
Ückagitcilar
Van Helsing
4.51
20Eternal Sunshine Of The Spotless Mind – Sil Bastan
Terminal
The Boondock Saints – Sehrin Azizleri
The Others – Digerleri
The Shawshank Redemption – Esaretin Bedeli
V For Vendetta
Zu Savascilari
4.51
19Seven Years in Tibet – Tibette Yedi Yil
The Crow – Karga
The Dark
The Ninth Gate – 9.Kapi
The Sixth Sense – 6.His
Three
Timber Falls
Tomb Rider Yasamin Kaynagi
4.51
18K.Pax
Kedi Kadin
Lutfen Beni Oldurme
The Hole
The Ice Harvest
The Island – Ada
The Lost City – Kayip Sehir
The Machinist – Makinist
4.51
17A Night At The Roxbury – Roxbury’de Bir Gece
Catikati
Pearl Harbor
Sorority Boys
Sosyete Kardesler
Stir Of Echoes
Teksas Katliami Baslangic
The Cave – Magara
4.51
16Hastayim Sana
Sevginin Gucu – Léon
Shinobi
Signs – Isaretler
Sinbad – Yedi Denizler Efsanesi
Sky Captain And The World Of Tomorrow – Sky Captain ve Yarinin Dunyasi
Sleepy Hollow – Hayalet Suvari
Soguk Dag
4.51
15Not Defteri
Pet Sematary – Hayvan Mezarligi
Reservoir Dogs
Romeo Must Die – Romeo Olmeli
Rumor Has It
Sahara
Se7en – Yedi
The Libertine
4.51
14Closer – Daha Yaklas
Halka 2
Meet Joe Black
Piyanist – The Pianist
Robinson Crusoe
Saskin – Bedazzled
Seytanin Avukati
4.51
13Kral Artur
Lanetliler Kralicesi
Life Of David Gale – Olumle Yasam Arasinda
Lock, Stock and Two Smoking Barrels – Atesten Kalbe Akildan Dumana
Master And Commander – Dunyanin Uzak Ucu
Munich
Nufus 436
4.51
12Kaplan ve Ejderha
Kara Sahin Dustu – Black Hawk Down
King Kong
Kiss Kiss Bang Bang
Kod Adi Kilicbaligi
Korkunc Tuzak
Kung Fu Hustle – Kungfu Sokagi
4.51
11Cyborg
Isyan
Italian Job – Italyan Isi
Iyi Kotu ve Çirkin
Just Like Heaven – Cennet Gibi
Kan Sporu
Kapisma
Zaman Polisi
4.51
10Hellboy
HERO – Kahraman
Hesaplasma
Hz.Muhammed Son Peygamber
Identity – Kimlik
In 3 Tagen
Infazci
Ingiliz Hasta
4.51
9Gazap Atesi
Gladiator
Green Street Hooligans
HarshTimes – Acimasiz Hayat
Hayalet Gemi The Ghost – Hayalet
Hayatin Benim
4.51
8Buyukhirsiz
Evil (Ondskan) – Seytana Karsi
Exorcist The Beginning
Failure To Launch – Dus Yakamizdan
Feast
Forrest Gump
Garfield A Tail of Two Kitties
Green Chair – Yesil Sandalye
4.51
7Doom Extended
Dovus Kulubu
Dreamgirls – Ruya Kizlar
Dunyalar Savasi
Elizabethtown
Enemy at The Gates- Kapidaki Dusman
Exorcism of Emily Rose – Seytan Çarpmasi
4.51
6Dark Water – Karanlik Sular
Davetsiz Çapkinlar
Derailed – Raydan Çikanlar
Derin Darbe
Dick ve Jane Is Basinda
Dikey Limit
Dracula 2000
El Mariachi
4.51
5Cehenneme Bir Adim – The Descent
Cellular
Cesur Yurek
Chicago
Cinderella Man
City Of Angels – Melekler Sehri
Constantine
4.51
4Bram Stoker s Dracula
Bringing Out the Dead – Yasamin Kiyisinda
Brokeback Mountain – Brokeback Dagi
Buyuk Iskender
Catch Me If You Can – Sikiysa Yakala
Kingdom of the Heaven – Cennet Kralligi
4.51
3Ballistic
Bay ve Bayan Smith
Ben Kendim ve Sevgilim
Ben Robot
Beowulf And Grendel
Besikten Mezara
Bir Ruya Icin Agit – Requiem For A Dream
Bon Cop Bad Cop
4.51
2Starsky And Hutch – Afili Aynasizlar
Ali
Along Came a Spider – Orumcegin Maskesi
Anchorman O Bir Efsane
Apollo13
The Negotiator – Arabulucu
Ask Doktoru
Assault On Precinct 13 – Baskin
4.51
125th Hour – 25. Saat
40 Year Old Virgin - 40 Yillik Bekar
Akil Oyunlari
Reign of Fire – Ates Kralligi
Gone in 60 - Seconds – 60 Saniye
Adamim
A Beautiful Mind
Beyond Borders – Sinirlarin Otesine
4.51
Seçilenler ve Ödeme Tablosu
Seçilenler
Detaylar
GB
TL
Sipariş Formu
Kargo Adresiniz ve Notunuz
Listeyi Bana da Gönder

© BlurayDolum

Bize göre arşiv oluşturmak da en az film izlemek kadar keyiflidir. BlurayDolum olarak arşiv düzeninden, site tasarımına kadar her konuya bu keyif ve titizlikle yaklaştık. İlham kaynağımız olan “Film Severlerin Memnuniyeti” ilkesini de mottomuz kabul ettik…

Skaty

SORU & CEVAP

    BlurayDolum.com Nedir?
    BlurayDolum.com, Bluray, 3D ve diğer medya arşivlerini, siz film severlere en kaliteli, en ucuz ve en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlayan bir oluşumdur.  
    Sistem Nasıl İşliyor?
    Arşiv temini, HDD dolum şeklinde gerçekleşmektedir. Bize kendi HDD'nizi gönderebilir ya da bizden HDD satın alarak seçtiğiniz içeriklerin yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.
    İçerikler Kaliteli Mi?
    Bluray, 3D ve diğer medya arşivlerimizde DVD,VCD ya da herhangi bir RIP'in yanı sıra, 720p türü medyalar da bulunmamaktadır. Film içeriklerimizin tamamı yüksek kaliteli 1080p BluRaydan oluşmaktadır.  
    Arşivler Düzenli Mi?
    İçerikler arşive eklenmeden önce tarafımızca tek tek test edilmektedir. Testin ardından klasörler düzenlenmekte ve son kontrollerin ardından arşive eklenmektedir. Arşivler TV ve diğer medya oynatıcılardan kolayca ulaşılabilecek şekilde düzenlenmiştir.
    Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim?
    Kargo ücretleri gönderen tarafa aittir, siz bize gönderirken size, biz size gönderirken bize aittir. Kargolar anlaşmalı olarak indirimli şekilde gönderilmektedir, ortalama kargo ücreti 6tl'dir. Bizim tarafımızdan gönderilecek kargonun ücretsiz olması için sipariş tutarınızın minimum 50tl olması gerekir.
    HDD Dolum Ücretleriniz Ne Kadar?
    Dolum ücretlerimiz TB üzerinden değil, seçtiğiniz içerikler üzerinden hesaplanmaktadır. Bir adet film için ödeyeceğiniz minimum tutar 50 kuruş, maksimum tutar ise 1 tl'dir. Seçtiğiniz filmin boyutu 25GB de olsa ödeyeceğiniz tutar 1tl'yi geçmeyecektir. 7GB'nin altındaki filmlerin tutarı ise sadece 50 kuruştur. Bu sistem sayesinde sadece seçtiğiniz içeriklere ödeme yaparken, en kaliteli arşivleri en uygun fiyata oluşturmuş olursunuz.
    Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
    Ödemelerinizi kargo paketi içerisine gönderebileceğiniz gibi Havale/EFT şeklinde de bize ulaştırabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizi SanalPazar ve GittiGidiyor üzerinden yapabilirsiniz. Ödeme türünüzü liste gönderme formundan seçebilirsiniz.
    Sipariş Listesi Nasıl Oluşturacağım?
    Listeleriniz için online liste oluşturucumuzu kullanın. Online olarak görüntüleyebileceğiniz arşiv listesinden İsme, Yılına, IMDB Puanına, Fiyatına, Boyutuna göre sıralama yapıp dilediğiniz içerikleri seçebilirsiniz. Sayfayı listenin sonuna kaydırdığınızda seçmiş olduklarınızın toplam boyut ve toplam tutarının görüntülendiği bir form göreceksiniz. Bu forma bilgilerinizi girip, listenizi bize ulaştırabilirsiniz. Bilgileriniz bize ulaşır ulaşmaz sizinle iletişim kuracağız.liste.olusturmaform.ile.gonder
    Siparişim Ne Kadar Sürede Hazırlanır?
    Siparişleriniz, göndermiş olduğunuz HDD'nin bize ulaştığı andan itibaren 24 saat içinde hazırlanır ve adresinize kargolanır. Eğer HDD'yi sizin için biz temin edersek toplam 48 saatte siparişiniz size ulaşmış olur.
    Sizden HDD Satın Alabilir Miyim?
    Evet. Sizin adınıza faturalı olarak HDD temin edebilir dolum yapıp adresinize kargolayabiliriz. Güncel HDD fiyatları için iletişime geçiniz.

    Diğer sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

    © BlurayDolum

    © BlurayDolum

    © BlurayDolum

    © BlurayDolum

    Film İstekleriniz

    Arşive eklenmesini istediğiniz filmler için burada istekte bulunabilirsiniz.

    Yorumlar

    Skaty, 24.02.2014, 8:08

    PS Vita video uyumlu listelerimiz çok yakında eklenecek. South Park ile ilgili mail gönderdim.

    süleyman, 24.02.2014, 8:02

    south park tom sezonları ps vita için istiyorum elinizde var mı?

    metin karaman, 31.01.2014, 6:13

    bu aralar cok güzel filmler gelmekte arşiviniz güncellenince tekrar cihaz dolumu yaptıracağım

    Skaty, 24.12.2013, 8:41

    Merhaba Zafer Bey. Sayfa açılışını yavaşlatmadan tüm bilgileri sisteme gireceğiz, webmaster arkadaşımız bunun üzerinde çalışıyor.

    Zafer Özçağlar, 24.12.2013, 8:32

    Merhaba, 2013 filmlerinde çıkan bilgi penceresi film seçerken işime yarıyor, diğer filmlere de bu bilgileri ekleyecek misiniz ?

    Skaty, 22.11.2013, 11:58

    Geçmiş yıllara ait arşivlerimizi en kısa zamanda düzenleyeceğiz Metin Bey, yorumunuz için teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

    metin karaman, 22.11.2013, 11:55

    arşivinizde geçmiş yıllara ait çift ses filmlerin de olmasını temenni ediyorum

    Yorum Bırak

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    © BlurayDolum

    Alışveriş Yorumlarınız

    Alışveriş yorumlarınızı buraya yazabilir, yazılanlara da göz atabilirsiniz.

    Yorumlar

    Ayla Güler, 22.08.2014, 1:26

    500gb dolum yaptırdım sorunsuz hızlı tavsiye ederim.

    yasin budak, 19.04.2014, 1:41

    1tb hdd ile birlikte dolum yaptirdim. hdd'i ucuza temin etti arsivler zaten ucuz tavsiye ederim tesekkurler...

    Enver06, 02.04.2014, 10:59

    2TB 3D dolum yaptırdım, titiz çalışma ve titiz arşiv için teşekkürler. Düşünenlere tavsiye edebilirim, piyasaki en derli toplu 3D arşivi.

    Skaty, 13.02.2014, 1:23

    Güzel yorumunuz için teşekkür ederim Metin Bey. Önüzmüdeki günlerde tekrar görüşmek üzere.

    metin karaman, 12.02.2014, 10:40

    sizlerden aldığım filmler gerçekten çok kaliteli film yükletmek isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla yükleme yaptırabilirsiniz heleki imd filmler süper olmuş ellerinize sağlık çalışmalarınızda başarılar dilerim

    metin karaman, 28.01.2014, 6:54

    son yüklettiğim filmler hepsi harika olmuş ellerinize sağlık

    Skaty, 22.01.2014, 2:02

    Erdoğan Bey, yorumunuz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz doğrultuda bir çizgi izleyeceğimizden emin olabilirsiniz, arşivlerimiz hızla ve kaliteli bir şekilde artıyor. Memnun kalmanıza çok sevindim, tekrar görüşmek üzere. İyi seyirler.

    Erdoğan Balıkçı, 22.01.2014, 2:00

    Onca yıl TB şeklinde yaptırdığım dolumlardan sonra 0.5 gibi küsüratlı rakamları görmek ilk başta garip gelse de, gerek arşiv güncellemesi, gerek kullanım kolaylığı açısından tercih edilebilir bir sistem kurmuşsunuz, tebrik ederim. Ancak söylemeliyim ki arşiv güncel olmasına rağmen eskilerden eksikleriniz de yok değil, arşivinizin genişlemesiyle daha sağlam bir temele oturacağınızı düşünüyorum. İyi çalışmalar... Erdoğan Balıkçı

    dilek vatansever, 15.01.2014, 3:26

    Merhaba, kargo ile uğraşma konusunda tereddütteydim ancak kesnlikle degdigini düşünüyorum. kargolar indirimli gönderildiği gibi bizim kullanmamız için gonderdiginiz kod icinde teşekkür ederim.kargo ucuz,arişv güzel hizmet guzel daha ne olsun :)

    mustafakilic, 18.12.2013, 5:01

    arşivimi güncelledim 250gb sadece 19tl tuttu, ilgili de bir arkadaş. teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

    Skaty, 17.12.2013, 9:09

    Yorumunuz için teşekkür ederiz Harun Bey. Listelere tür bilgisi eklemeyi değerlendireceğiz. Dilerseniz tür bilgilerinin de bulunduğu excel listeyi mailinize gönderebilirim.

    harun, 17.12.2013, 8:57

    merhaba, birde filmlerde tür seçimi ekleseydiniz iyiydi,, eklemeyi düşündüğümüz filmleri türleriyle sıralatma iyi oluyor kendi açımdan..

    zafer oztuna, 10.12.2013, 1:44

    cok kullanisli bir site elinize saglik. deneme amacli 492GB dolum yaptirildi :)

    metin karaman, 23.11.2013, 2:45

    filmleriniz gayet kaliteli hdd dolumu yaptırmak isteyen arkadaşlar a tavsiye edilir elinize sağlık teşekkürler

    Yorum Bırak

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Chris Buck, Jennifer Lee
    Oyuncular: Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff
    Tür Animasyon , Macera
    Ülke ABD

    Krallık, Karlar Kraliçesi (Snow Queen)'nin laneti sonrasında ebediyen sürecek bir kış mevsimine mahkum edilmiştir. Bu krallıkta yaşamakta olan maceracı ve iyi kalpli Anna, Karlar Kraliçesi'ni bulup laneti sona erdirmesini sağlayarak, şehrinde yaşayan insanları eski güzel günlerine döndürmeye karar verir. Masalsı bir yolculuğu çıkan Anna'nın yol arkadaşı ise usta bir dağcı olan Kristoff'tur. Başarıya ulaşmaları için Karlar Kraliçesi'ni görüp tanıyabilmeleri gerekmektedir. Görünürde basit olan bu plan, izbe dağdaki yolculuk ilerledikçe zorlaşmaya başlar. Mitolojik yaratıklar ve ürkütücü büyüler eşliğinde süren yolculuğun her dönemecinde ayrı bir tehlike ortaya çıkar. Yolculuğun asıl zor yanı ise zamanla yarışıyor oldukları gerçeğidir.
    Disney yapımı animasyon filmin yönetmenliğini Chris Buck ve Jennifer Lee yürütürken, başkarakterleri seslendiren isimler Kristen Bell ve Jonathan Groff.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Woody Allen
    Oyuncular: Cate Blanchett, Alec Baldwin, Sally Hawkins devamı...
    Tür Dramatik komedi
    Ülke ABD

    New York'lu çekici ve göz alıcı bir ev kadını olan Jasmine, milyarder kocası Hal ile birlikte son derece gözterişli bir yaşam sürmektedir. Yatırımcı olarak çalışan Hal, son işlerinden birinde battığında, parasını bu denli cömertçe harcaması nedeniyle büyük bir mali krizin içine sürüklenir ve iflas etmenin eşiğine gelir. Jasmine evi terk eder ve bir süreliğine, San Francisco'nun taşrasında yaşayan üvey kız kardeşinin yanına gider. Tek çıkış yolu burada hayatını tekrar düzene sokup, zenginlik ve lüks içerisinde yaşamaktır. Bu süreçte modacı olarak kısa yoldan zengin olmayı ya da varlıklı birileriyle tanışmayı dener ancak içerisinde bulunduğu depresyona alkol ve antidepresan bağımlılığı da eklenince kendisini büyük bir karmaşanın tam ortasında bulur.
    Son filmi To Rome with Love'ın ardından tekrar kamera karşısına geçen Woody Allen'ın yazıp yönettiği filmin başrollerini Cate Blanchett, Alec Baldwin ve Peter Sarsgaard paylaşıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Gary Fleder
    Oyuncular: Jason Statham, James Franco, Winona Ryder
    Tür Aksiyon , Gerilim
    Ülke ABD

    Eski bir DEA ajanı ailesiyle birlikte çatışmalardan uzak, sessiz bir kasabaya taşınır. Her şey yolunda gibi görünürken kısa süre sonra burada da yerel uyuşturucu çeteleriyle karşı karşıya gelecektir. Yönetmenliğini Gary Fleder’ın üstlendiği film Chuck Logan’ın romanından Sylvester Stallone tarafından senaryolaştırıldı. Aksiyon dolu filmin başrolleri ise Jason Statham, James Franco ve Winona Ryder…


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: David O. Russell
    Oyuncular: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams
    Tür Dramatik komedi , Gerilim
    Ülke ABD

    1970'lerde geçen gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde usta dolandırıcı Irving Rosenfeld ve ortağı Sydney Prosser genç ve yetenekli bir FBI ajanı olan Richie DiMaso tarafından yakalanır. Hüküm giymemelerinin ise tek bir yolu vardır: FBI için çalışmak... FBI'ın üst kademeli yöneticilerinden gelen bu teklifi kabul ederler; görevleri ise kendileri gibi usta bir şekilde dolandırıcılık yapan kimi insanları teşhis etmektir. Ajan DiMaso ve çalışma arkadaşları tarafından hazırlanan plana göre, bir kumar cenneti olan Arap Şeyhi’nin yönettiği Atlantic City'de ünlü kumarcıların katıldığı geniş çaplı bir oyun organize edeceklerdir. Başlarda son derece masumane ve zekice görünen bu plan, zamanla değişime uğramaya başlar.
    Filmin yönetmenliğini Silver Linings Playbook filmiyle senenin en ses getiren yapımlarından birine imza atan ve bu filmle iki dalda Oscar'a da aday gösterilen David O. Russell yürütüyor. Yıldız oyuncularıyla dikkat çeken filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Christian Bale, Amy Adams ve Jeremy Renner bulunuyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı : 2013 - ABD
    Tür : Komedi
    Yönetmen : David E. Talbert
    Oyuncular : Adam Brody , Djimon Hounsou , Paula Patton , Christina Milian , Derek Luke
    Senaryo : David E. Talbert
    Yapımcı : Lyn Talbert , David E. Talbert

    Montana 30'lu yaşlarına gelmiş bu zaman da kadar hiç bir ilişkisinde başarılı olmamış çekici bir hostestir.
    Annesi ise ilk kocasından sonra 5 koca daha eskitmiş tam bir evlilik delisidir.
    Küçük kız kardeşi Sheree'nin da evlenecek olması annesi Catherine'in sürekli evlenmesi için baskı oluşturması ve törende yeni damat adayını istiyorum demesiyle Montanayı 30 gün içinde müstakbel koca adayı bulma arayışına sürüklemektedir.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Brian Percival
    Oyuncular: Geoffrey Rush, Emily Watson, Sophie Nélisse devamı...
    Tür Dram
    Ülke ABD , Almanya

    Liesel Meminger’in, İkinci Dünya Savaşı sırasında Almanya’da henüz dokuz yaşındayken bir ailenin manevi kızı olur. Çok sevdiği ailesi ve evlerinde kalan sığınmacı Max sayesinde okumayı öğrenen ve çok seven Liesel kitaplarla derin bir bağ kurar. Max ve cesur Liesel için çevrelerinde dünyada yaşanan tüm kötülüklerden uzaklaşmanın tek yolu, kitapların ve kelimelerin ikisine sunduğu hayal dünyasıdır. Fakat bodrum katında saklanan Yahudi Max, sürekli diken üstündedir…


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Ron Howard
    Oyuncular: Chris Hemsworth, Daniel Brühl, Olivia Wilde devamı...
    Tür Dram
    Ülke ABD , Almanya , İngiltere

    1976 yılında gerçekleşen Alman Grand Prix yarışında Niki Lauda'nın kullandığı Ferrari ikinci round'un sonunda yaşadığı bir sorun nedeniyle yarış dışı kalır ve birincilik ezeli rakibi James Hunt'a gider. Bu kaza sonrasında Lauda yaralanır; aradan geçen altı haftanın ardından olağan hırsı ve öfkesiyle pistlere geri döner. İki yarışçı arasında italyan Grand Prix'i ile başlayan mücadele diğer yarışlarda katlanarak devam eder. Hedef dünya şampiyonluğudur...
    Avusturyalı F1 yarışcısı Niki Lauda ve İngiliz rakibi James Hunt arasındaki dillere destan rekabeti konu alan film, Formula 1'in altın döneminde, 1970'lerde geçiyor.
    A Beautiful Mind filminin Oscar ödüllü yönetmeni Ron Howard'ın yönettiği filmin başrollerini Daniel Brühl ve Chris Hemsworth paylaşıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı : 2013 - ABD
    Tür : Dram , Fantastik , Gerilim
    Yönetmen : John Huddles
    Oyuncular : Bonnie Wright , Rhys Wakefield , Daryl Sabara , Freddie Stroma , Sophie Lowe
    Senaryo : John Huddles
    Yapımcı : George Zakk , Gary L. Hayes

    Cakarta'daki uluslararası bir okulda, bir Felsefe öğretmeni sınıfından mezun olacak 20 öğrencisinin arasından 10 tanesini, muhtemel bir nükleer kıyamet sonrasında yer altı sığınağına girebilmesi ve insan ırkının yeniden başlangıcını yapmaları için seçmesi gerekmektedir.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı : 2013 - ABD
    Tür : Aksiyon , Dram , Gerilim
    Yönetmen : Mark Young
    Oyuncular : Sean Bean , Abigail Breslin , James Purefoy , Alexa Vega , Jake Busey
    Senaryo : -
    Yapımcı : Eric Bassett , Craig Albrecht

    Hannah Lee Baker (Abigail Breslin), şiddet ve silahın, meth laboratuarları ve gaddar motorcu çetelerin cirit attığı Güneyin karanlık yeraltı dünyasında sıkışıp kalmış zeki bir kızdır ve tek sığınağı satrançtır. Ablası Amber (Alexa vega) ve bir bağımlı olan amcası Donny ile birlikte yaşamaktadır. Hepsi, psikopat kardeşi Bobby'nin yardımıyla yasa dışı aile mesleğini devam ettiren Frank Stinson Amca'nın korkusuyla yaşamaktadır. Amber, kendisini Frank ile bir savaşta bulan meth taciri Wild Bill'e aşık olunca işler değişir. Hannah, ailesini kurtarmanın tek yolunun, zekice planlanmış bir satranç oyunundan geçtiğini fark eder.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Anne Fontaine
    Oyuncular: Naomi Watts, Robin Wright, Xavier Samuel
    Tür Dram , Erotik
    Ülke Fransa , Avustralya

    Lil ve Roz Avustralya'nın doğu yakasında bulunan cennet gibi bir kasabada yaşamaktadır. Birbirlerini çocukluktan bu yana tanımakta olan ikili, sahile nazır, birbirlerine komşu evlerde yaşamaktadırlar. Birçok zorluğun üstesinden tek başlarına gelmekte ve çocukları Ian ve Tom'u birlikte büyütmektedirler. Sörfçü olan Ian ve Tom da bu süreçte birbirleriyle yakın arkadaş olmuştur. Lil ve Roz artık çok çekici iki delikanlının annesidir. Fakat birbirlerinden sakladıkları ve er ya da geç su yüzüne çıkacak önemli bir gerçek vardır...
    Doris Lessing'in romanından, yönetmen Anne Fontaine tarafından beyazperdeye aktarılan filmin başrollerini Naomi Watts ve Robin Wright paylaşıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Jon Turteltaub
    Oyuncular: Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluklarından beri çok iyi dost olan üç adamdır. Ekibin yeminli bekarı Billy 30 yılı aşkındır sevgilisi olan kadına evlenme teklif ettiğinde, bu çılgın dörtlü bekarlığa veda için Las Vegas’ın yolunu tutar. Yaşları umurlarında bile değildir, onlar yaşamlarının altın çağlarındadır. Fakat “günahlar şehrine” adım attıklarında, pek çok şeyin değiştiğini göreceklerdir. Ve dostlukları hayal bile edemeyecekleri testlerden geçecektir. Adam Brooks ve Dan Fogelman’ın ortak senaryosu ile hayata geçen çılgın komedi filminin yönetmenliğini Jon Turteltaub üstlenirken, başroldeki dörtlüyü ise Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman ve Kevin Kline canlandırıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı : 2013 - ABD
    Tür : Dram , Gerilim , Suç
    Süre: 90 Dak.
    Yönetmen : Tze Chun
    Oyuncular : Alice Eve , Bryan Cranston , Logan Marshall-green , Erin Cummings , Robin Taylor
    Senaryo : Tze Chun , Oz Perkins , Nick Simon
    Yapımcı : Rick Rosenthal , Sig De Miguel

    Film, hayat mücadelesi veren motel sahibi (Alice Eve) ve yozlaşmış polisten (Logan Marshall-Green) nakit parasını almaya çalışırken neredeyse kör bir suçlu (Bryan Cranston) tarafından esir alınan kızını (Ursula Parker) anlatıyor. Herkes sınırı aşıyor ve bir dizi karşılaşma, umutsuzluk ve hayatta kalma hikayesinde arkasında ölü bedenler bırakıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Jeff Tremaine
    Oyuncular: Johnny Knoxville, Jackson Nicoll, Georgina Cates
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    Uçuk kaçık 'Jackass' serisi dördüncü bölümüyle son sürat devam ediyor! Hikaye bu kez 86 yaşında kaçık ihtiyar Irving Zisman'ın etrafında gelişiyor. Irving'in Amerika genelinde çıktığı çılgın turda ona eşlik eden kişiyse sekiz yaşındaki torunu Billy! Irving ve Billy'nin mağazaları soyarak ya da düğünleri rezil ederek devam ettikleri bu yolculuk daha nice çılgın olaya sahne olurken, izleyiciyi gizli kameralarla çekilmiş deli dolu bir yol hikayesi bekliyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Bill Condon
    Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Daniel Brühl, Anthony Mackie
    Tür Biyografik , Dram , Gerilim
    Ülke ABD

    Wikileaks'in ilk kurulduğu dönemi ve kurucuları Julian Assange ile Daniel Domscheit-Berg arasındaki ilişkiyi anlatan yapım, bir dönem tüm dünyayı sarsan bu önemli olayı tekrar gündeme taşıyor... Yolun başında Assange'ın destekçisi ve çalışma arkadaşı olan Daniel Domscheit-Berg'in bakış açısıyla Wikileaks'in ilk günlerine dönüyoruz. Bir gecede sessizce açığa vurduğu kimi gizli belgelerle tüm dünyayı yerinden oynatan Wikileaks, kendisini yaratan mimarları da aynı ölçüde meşhur etmişti. Tarihin karanlık sayfaları açığa çıktıkça ve her seferinde daha sert yankılar buldukça Berg ve Assange arasındaki anlaşmazlıklar da çığ gibi büyümektedir. Assange ve Berg arasındaki fikir ayrılıkları iki yakın arkadaşın yollarını ayırmak ve ilişkilerinde onarılmaz yaralar açmak üzeredir.
    Daniel Domscheit-Berg'in kendi kaleme aldığı kitabından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Dreamgirls'ün yönetmeni, aynı zamanda Twilight serisinin son iki filmini de çeken Bill Condon yer alıyor. Başrollerinde ise son dönemin dikkat çeken yeteneklerinden Benedict Cumberbatch ve Daniel Brühl bulunuyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Richard Curtis
    Oyuncular: Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy
    Tür Romantik
    Ülke İngiltere

    21 yaşına basan Tim Lake, ailesindeki tüm erkeklerin sahip olduğu gizli bir yeteneğinin olduğunu öğrenir. Lake ailesinin tüm erkekleri zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir ve Tim de artık bunu kullanabilecektir. Bunu fırsat bilen Tim geçmişindeki utanç verici anlara gidip olayları değiştirmeye başlar. Kısa bir süre Londra'ya taşınır ve son derece çekici bir kadın olan Mary'e aşık olur. Tim herkesten gizlediği yeteneğini ilişkilerine de yeni bir 'boyut' getirmesi için kullanmaya başlar ve bu sayede her adımı hatasız atlatmayı planlar. Ancak bir süre sonra her sorunu bu şekilde çözemeyeceğini ve hataların da hayatın gerekli birer parçası olduğunu fark eder.
    Yönetmenliğini ve senaristliğini Richard Curtis'in üstlendiği filmin başrollerini ise Domhnall Gleeson ve Rachel McAdams üstleniyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Steve McQueen (II)
    Oyuncular: Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Benedict Cumberbatch
    Tür Dram , Tarihi
    Ülke ABD

    1841'de New York'ta yaşayan Solomon Northup, kendisini müziğe adamış siyahi bir adamdır. Ailesiyle birlikte yaşayan Solomon, özgür yaşayan ve istediği şeyleri yapabildiği için mutlu bir adamdır. Fakat bir gün bir müzik işi için 2 adam ile tanışır ve çalışmak için Washington'a gider. İnandığı medeni dünya alt üst olur çünkü kendisini kaçırıp Güney'de bir çiflikte köle olarak çalışması için satarlar. Özgürlüğünü korumak için verdiği tüm emekler ve mücadele yerle bir olmuş, hayatı kabusa dönmüştür. Bu cehennemde Solomon acıyı, şiddeti, küçük düşürülmeyi yeniden öğrenecek ve isyan etmeye cesareti olmayan br grup insanın umutsuzluğuna şahit olacaktır. Sevdiklerini ve hayatını geri almak için ne yapması gerektiğini kesinlikle bulmuştur...
    İngiliz sinemacı Steve McQueen'in yönetmenliğini ve John Ridley ile birlikte senaristliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Michael Fassbender'ın yanı sıra Brad Pitt, Benedict Cumberbatch, Paul Giamatti gibi yıldızlar da yer alıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: unknown
    Oyuncular: Liev Schreiber, Olivia Williams, Elias Koteas
    Tür Bilimkurgu , Korku
    Ülke İngiltere , İrlanda

    Bir grup astronot Mars'ta keşif görevine gittiklerinde, yabancı bir bakterinin kendilerine nüfuz etmesiyle tek tek hayatlarını kaybetmeye başlarlar. Bu bakteri bir ekip üyesinin yaşadığı kaza sonucu aralarına sızmıştır. Kurtarılmayı beklerlerken aynı zamanda hayatta kalabilmek için mücadele verirler.
    İngiliz yönetmen Ruairi Robinson’ın ilk uzun metrajlı filmi olan bilimkurgu türündeki yapım, Sydney J. Bounds’un kısa hikayesinden Clive Dawson tarafından senaryolaştırılmış.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Jean-Marc Vallée
    Oyuncular: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Jared Leto
    Tür Dram , Biyografik
    Ülke ABD

    Film, uyuşturucu bağımlısı ve HIV taşıyıcısı Ron Woodroof'un hayatından esinleniyor. Ron Woodroof'a 1986 yılında AIDS yüzünden 30 günlük ömür biçilir. Teşhiş sonrası FDA kurumundan yasal onaylı olarak kullanabileceği tek ilaç olan AZT'yi almaya başlayan Ron hızla ölümün eşiğine doğru sürüklendiğini fark eder. Çareyi ABD'de yasal olmayan ama dünyanın dört bir yanında bulunan, doğal ilaçlara başvurmakta bulur. Kendisiyle ilgilenen doktorlardan biri olan arkadaşı Eve Saks'ın da yardımıyla Ron farkıdna olmadan çevresindeki hastlar içinde bir iletişim ve satış ağı kurmuş olur. "Dallas Buyers Club" olarak bilinen bu oluşum FDA'nın tedavisi yerine alternatif tıbbı tercih edenlerin çaresi olur ve dahası hastalar üzerinde onaylı AZT'den daha çok işe yarar. Fakat durum çok geçmeden fark edilir ve ilaç firmaları ve FDA Ron'a karşı büyük bir savaş açar. Film 30 günlük ömrü kaldı dendikten sonra kendi doğal yöntemleriyle 2191 gün daha yaşamayı balşaran Ron Woodroof'un kişisel mücadelesine odaklanıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı :2013 - ABD
    Tür : Aksiyon , Gerilim
    Yönetmen : Mark Steven Johnson
    Oyuncular : Robert De Niro , John Travolta , Milo Ventimiglia , Elizabeth Olin , Stefan Shterev
    Senaryo : Evan Daugherty
    Yapımcı : John Thompson , Paul Breuls

    Bosnalı bir askerin, kendisini vuran bir Amerikalının peşine düştüğü bir intikam hikayesini anlatıyor..
    Filmin orijinal olarak Shrapnel adıyla çıkması ve John Travolta ile Nicolas Cage'i buluşturması, filmi de John McTiernan'ın yönetmesi bekleniyordu. Ancak daha sonra prodüksiyon aşamasında hem oyuncular, hem de konu bir miktar değiştirildi ve yönetmen koltuğuna Mark Steven Johnson oturdu.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı: 2013 - ABD
    Tür : Dram , Gerilim
    Yönetmen : Francesca Gregorini
    Oyuncular : Jessica Biel , Alfred Molina , Kaya Scodelario , Rooney Mara , Frances O'Connor
    Senaryo : Francesca Gregorini , Sarah Thorp
    Yapımcı : Paul Schiff , Kevin ıwashina

    Sorunlu bir genç kadın ölmüş olan annesine benzeyen gizemli genç komşusuna saplantılı hale gelir.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Jimmy Hayward
    Oyuncular: Owen Wilson, Woody Harrelson, Amy Poehler
    Tür Animasyon , Komedi
    Ülke ABD

    Free Birds, özgürlükleri için menülerden hindi yemeğini kaldırma amacıyla bir araya gelen ve zamanda yolculuk yapan iki hindinin eğlenceli öyküsünü konu ediniyor. Reggie son derece mutlu ve sorunsuz bir hayat sürerken kendisini yılbaşı ziyafeti için Beyaz Saray'da hazırlanırken bulur. Bir gün Jake isimli başka bir hindi tarafından kaçırıldığında ise orada bulunmasının asıl nedenini öğrenir. Reggie, yemek masasının onur konuğu olmaktan ziyade masanın sıradan yemeklerinden biri için kullanılacaktır. Reggie ve Jack kafa kafaya verip devasa binadan kaçmaya karar verirler, bu sırada da evin bir köşesinde yer alan hükümete ait gizli bir labaratuarla karşılaşırlar. Labaratuarda bulunan zaman makinesi onları 1621 yılına, yılbaşında ilk kez fırında hindi yapıldığı tarihe götürür.
    Filmin Türkçe seslendirmesinde Hindi Reggie'ye ünlü şarkıcı Murat Boz hayat verirken, Jack'i ise deneyimli dublaj sanatçısı ve oyuncu Uğur Taşdemir seslendiriyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Abdellatif Kechiche
    Oyuncular: Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos, Salim Kechiouche
    Tür Dram , Romantik
    Ülke Fransa

    Joe Doucett kaçırılır ve dış dünyayla hiçbir iletişiminin olmadığı karanlık bir yere götürülür. Bu karanlık mahsende neden kaçırıldığını dahi bilmeden yirmi yıl boyunca tutsak edilir. Hiçbir kurtulma umudu kalmamışken televizyondan gösterilen bir haberde karısının öldürüldüğünü ve baş şüpheli olarak arandığını öğrenir ve günü gelip dışarı çıktığında öncelikli amacı karısının katillerini ve kendini kaçıranları bulup esaslı bir intikam almaktır. Ne var ki soruşturmaya başladığında zannettiği kadar özgür bir adam olmadığını ve tuzaklarla dolu bir suç ağına karşı zorlu bir yoldan geçmesi gerektiğini anlar.
    Chan-wook Park'ın 2003 tarihli orijinal filminin Amerika'da yeniden çekilen bu versiyonunun yönetmenliğini Spike Lee yürütürken başrolleri Josh Brolin, Elizabeth Olsen ve Samuel L. Jackson paylaşıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Alexander Payne
    Oyuncular: Bruce Dern, Will Forte, June Squibb
    Tür Komedi , Dram
    Ülke ABD

    İyiden iyiye yaşlanmakta olan alkolik baba Woody Grant, piyangodan büyük ödülü kazandığını öğrenerek ödülünü almak için Montana'dan Nebraska'ya doğru uzun bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Ailesinden kimse söylediklerini ciddiye almasa da yirmili yaşlardaki oğlu pek de istemeyerek bu yolculuk esnasında babasının yanında yer almaya karar verir.
    Sideways ve The Descendants filmlerinin senaryolarıyla iki Oscar ödülü kazanan yönetmen Alexander Payne'in yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Bruce Dern, Bob Odenkirk ve Will Forte paylaşıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Oliver Hirschbiegel
    Oyuncular: Naomi Watts, Naveen Andrews, Douglas Hodge
    Tür Biyografik , Dram
    Ülke İngiltere , Fransa , Belçika

    1997’de şüpheli bir trafik kazası ile hayatını kaybeden Prenses Diana’yı beyazperdeye taşıyan film, Leydi Di ve onun Dodi Fayed’den önceki Pakistanlı sevgilisi kalp cerrahı Hasat Khan ile olan ilişkisine odaklanıyor. Kimilerine göre Dr. Hasnat Kahn, Leydi Diana'nın hayatının aşkıydı ve iki yıl süren bu ilişkiden sonra derin bir aşk acısı yaşamaya başladı. Bu süreçte Dodi Al-Fayed ile birlikte olmaya başlaması kimilerine göre Kahn'ı unutumadığı ve bu şekilde cezalandırdığı içindi. 1997 yılında şaibeli bir trafik kazası meydana geldi ve henüz 36 yaşında Leydi Diana, tüm bu sırları da yanına alarak hayata veda etti. Bu kaza sadece kraliyet ailesi için değil, tüm dünya için büyük bir şoktu.
    Prenses Diana ve Hasnat Kahn’ın 1995-1997 yılları arasında yaşadıklarından yola çıkarak Prenses'in bu dönemini anlatan filmin yönetmenliğini Oliver Hirschbiegel üstlenirken başrolde Naomi Watts’ı seyrediyoruz.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Abdellatif Kechiche
    Oyuncular: Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos, Salim Kechiouche
    Tür Dram , Romantik
    Ülke Fransa

    15 yaşındaki Adele'in emin olduğu iki şey vardır; o bir kızdır ve kızlar erkeklerle çıkar. Bir gün büyük meydanda Emma'nın mavi saçlarını farkediverir ve işte o an hayatının değişeceğini anlar. Kendi ergenlik sorularıyla yapayalnız, bakışlarını kendine ve başkalarının bakışlarını kendine çevirir. Emma'yla yaşadığı aşkı bir kadın olarak, bir yetişkin olarak yaşamaktadır. Fakat Adele ne kendisiyle ne ailesiyle ne de bu absürd dünyayla barış yapmayı becerememektedir. Abdellatif Kechiche tarafından yönetilen filmin başrollerini Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos ve Catherine Salée paylaşıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: J. C. Chandor
    Oyuncular: Robert Redford
    Tür Dram , Macera
    Ülke ABD

    Margin Call'un yönetmeni J.C. Chandor'ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı filmin başrolünde usta sinemacı Robert Redford bulunuyor.
    Hint Okyanusu'nda tek başına gezinti yapan bir adam, yatının bir gemi konteynırına çarpması üzerine bilincini kaybeder. Uyandığında bilinci yerinde değildir ve kazayı yavaş yavaş hatırlamaya başlar. Telsiz, radyo ve navigasyon ekipmanını kaybetmiştir ve vahşi bir fırtınanın tam ortasında kalmıştır. Teknik donanımları olmadan bir hiç olan adam direnişi ve tecrübeli denizcilik geçmişi sayesinde hayatta kalacağına inanmaktadır. Okyanusun ve dalgalarının sesine kulak verir ve planlarını bu dalgalara göre yaparak yakınlarından bir geminin geçmesini dilemeye başlar. Ancak bu direniş hali zannettiği kadar kolay olmayacaktır. Zira okyanus son derece tehlikeli köpekbalıklarıyla doluyken doğal kaynakları da tükenmek üzeredir.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı: 2013 - HongKong
    Tür : Aksiyon , Dram , Korku
    Süre: 105 Dak.
    Yönetmen : Juno Mak
    Oyuncular : Kara Hui , Anthony Chan , Siu-hou Chin , Hoi-pang Lo , Richard Ng
    Senaryo : Lai-yin Leung
    Yapımcı : Juno Mak

    Filmdeki karakteri olan Chin artık yıkılmaya yüz tutmuş, yabancıların ‘tenement’ dediği bir apartmana yerleşir film başlarken. Aslında kendisinin burada çok kalmaya niyeti yoktur, bu apartmana ölmeye gelmiştir. Ruhu etrafındaki her şey gibi gri ve toz tutmuştur – sadece eski kostümleri ve resimleri ile kaybolmuş bir geçmişin hüznü içindedir Chin.

    Fakat bilmediği bir şey onun bu planını alt-üst edecektir – bu apartman kompleksi içinde birçok hayaleti bulundurmaktadır ve bu hayaletler gerçek dünyaya geçmek için bir bahane aramaktadırlar – Chin’in intihar teşebbüsü apartmanda bulunan Uncle Yau (Chin’in Mr. Vampire filmindeki diğer yıldızı olan Anthony Chan Pau) ile yollarını kesiştirir – artık hayalet ve ruhların dünyası ile gerçek dünya birbirine geçmiştir – apartmanda yasayan bütün kaybetmişlerin korkuları, hüzünleri ve hayatları alt-üst olacaktır.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Alfonso Cuarón
    Oyuncular: Sandra Bullock, George Clooney, Ed Harris
    Tür Bilimkurgu
    Ülke ABD , İngiltere

    Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky'nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur. İki bilim insanı uzay boşluğunda yapayalnız kalırlar. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopmuştur ve sonsuz karanlıkla başbaşadırlar. Şimdi korkunun yerini panik alır, üstelik var olan sınırlı oksijenleri de gitgide tükenmektedir. İkili eve, dünyaya dönüş yolunu bulabilecek midir?
    Y Tu Mamá También, Son Umut, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı gibi filmlerin yönetmeni ve ortak senaristi olarak tanıdığımız Meksikalı sinemacı Alfonso Cuarón'ın yönetmenliğini üstlendiği bilim-kurgu geriliminin başrollerini ise Sandra Bullock ve George Clooney paylaşıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Kimberly Peirce
    Oyuncular: Chloë Grace Moretz, Julianne Moore, Judy Greer
    Tür Korku
    Ülke ABD

    Carrie White okulda arkadaşlarının sürekli dalga geçip kötü davrandığı, evdeyse aşırı dindar annesinden zulüm gören bir kızdır. Ama Carrie'nin herkesten sakladığı bir sırrı vardır; çok yoğun psişik güçlere sahiptir. Okul balosunda arkadaşları yine onu sıkıştırmaya kalkınca "ateşle oynanmayacağını" öğreneceklerdir!
    "Erkekler Ağlamaz" filminin yönetmeni Kimberly Peirce'in kamera arkasına geçtiği yeniden uyarlanan yapımda psişik güçlere sahip olan Carrie rolünde, genç oyuncu Chloe Moretz'i seyredeceğiz. Kadroda yer alan diğer isimlerse Julianne Moore, Gabriella Wilde, Portia Doubleday ve Judy Greer... Stephen King’in çok satan romanından uyarlanan yapım korku ve gerilimin türünün merakla beklenenleri arasında.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Ridley Scott
    Oyuncular: Michael Fassbender, Penélope Cruz, Cameron Diaz
    Tür Gerilim , Dram
    Ülke ABD , İngiltere , İspanya

    Counselor, üst seviyede saygı duyulan ve nişanlısı Laura ile huzurlu bir hayat süren başarılı bir avukattır. İtibarının sarsıldığı günler ise ekonomik sıkıntılarla boğuştuğu ve daha fazla paraya ihtiyaç duyduğu sırada başlar. Counselor, adaletin iki yanında da yer alacağı bir hamle yapar ve kendini milyonlarca doların havada uçuştuğu uyuşturucu ticareti ağı içerisinde bulur. Artık Amerika'nın Meksika sınırındadır ve Reiner isimli güçlü bir iş adamıyla bir iş anlaşması yapmak üzeredir. Yirmi milyon dolarlık kargoyu satmaları gereken bu işe Westray isimli tuhaf bir yabancı ve son derece çekici bir kadın olan Malkina da dahil olmuştur. Ne var ki hiçbir şey planlandığı gibi gitmez ve kendilerini acımasız bir can pazarının içerisinde bulurlar...
    Ridley Scott'ın yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Brad Pitt, Michael Fassbender, Javier Bardem, Penélope Cruz ve Cameron Diaz gibi birbirinden ünlü isimler bulunuyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Mikael Hafstrom
    Oyuncular: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel
    Tür Gerilim , Aksiyon
    Ülke ABD

    Dünyanın en önemli güvenlik uzmanlarından biri olan Ray Breslin, işinde son derece tanınan bir güvenlik tasarımcısıdır. Kendi tasarlayıp inşa ettiği üst düzey korumalı hapishanenin konuklarından biri ise kendisi olur. Kendi tasarladığı hapishanede şimdilerde mahkum olarak yer alan Ray, yüksek güvenlik engellerini bir bir aşarak firar etmeyi planlamaktadır. Bu yolda hapishanenin en saygı duyulan mahkumlarından olan gizemli Emil ile anlaşır. Emil'in tek derdi arkadaşlarına zarar gelmemesi, hapishane şartlarının mümkün mertebe insancıl olmasıdır. Ancak Ray'in planları bambaşkadır...
    1408 ve Evil filmlerinin yönetmeni Mikael Håfström'ün yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini usta oyuncular Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone paylaşıyor. İkiliye The Passion of the Christ ve The Thin Red Line filmlerinin başrollerinden tanıdığımız Jim Caviezel eşlik ediyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı: 2014 - ABD
    Tür : Animasyon , Aksiyon , Macera
    Süre: 79 Dak.
    Yönetmen : Jay Oliva
    Oyuncular : -
    Seslendirenler : Michelle Monaghan , Ioan Gruffudd , Sean Astin , Shemar Moore , Alan Tudyk
    Senaryo : Heath Corson , Geoff Johns , Jim Lee , Scott Williams
    Yapımcı : Sam Register , James Tucker

    Darkseid, dünyayı istila etmek için ordusunu gönderir. Bu olanları durdurabilmek için dünyanın en güçlü kahramanları ; Superman, Batman, Green Lantern, Flash, Wonder Woman ve Cyborg birleşip Justice League'i kurarlar...


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Vizyon Tarihi 1 Kasım 2013 (1s 52dk)
    Yönetmen: Alan Taylor
    Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston devamı...
    Tür Aksiyon , Fantastik , Macera
    Ülke ABD

    Tanrıların dünyanın ötesindeki mücadelesi devam ediyor. İlk filmde babası tarafından güçleri elinden alınarak dünyaya sürgün edilen Thor, kendisini yenilmez yapan çekicini yeniden kullanmaya ve kendi hükümdarlığı olan Asgard’a geri dönmeye hak kazanmıştı. Ölümsüz Thor, Buz Devleriyle işbirliği yapan ve hükümdarlığı ele geçirmeye çalışan kardeşi Loki'den sonra şimdi de antik Dark Elves güçleriyle çarpışacak. Kudretli Malekith tarafından yönetilen bu güçler evreni tekrar karanlığa gömmeye çalışacak.Dünyayı ve 9 Diyarlar’ı, Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmandan kurtarmaya çalışan Thor bu yolculukta, dünyalı Jane Foster ile yeniden biraraya gelecek ama dünyalı dostları kurtarması için hayatındaki bazı şeyleri de feda etmesi gerekecek.
    Televizyonda Mad Men, Game of Thrones, Boardwalk Empire gibi dizilerin yönetmeni olarak tanıdığımız Alan Taylor'ın yönetmenliğini üstlendiği devam filminde Thor olarak yine Chris Hemsworth'u seyrederken, kendisine ilk filmden yine Anthony Hopkins, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Idris Elba ve Stellan Skarsgard eşlik ediyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Sebastián Lelio
    Oyuncular: Paulina García, Sergio Hernandez, Marcial Tagle devamı...
    Tür Dram , Komedi
    Ülke Şili

    58 yaşında özgür ruhlu, dul bir kadın olan Gloria, tüm çocuklarının yanından ayrılmasıyla tek başına kalmıştır. Yalnızlığa razı gelecek kadar kaderci bir yapıya sahip olmayan Gloria soluğu yalnızca bekarların katılabildiği sıra dışı partilerde alır ve bu partiler umduğunun aksine her seferinde hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Ta ki eski bir bahriyeli olan Rodolfo ile tanışana kadar. Kendisinden yedi yaş küçük olan bu adama karşı romantik anlamda bir şeyler hissetmeye başlayan Gloria, uzun süreli bir ilişkinin de hayallerini kurmaya başlamıştır. Ancak karşılaşacağı beklenmedik zorluklar kendi karanlık sırlarıyla baş başa kalmasına neden olacaktır.
    63. Berlin Film Festivali'nde, Gloria rolünü canlandıran Paulina García'ya En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandıran film, Şili'li yönetmen Sebastián Lelio'nun imzasını taşıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı: 2013 - ABD
    Tür : Aksiyon , Dram
    Süre: 94 Dak.
    Yönetmen : Dito Montiel
    Oyuncular : Dwayne Johnson , Liam Hemsworth , Emma Roberts , Nikki Reed , Michael Angarano
    Senaryo : Adam Mazer
    Yapımcı : Randall Emmett , George Furla

    Polis akademisine girmeyi başaramayan Chris Potamitis bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlar. Chris bir hata yapar ve en yakın arkadaşı Eddie’ye şirketin gevşek güvenlik sisteminden bahseder. Bunun sonucunda kendisini Amerikan tarihinin en büyük soygun planı içinde bulur. Chris ve Eddie kıdemli New York Polisi James Ransone’dan ve suç patronlarından kurtulabilecek midir?


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Kim Jee-woon
    Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Johnny Knoxville devamı...
    Tür Aksiyon
    Ülke ABD

    Los Angeles Polis Departmanı’nın başarılı şeriflerinden olan, narkotik uzmanı Ray Owens'ın kaderi işlerin ters gittiği bir operasyonda allak bullak olur. Yaşanan talihsiz olay sonrası vicdan azabı çeken Owens LA'yi terk eder ve Sommerton Junction adlı küçük bir sınır kasabasına atanır. Burada ne kadar suç varsa onları çözmeye kendisini adayan Owens için işler tam yoluna girmişken, en azılı uyuşturucu mafyasının lideri Gabriel Cortez, FBI’ın elinden kaçınca, şerifin huzurlu günleri fr çabuk sonlanacaktır. Owens her ne kadar bu işin dışında kalmak istese de sonunda kendisini ve küçük ekibini, arkasına soğukkanlı bir grup gangsterin de desteğini alan Cortez'in peşinde bulur...
    Güney Koreli ünlü yönetmen Jee-woon Kim'in ilk İngilizce filmi olma özelliğini taşıyan yapımın başrolünde aksiyon sinemasının halen gözdesi olan Arnold Schwarzenegger yer alıyor. Kadroda ünlü oyuncuya Genesis Rodriguez, Forest Whitaker, Peter Stormare Jaimie Alexander, Eduardo Noriega ve Forest Whitaker gibi isimler eşlik ediyor. Orijinal senaryo ise yeni bir senarist olan Andrew Knauer'e ait.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı: 2013 - ABD , İngiltere , Kanada
    Tür : Dram , Gerilim , Suç
    Süre: 116 Dak.
    Yönetmen : David Jacobson, David M. Rosenthal
    Oyuncular : Sam Rockwell , Jason Isaacs , Kelly Reilly , William H. Macy , Joe Anderson
    Senaryo : Matthew F. Jones
    Yapımcı : Chris Coen , Brad Arseneau

    Bildiğiniz Bourne evreni genişliyor. Efsane seriye yeni bir CIA ajanı Aaron Cross (Jeremy Renner) katılıyor ve ilk üç filmde yaşanan tüm olaylar Cross'un hayatıa ölüm-kalım savaşı olarak yansıyor.
    Robert Ludlum'un romanlarından uyarlanan 3 filmlik ilk seri Matt Damon ile bütünleşirken her senaryoda ortak yazar olan Tony Gilroy, bu sefer yönetmen koltuğuna da oturuyor. Son dönem aksiyon sinemasının yükselen yıldızı olarak olarak seyrettiğimiz Jeremy Renner'e bu filmde Rachel Weisz, Edward Norton, Stacy Keach ve Oscar Isaac eşlik ederken, önceki seriden Albert Finney, Joan Allen, David Strathairn ve Scott Glenn tanıdık isimler olarak göze çarpıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı: 2013 - İngiltere
    Tür : Aksiyon , Dram , Gerilim
    Süre: 89 Dak.
    Yönetmen : Kasper Barfoed
    Oyuncular : John Cusack , Malin Akerman , Hannah Murray , Lucy Griffiths , Liam Cunningham
    Senaryo : Kasper Barfoed
    Yapımcı : Bryan Furst

    Son görevi inanılmaz şekilde yanlış gittikten sonra deneyimli CIA ajanı Emerson Kent’e (Cusack) hâlâ işini yapabildiğini kanıtlayabilmesi için son bir şans verilir. Yeni görevi, şifrelenmiş mesajların gönderilip alındığı, çok iyi korunan CIA’nin ‘Sayı Merkezi’nde çalışan kod operatörü Katherine’i (Akerman) korumaktır. Çok iyi silahlanmış görevlilerden oluşan elit bir takım merkeze gelince, Emerson ve Katherine kendilerini bir anda bilinmeyen bir düşmana karşı hayatta kalma mücadelesi içerisinde bulur. Merkezin ve masum insanların tehlike altında olmasıyla çok geç olmadan bu ölümcül olayı durdurmak zorundadırlar.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yapımı: 2013 - ABD , İngiltere , Kanada
    Tür : Dram , Gerilim , Suç
    Süre: 116 Dak.
    Yönetmen : David Jacobson, David M. Rosenthal
    Oyuncular : Sam Rockwell , Jason Isaacs , Kelly Reilly , William H. Macy , Joe Anderson
    Senaryo : Matthew F. Jones
    Yapımcı : Chris Coen , Brad Arseneau

    Cinayete meyilli Sawyer ailesinin efsanevi hikayesine Tobe Hooper’ın yıllarca insanların arkalarında bir iz bırakmadan kaybolduğu Newt, Teksas’ta geçen 1974 yapımı korku klasiğinin kaldığı yerden devam ediyor… Kasaba halkı uzun zamandır bu kayıplardan Sawyer ailesinin sorumlu olduğundan şüphelenmektedir. Şüpheleri sonunda genç bir kadının dört arkadaşının korkunç şekilde öldürülmesinin ardından Sawyerların evinden kaçtığı sıcak bir yaz gününde doğrulanır. Küçük kasabada söylentiler artınca, öfkeli bir kalabalık Sawyerların evinin etrafını sarar ve evi ateşe vererek ailenin tüm fertlerini öldürürler. Dahası, öldürdüklerini düşünürler. Yıllar sonra ilk olayların yaşandığı yerden kilometrelerce uzakta yaşayan Heather isimli genç bir kadın bir gün, hiç tanımadığı büyükannesinden kendisine Teksas’ta bir ev miras kaldığını öğrenir. Aile köklerini ortaya çıkarmak için arkadaşlarıyla yolculuğa çıkan Heather Teksas’a vardığında mirasın büyük ve terk edilmiş bir ev olduğunu öğrenir. Ancak bir anda sahip olduğu servet, evin karanlık ve rutubetli bodrum katında kendisini bekleyen korkuyla karşılaşınca, ona pahalıya mal olur.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Francis Lawrence
    Oyuncular: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth devamı...
    Tür Aksiyon , Dram , Bilimkurgu
    Ülke ABD

    Katniss Everdeen'in distopik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen hayatta kalma hikayesi, serinin ikinci filminde de devam ediyor. Katniss ve yoldaşı Peeta 74. Açlık Oyunları'nı kazandıktan sonra sorunsuz bir şekilde evlerine dönmeyi başarırlar. Ancak bu galibiyet her şeyden önce Zafer Tutu yapmalarını gerektirmektedir. Her bölgeyi ayrı ayrı ziyaret ettikleri bu yolculuk sırasında Katniss, büyük bir ayaklanmanın ilk işaretlerine şahit olur. Başkaldırmanın ilk ipuçlarını gören Başkan Snow ise direnişi engelleyecek çareler aramaya başlar. Yeni Açlık Oyunları ile ilgili beklenmedik 'sürprizler' tasarlayan Snow 75. yılını kutlayacak Açlık Oyunları'nda, 25 yılda bir düzenlenen Çeyrek Asır Oyunları'nın (Quarter Quell) üçüncüsünün yapılacağını duyuracaktır. Galibiyetinin tadına dahi varamadan yeni bir hayatta kalma mücadelesine sürüklenen Katniss bu kez Açlık Oyunları'nın en yeteneklileri ve zekileri arasında hayatta kalmak için savaşacaktır.
    Tüm dünyada büyük yankı uyandıran Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Vizyon Tarihi: 19 Nisan 2013
    Yapımı :
    2013 - ABD
    Tür : 3 Boyutlu , Gerilim , Korku
    Yönetmen : John Luessenhop
    Oyuncular : Alexandra Daddario , Tania Raymonde , Thom Barry , Shaun Sipos , Scott Eastwood
    Senaryo : Debra Sullivan , Adam Marcus , Stephen Susco
    Yapımcı : Carl Mazzocone

    Cinayete meyilli Sawyer ailesinin efsanevi hikayesine Tobe Hooper’ın yıllarca insanların arkalarında bir iz bırakmadan kaybolduğu Newt, Teksas’ta geçen 1974 yapımı korku klasiğinin kaldığı yerden devam ediyor… Kasaba halkı uzun zamandır bu kayıplardan Sawyer ailesinin sorumlu olduğundan şüphelenmektedir. Şüpheleri sonunda genç bir kadının dört arkadaşının korkunç şekilde öldürülmesinin ardından Sawyerların evinden kaçtığı sıcak bir yaz gününde doğrulanır. Küçük kasabada söylentiler artınca, öfkeli bir kalabalık Sawyerların evinin etrafını sarar ve evi ateşe vererek ailenin tüm fertlerini öldürürler. Dahası, öldürdüklerini düşünürler. Yıllar sonra ilk olayların yaşandığı yerden kilometrelerce uzakta yaşayan Heather isimli genç bir kadın bir gün, hiç tanımadığı büyükannesinden kendisine Teksas’ta bir ev miras kaldığını öğrenir. Aile köklerini ortaya çıkarmak için arkadaşlarıyla yolculuğa çıkan Heather Teksas’a vardığında mirasın büyük ve terk edilmiş bir ev olduğunu öğrenir. Ancak bir anda sahip olduğu servet, evin karanlık ve rutubetli bodrum katında kendisini bekleyen korkuyla karşılaşınca, ona pahalıya mal olur.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Cate Shortland
    Oyuncular: Saskia Rosendahl, Ursina Lardi, Nele Trebs devamı...
    Tür Dram , Gerilim , Savaş filmi
    Ülke İngiltere , Avustralya , Almanya

    İkinci Dünya Savaşı sonrası Almanyası'nda Nazi güçleri faaliyetlerini durdurmuş, ülke artık müttefik kuvvetlerin işgali altına girmiştir. Genç Lore, anne ve babasının yaşadıkları yeri terk etme üzerine tartıştıklarını duymuş, babasını kimi belgelerini ateşe verirken görmüştür... Vakit evlerini terk etme vaktidir. Bu kaçışta Nazi görüşlü anne ve babası karşıt güçler tarafından tutuklandığında, Lore ve dört küçük kardeşi bu acımasız atmosferde yapayalnız kalırlar. Genç kız anne ve babasının öğrettiği şekilde dört kardeşini de yanına alarak büyükannesinin Hamburg'taki evine ulaşmaya çalışacaktır. Hamburg'a giden yol tehlikelerle doludur ve bu tehlikelerden korunabilmek için gizemli bir Yadudi'yle işbirliğine gitmek zorunda kalacaktır.
    Rachel Seiffert’ın 'The Dark Room' isimli karanlık romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda ilk filmi Somersault'la tanıdığımız Cate Shortland oturuyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: John Crowley
    Oyuncular: Eric Bana, Rebecca Hall, Denis Moschitto devamı...
    Tür Polisiye , Dram , Gerilim
    Ülke İngiltere , ABD

    Uluslararası çapta terorist olmakla suçlanan tehlikeli bir grup, bir sabah Londra'ya saldırıda bulunur. Bu patlama sonrasında terörist gruptan sadece bir kişi hayatta kalmıştır. Farroukh Erdogan isimli bu terörist patlamanın ardından tutulanır ve hapse gönderilir. Ülkenin gündemindeki en önemli olay haline gelen bu saldırı, son derece titiz bir dava sürecine tabi tutulacaktır. Hükümetin elinde hiç kimsenin bilmediği gizli bir kanıt vardır ve başsavcı dava için Claudia Simmons isimli başarılı bir avukatı atar. Dava gününden bir gün önce Farroukh Erdogan'ın avukatı öldürülür ve yerine hükümetin atadığı Martin Rose getirilir. İşin ilginç yanı ise Martin ve Claudia'nın eskiden sevgili olmalarıdır. İki eski sevgilinin iki karşıt tarafı savunmak için atandığı bu davada, birbirleriyle herhangi bir bilgi paylaşması kesinlikle yasaktır. İkili, ilişkilerine ve mesleklerine duydukları sadakati sınayacakları oldukça zorlu bir göreve atılmıştır.
    Filmin yönetmenliğini John Crowley üstlenirken, senaryosu Hummingbird ve Eastern Promises filmlerinin senaryolarında imzası bulunan Steven Knight tarafından yazılıyor. Başrollerde ise Rebecca Hall, Eric Bana ve Jim Broadbent'i izleyeceğiz.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen:Perry Bhandal
    Ülke:İngiltere İngiltere
    Tür: Aksiyon | Gerilim
    Vizyon Tarihi:20 Temmuz 2012
    Süre:96 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Perry Bhandal
    Görüntü Yönetmeni:Richard Swingle
    Yapımcı:Perry Bhandal, Dean Fisher, Wayne Marc Godfrey

    Hiç kimseye güvenme. Hiçbir şey hissetmiyorum. Asla kaybetmek: Bu mesleğinin doruk acımasız bir Doğu Avrupa suikastçi artış sağladı mantra budur. Romanya sert gecekondu Yükseltilmiş, Victor daha çok, onu mükemmel bir katil yapar daha yaşamın değerini bilir. Ama ona yapılan çok erkekler tarafından ihanete uğradıktan sonra, kendi ölümünü ve Londra'ya kaçmak gerekir. İşte yeni bir gangster ailesi katıldı ve onun kurallarını tekrar bir kısır yeraltı güç mücadelesinin ortasında test konur bulur. Viktor şimdi her zamankinden daha iyi, daha hızlı ve daha acımasız. Fade away reddederek onun geçmiş sırları ile, karanlık bir güzelliğe sahip bir karşılaşma kendi kafasına kendi dünyasına döner ve ona yeni bir hayat şansı sunuyor. Ama şimdiye kadar onun içine doğdu varlığını kaçabilir? O uzun gömülmüş yüzeyler düşündüm ve onun yolunu değiştirmek zorunda bir geçmişten gelen ölümcül bir tehdit önce değil uzun. Unutulmuş olamaz bu da yüzleşmek zamanıdır



    Yönetmen: David Twohy
    Oyuncular: Vin Diesel, Karl Urban, Katee Sackhoff
    Tür Bilimkurgu , Aksiyon
    Ülke ABD

    Kendi insanları tarafından ihanete uğrayan Riddick, kendini yaşamın olmadığı ve güneşin kavurduğu ıssız bir gezegende bulur; kısa bir süre sonra ise gezegenin zannettiği kadar ıssız olmadığını fark eder. İlginç bir uzaylı türünün yaşam alanı olan bu gezegende tuhaf yaratıkların saldırısına uğrar. Düşmanlar karşı koyamayacağı kadar güçlüdür ve bulunduğu tehlikeli bölgeden bir an önce kaçar. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip gezegene iniş yapar. Birbirine savaş açan gemilerden birinde paralı askerler çalışmaktayken, diğer gemiye Riddick'in geçmişinden gelen önemli biri kaptanlık etmektedir.
    Aksiyon ve bilim kurgu türlerini bir araya getiren hikayeyi David Twohy yönetirken, başrolde Vin Diesel'e ve Karl Urban eşlik ediyor.



    Yönetmen: Fredrik Bond
    Oyuncular: Shia LaBeouf, Evan Rachel Wood, Mads Mikkelsen
    Tür Aksiyon , Romantik
    Ülke ABD

    Charlie Countryman'nın hayatı Romanyalı Gabi ile tanışıp ona aşık oluncaya kadar gayet sıradan ve normal biçimde geçmekteydi. Gabi'nin babasıyla aynı uçakta yanyana oturan Charlie, bu tesadüf sonu Gabi'nin aslında Nigel adında hastalıklı bir kocası olduğunu öğrenir. Şiddete eğlimli Nigel yasa dışı işler de yürütmektedir. Sadece zekaya ve naif duygulara sahip olan Charlie ise Gabi'yi yaşadığı sıkıntılardan kurtarmak ister. Ama olaylar öyle bir gelişir ki hayalelrindeki kadını kurtarmak için kendisinin ölmesi gerekmektedir...
    Yönetmenliğini Fredrik Bond'un üstlendiği bu romantik komedinin kadrosunda Shia LaBeouf, Rupert Grint, Evan Rachel Wood ve Mads Mikkelsen gibi ünlü isimler var...



    Yönetmen: Paul Greengrass
    Oyuncular: Tom Hanks, Catherine Keener, Barkhad Abdi
    Tür Dram , Gerilim
    Ülke ABD

    2009 senesinin Nisan ayında yola çıkan MV Maersk Alabama isimli Amerikan kargo gemisi, Somali'nin doğu kıyılarında korsanlar tarafından saldırıya uğrar. Bu durum Amerikalılar'ın yaklaşık 200 yüzyıldır başına gelmeyen türden bir korsan saldırısıdır. Geminin dümenindeki deneyimli kaptan Richard Phillips, tayfasını kurtarabilmek için kendini rehine olarak feda eder. Korsan grubuyla, özellikle de liderleri Muse ile psikolojik bir savaşın içerisinde yer aldığı bu süreç, kendisini kurtarmaya çalışan bir kurtarma ekibinin de eşzamanlı çabasıyla oldukça yüksek tansiyonlu anlara ev sahipliği yapacaktır.
    Bourne serisinin son iki filminin yanısıra Bloody Sunday ve United 93 gibi unutulmaz filmlere imza atan Paul Greengrass'in yönetmenliğini üstlendiği 'Captain Phillips'in başrollerinde Tom Hanks, Catherine Keener ve Michael Chernus bulunuyor.



    Yönetmen: Cody Cameron, Kris Pearn
    Oyuncular: Bill Hader, Anna Faris, James Caan
    Tür Animasyon , Komedi , Aile
    Ülke ABD

    2009 yılının kasım ayında sinemaseverlerle buluşan ilk film köfte Yağmur'unda başrol mucit Flint Lockwood, bildiğimiz suyu gıda maddesine dönüştürebilen bir makine icat etmişti. Flint’in yegane arzusu insanları mutlu etmekken, işler biranda kontrolden çıkmıştı. Sonuçta Flint sevgili makinesini maalesef imha etmek zorunda kalmıştı.
    Devam filmindeyse Flint, artık çalışmadığına inandığı icadının bir işlev bozukluğundan dolayı halen çalıştığını öğrenir. Üstelik evrimsel bir hataya neden olmuştur! Flint ve arkadaşları bu sefer dünyayı, makinesinin ortaya çıkarttığı yiyecek-hayvan karışımı, mutant yaratıklardan kurtarmak zorundadır! Filmin yönetmenliği Cody Cameron ve Kris Pearn ikilisinde...



    Yönetmen: Joseph Gordon-Levitt
    Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore
    Tür Komedi , Dram , Romantik
    Ülke ABD

    Jon Martello, porno bağımlılığı olan ve kadınlar konusunda türlü takıntılara sahip olan bir adamdır. Arkadaşları arasında Don Juan olarak mimlenen Jon, kadınları elde etme konusunda da bir hayli başarılıdır. Bir gece kulübünde tanıştığı Barbara ise daha önce karşılaştığı hiçkimseye benzememektedir. Bir hayli çekici bir görünüme sahip olan Barbara, doğru erkeğin peşinde olan son derece idealist bir kadındır. Ve sırf bu nedenle bile Jon için önemli bir cazibe merkezi haline gelmesi kaçınılmaz olur. Jon bir yanda her daim yanında olan Esther'le ilişkisinin karmaşasını yaşarken diğer yanda Barbara'yı elde etmeye çalışacaktır.
    Ünlü aktör Joseph Gordon-Levitt'in yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin diğer başrollerinde Scarlett Johansson ve Julianne Moore yer alıyor.



    Yönetmen: Sandra Nettelbeck
    Oyuncular: Michael Caine, Clémence Poésy, Gillian Anderson
    Tür Dram , Komedi
    Ülke Belçika , Almanya , Fransa , ABD

    Matthew Morgan, Paris'te yaşamını sürdüren yalnız bir adamdır. Bir tesadüf sonrasında zarif ve sevimli bir kadın olan Pauline ile tanışır ve yaşama gücünü yeniden kazanır. Birlikte gerçek dostluk ve içten bir ilişkiye adım atan ikili, bu süreçte aile olmanın değerini de anımsar. Pauline bir araba kazasında ailesini kaybetmiş ve bu acı olayın sonrasında asla başka biriyle birlikte kendini güvende hissedememiştir. Matthew ise karısının ölümünden sonra çocuklarıyla sarsıcı sorunlar yaşamıştır. Pauline, Matthew'un bu sorunlarının neden olduğu son derece trajik bir olaya tanık olur ve Matthew ve oğlu Miles'ın arasındaki problemleri çözmeye karar verir.
    Sandra Nettelbeck'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Clémence Poésy, Gillian Anderson ve usta aktör Michael Caine yer alıyor.



    Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
    Oyuncular: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    David Burke, kendi bölgesinde etliye sütlüye bulaşmadan çalışan, yerel bir uyuşturucu satıcısıdır ve şimdiye kadar işleri hep yolunda gitmiştir. Fakat bir gasp sonrasında elindeki malı kaptırınca marihuana satıcısı Brad'e borçlanır. Brad ona bir şans verir ve Meksika sınırından yüklü miktarda uyuşturucu geçirmesini ister. David'in sınırı dikkat çekmeden geçebilmesi için esaslı bir plana ihtiyacı vardır ve kısa süre içerisinde bulur. David kılık değiştirerek aile babası olacaktır! Kuracağı ailedeyse anne rolünü striptiz dansçısı Rose üstlenirken, henüz bakir bir genç olan Kenny ve kaçak genç kız Casey de ailenin çocukları numarasını yapacaktır. Hepsi birbirinden farklı karakterdeki bu aile üyelerini ise yol boyu çılgın maceralar bekler.
    Komedi türündeki filmin yönetmenliğini Rawson Marshall üstlenirken, oyuncu kadrosunda Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts ve Ed Helms gibi isimler yer alıyor.



    Yönetmen: Sofia Coppola
    Oyuncular: Emma Watson, Katie Chang, Israel Broussard
    Tür Dram
    Ülke ABD

    Hollywood'a gidip ünlü bir aktris olmanın ve Beverly Hills lüksünü yaşamanın hayallerini kuran genç Nicki, bir gün ünlülerle birlikte yaşamaya ve tasarımcı elinden çıkma kıyafetler giymeye son derece kararlıdır. Bu nedenle de olduğu yerde hayal kurmak yerine, onu hedefine ulaştıracak bir şeyler yapmaya karar verir. Yakın arkadaşları Sam, Cloe, Rebecca ve Marc'ı da ikna eder ve böylece eşi benzeri görülmemiş hedefleri olan bir çete ortaya çıkar. Nicki'nin önderliğini yaptığı şöhret meraklısı ekibin amacı, öncelikle taptığı ünlülerin yakınında olmak; sonrasındaysa ünlüleri anbean takip ederek evde olmadıkları anda evlerini soymaktır. İnterneti kullanarak ünlülerin izini sürmeye ve çok geçmeden çok sayıda pahalı giysi, ayakkabı ve giysiye sahip olmaya başlarlar. Zamanla bu son derece şık ve tarz giyimli çetenin gerçekleştirdiği gizemli soygunlar, medyanın da bir hayli dikkatini çekmeye başlar.
    Konusu gerçek olaylardan esinlenerek uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Sofia Coppola; başrollerinde ise Katie Chang, Israel Broussard, Emma Watson, Claire Julien ve Taissa Farmiga gibi genç isimler paylaşıyor.



    Yönetmen: Ryûhei Kitamura
    Oyuncular: Luke Evans, Adelaide Clemens, Laura Ramsey
    Tür Korku , Gerilim
    Ülke ABD

    Vahşi bir katil, tatil yapan bir grup öğrenciyi gözüne kestirir. Gençlerden sadece biri, katilin elinden sağ kurtulmayı başarmıştır. Emma hayatta kalmayı ve saklanmayı bir şekilde başarır. Tam her şeyin bittiğini sandığı anda ise hırsız bir otoyol çetesi tarafından kaçırılır. Parası için kaçırıldığını sanan Emma'nın hayatı aslında tekrar tehlike altındadır. Katilin geride kimseyi bırakmaya niyeti yoktur...
    Filmin yönetmenliğini The Midnight Meat Train, Azumi gibi yapımlarıyla tanıdığımız Japon sinemacı Ryûhei Kitamura üstlenirken, filmin başrollerinde İngiliz aktör Luke Evans, genç yıldız Adelaide Clemens ve Derek Magyar yer alıyor. Filme yurt dışından gelen bazı yorumlar ise olumlu.



    Yönetmen:Gary Alazraki
    Ülke:Meksika
    Tür: Komedi
    Vizyon Tarihi:01 Mart 2013
    Süre:108 dakika
    Dil:İspanyolca
    Senaryo:Gary Alazraki, Adrian Zurita, Patricio Saiz
    Müzik:Benjamin Shwartz
    Görüntü Yönetmeni:Jose Casillas
    Yapımcı:Gary Alazraki, Mark Alazraki, Simón Bross
    Firma: Alazraki Films
    Çekim Yeri:Mexico City, Distrito Federal, Mexico

    Herman Noble (Gonzalo Vega), şans eseri çocuklarının kredi kartı ekstrelerini görür ve kontrolsüz bir biçimde harcama yaptıklarını keşfeder. En büyük oğlu Javier, gülünç iş fikirleri nedeniyle babasının işini devralmayı reddetmiştir. Kızı Barbara (Karla Souza), 40 yaşında bir jigolo ile nişanlanmış ve küçük oğlu Charlie ise öğretmeni ile yattığı için okuldan atılmıştır. Fazlasıyla şımarık bir hayat yaşayan çocuklarına, çok geç olmadan iyi bir ders vermeye karar veren Herman, ilginç bir plan yapar.



    Yönetmen: Baltasar Kormákur
    Oyuncular: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton
    Tür Aksiyon , Komedi
    Ülke ABD

    İki rakip büro, bu iki farklı büroda çalışan 2 ajan ve bunların başından geçenlerle ilgili bir aksiyon filmi 2 Guns. Birlikte çalışmak zorunda bırakılan bu iki ajan da, bir diğerinin gizli bir görevde çalışan federal bir ajan olduğundan habersizdir. İşlerinde iyi olan bu ajanlar birbirlerinden habersiz, birbirlerine güvenmeden kendilerine verilen tüm görevleri yerine getirerek, başarılara imza atarlar. Fakat sonunda olanlar olur ve nasıl olduğunu anlamadan son görevlerinde para çalmakla suçlanırken bulurlar kendilerini. Bunun üzerine kendilerini aklamak için ittifak yaparlar. Filmin yönetmenliğini Baltasar Kormákur üstlenirken, başrollerini ise Mark Wahlberg, Denzel Washington paylaşıyor.



    Yönetmen: Brad Furman
    Oyuncular: Justin Timberlake, Ben Affleck, Gemma Arterton
    Tür Gerilim , Polisiye
    Ülke ABD

    Princeton'da matematik okuyan Richie Furst, son derece zeki ve parlak bir öğrenci olsa da burs alabilecek başarıyı yakalayamamıştır. Öğrenim harcı olan 60.000 dolarlık bir birikimi olmadığı için bu parayı bir hafta içerisinde bir şekilde bulması gerekmektedir. Ufak tefek birikimleri vardır ve şansını online poker oynama sitesinde denemeye başlar. Bir süre epey başarılı ilerlese de kader oyununda, kazanacağından emin olmasına rağmen tüm parasını kaybeder. Richie, bu işte bir hile olabileceğine inanmaya başlar ve sitenin sahibi Ivan Block'u bulmak için Kosta Rika'ya kadar gider. Block, burada lüks içerisinde yaşamaktadır ve Richie'yi tersleyip kovmak yerine ona misafirperver bir şekilde yaklaşır. Block, genç adamı oyundaki hileyi keşfettiği için tebrik edip kendisi için çalışmasını teklif eder. Bu zengin ve karizmatik adamın hayat şekliyle adeta büyülenen Richie de bu teklifi kabul eder. Ancak Richie artık beklenmedik bir kurum tarafından kıstırılıp bir seçim yapmak ve hayatının en riskli kumarını oynamak zorunda kalacaktır!
    Genç yönetmen Brad Furman tarafından çekilen filmin senaryosu, daha önce de birlikte çalışan Brian Koppelman ve David Levien ikilisine ait.



    Yönetmen: Neill Blomkamp
    Oyuncular: Matt Damon, Jodie Foster, Sharlto Copley
    Tür Bilimkurgu , Aksiyon , Gerilim
    Ülke ABD

    Düşük bütçeli District 9 ile tanınan yönetmen Neill Blomkamp'ın yeni projesi yine uzak gelecekte, 2154 yılında geçiyor ve yine uzayla yakın temas halinde ilerliyor. Bu seferki görev ise çoktan çökmüş olan dünyayı ve beraberinde insanlığı daha temiz bir dünyaya taşımak. Tıpkı Prometheus'yi çağrıştırırcasına, Yunan mitolojisine göndermeler içeren Elysium'da, 2154 yılında dünyada hala varlığını sürdürebilen yegane iki sınıfın çatışması temel alınmakta. Elysium'un varsıl ve şanslı "egemenleri" teknoloji alanında üst düzey bir gelişim gösteren gezegenlerinde lüks içerisinde yaşarken; "çürümüş dünya"da geri kalan kalabalık insan topluluğu tedavi ihtiyaçları için bile Elysium'a ihtiyaç duymaktadır. Ancak iki gezegen arasında yapılan anlaşmalar gereğince Elysium'a girmeleri kesin suretle yasaktır. Ta ki Elysium'a gitmekten başka çaresi kalmayan Max isimli sıradan bir adam çıkana dek...
    "Büyülü-Gerçekçi" tonlardaki temasıyla, 2154 yılının atmosferine dair, futuristik bir sınıf-çatışması filmi olarak Elysium, özellikle hard-core bilimkurgu hayranlarına hitap ediyor.



    Yönetmen: Dennis Dugan
    Oyuncular: Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    2010'da ilki çekilmiş olan film yepyeni bir komediyle geri dönerken, Lenny ve Roxanne çocuklarıyla birlikte ailelerinin eski evine taşınarak sakin bir hayata kavuşmayı planlıyor. Çocuklukları aynı kasabada geçen ve ardından yolları ayrılan arkadaş grubu, yıllar sonra buraya geri dönerek yeniden biraraya geliyor ve kahramanlarımızı büyüdüklerine inanmadıkları çocuklarıyla zorlu bir sınav bekliyor. Okulların son günü, büyükler için unutulmayacak kötü sürprizlerle şekillenirken çocuklarından aldıkları şaşırtıcı derslerle sona eriyor.
    Adam Sandler ve arkadaşlarını tekrar bir araya getiren filmde Adam Sandler'a Kevin James ve Chris Rock eşlik ederken, yönetmen koltuğunda bir kez daha Dennis Dugan var.



    Yönetmen: Andrew Niccol
    Oyuncular: Saoirse Ronan, Max Irons, Jake Abel
    Tür Bilimkurgu , Romantik , Aksiyon
    Ülke ABD

    Dünya bir uzaylı türünün istilasına uğramış ve maalesef insanlık virütik biçimde yayılan bu çok güçlü türe yenik düşmüştür. İnsan bedenlerine hiçbir zarar vermeden bilinçlerini ve ruhlarını ele geçiren ve Wanderer denilen bu tür bir şekilde dünyaya da barışı getirmiştir. İstila sonrası bedeni ve zihni ele geçirilmeden kalan bir avuç insan grubu yakalanmadan yaşamaya çalışmaktadır. Melanie Stryder'dan bu insanlardan biriyken Jared Hower adında hala 'insan' olan bir genç ile karşılaşır ve ikili çok geçmeden aşık olur. Güvenli bölgede olmadıkları için Melanie bir şekilde yakalanır ve istilacıların eline geçer. Bedeni ve zihni artık ele geçirilmiştir. Melanie'nin güçlü duygularını ve iradesini kullanarak yeryüzünde yaşayan son insanların yerini tespit etmeye çalışan güçler, genç kıza tam anlamıyla hakim olabilmişler midir?
    Alacakaranlık serisiyle dünyayı sallayan Stephenie Meyer'ın romanından bilim-kurgu ve gerilim sinemasının başarılı yönetmeni Andrew Niccol tarafından uyarlanarak beyazperdeye aktarılan filmin başrolünü ise genç oyuncu Saoirse Ronan üstleniyor.



    Yönetmen: Thor Freudenthal
    Oyuncular: Logan Lerman, Brandon T. Jackson, Alexandra Daddario
    Tür Fantastik , Macera
    Ülke ABD

    Olympos'un Deniz tanrısı Poseidon'un oğlu Percy Jackson'ın maceraları, Thor Freudenthal'ın yönettiği ikinci filmle devam ediyor. İlk filmde güçlerini keşfeden ve annesini kurtarmak için arkadaşlarıyla birlikte uzun bir yolculuğa çıkan Percy Jackson, bu kez mitolojik bir efsane olan Altın Post'u bulmaya çalışacaktır. Görevi başarıyla tamamlarsa, ihanet uğramış kamplarını ve Olympos'u kurtaracaktır. Bir kez daha arkadaşlarıyla birlikte, bu kez 'Canavarlar Denizi'ne doğru yelken açan Percy Jackson, Titan saldırıları ve mistik varlıklarla dolu bu yolculukta, hem kuzeni Luke'u durdurmalı hem de uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak zorundadır.
    Çok satan roman serisinden uyarlanan fantastik gençlik filminin başrolünü Logan Lerman üstlenirken, kadroda kendisine Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson ve Jake Abel gibi genç isimler eşlik ediyor.



    Yönetmen: Raja Gosnell
    Oyuncular: Neil Patrick Harris, Brendan Gleeson, Jayma Mays
    Tür Animasyon , Aile , Komedi
    Ülke ABD

    Şirinler'in başının belası olan kötü kalpli büyücü Gargamel, Naughties (Yaramazlar) adlı Şirinlere benzer bir grup yaratık yaratır. Yine tek amacı kendisini çok güçlü yapacak Şirin özüne ulaşmaktır. Fakat yapay değil, ancak gerçek bir Şirin'in özünün işine yarayacağını fark eder. Dahası Şirine bu kötü kalpli yaratıkları gerçek şirinlere döndürmeyi başaran kimsenin bilmediği bir büyü bilmektedir. Gargamel bunu öğrenince hemen Şirine'nin peşine düşer ve onu Paris'e kaçırır. Paris'te dünya onu çok başarılı bir sihirbaz olarak tanımıştır, milyonların sevgilisi olmuştur. Şimdi Şirin Baba'nın önderliğindeki Şirinler yine insan dostları Patrick ve Grace ile işbirliği yaparak Şirine'yi kurtarmaya çalışırlar. Peki bakalım Şirine kurtulmak isteyecek midir?
    Filmin orjinalinde Şirine'yi Katy Perry Gargamel'i ise Hank Azaria seslendiriyor.



    Yönetmen: Klay Hall
    Oyuncular: Dane Cook, Priyanka Chopra, Julia Louis-Dreyfus
    Tür Animasyon
    Ülke ABD

    Tek pervaneli, 680 beygir gücündeki kasaba uçağı Dusty'nin tek hayali başarılı bir akrobasi uçağı olmaktır. Fakat hava yarışçısı bu uçakların tasarımı ve yapısı ondan çok daha farklıdır. Üstelik Dusty'nin bir de yükseklik korkusu vardır! Donanma pilotu Skipper’ın kapısını çalan cesaretli Dusty bu usta uçaktan yardım ister. Skipper, son şampiyon Ripslinger ile aşık atacak düzeye gelmesi için Dusty'yi çalıştırır. Sınırlı donanımına rağmen Dusty o kadar cesurdur ki daha önce hayalini bile kuramadığı yüksekliklerde uçmayı hedefler ve onu hayranlıkla takip edenlere de uçma cesareti verir...
    Çok sevilen Arabalar (Cars) animasyonunun gökyüzündeki Uçaklara uyarlanmış hali olan yapım yeni bir Disney efsanesi olma yolunda. Digital 3D™ teknolojisiyle vizyona girecek filmin Türkçe dublaj kadrosunda ise yine aşinası olduğumuz isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Klay Hall üstlenmiş.



    Yönetmen: Zal Batmanglij
    Oyuncular: Brit Marling, Alexander Skarsgård, Ellen Page
    Tür Gerilim
    Ülke ABD , İngiltere

    Eski bir FBI ajanı olan Sarah Moss özel bir güvenlik şirketi olan Hiller Brood'da VIP müşterilerin koruması olarak işe başlar. Firmanın patronu Sharon, Sarah'ının yeteneğini fark eder ve onu daha özel bir göreve seçer. Sarah, "The East"adındaki örgüte sızıp, içeriden istihbarat toplayacaktır. Anarşist bir örgüt olan The East'in hedefinde yolsuzlukları ve suç dosyaları örtbas edilen belli başlı şirketleri çökertmek vardır. Örgütün içine girdikten sonra özellikle grubun lideri Benji ile yakınlaşan Sarah, The East'in fikirlerini ve ideallerine de sempati duymaya başlar. İki farklı dünyada iki rol arasında kalan kadın, şimdi bir seçim yapmalıdır.
    Brit Marling başrolde olduğu filmin kadrosunda kendisine Patricia Clarkson, Alexander Skarsgård, Ellen Page ve Shiloh Fernandez gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini Sound of My Voice'tan sonra ikinci uzun metrajlı filmine imza atan Zal Batmanglij üstlenirken, senaryoda Batmanglij ile başrol oyuncusu Brit Marling'in imzası var.



    Yönetmen: Chris Wedge
    Oyuncular: Amanda Seyfried, Josh Hutcherson, Steven Tyler
    Tür Macera , Animasyon , Aile
    Ülke ABD

    Genç bir kız bir anda kendisini iyi ve kötü güçlerin kıyasıya savaştığı bir ormana sürüklenmiş olarak bulur. Kendinin bambaşka bir dünyanın içinde bulan Mary kendi dünyasında olduğundan çok daha inançlı bir şekilde onlara yardım etmek için çalışacaktır. Bir grup ayak takımı ile iş birliği yapan Mary, hem onların dünyasını hem de bizimkini kurtarmaya çalışacaktır.
    Yönetmenliğini Buz Devri'ndeki deli sincap Scrat karakterine sesiyle hayat veren ve Buz Devri serisinin çeşitli kısa filmlerinde yapımcı olarak yer alan Chris Wedge'in üstlendiği filmin senaryosu ise Tom J. Astle, Matt Ember, James V. Hart, William Joyce ve Daniel Shere'dan oluşan kalabalık bir ekibin elinden çıkma.



    Yönetmen: Bryan Singer
    Oyuncular: Nicholas Hoult, Eleanor Tomlinson, Ewan McGregor
    Tür Macera , Fantastik
    Ülke ABD

    Güzel prenses Isabella korkunç Devler tarafından kaçırılınca Kral McShane, en iyi şövalyelerine kızını geri getirme emri verir. Genç bir çiftlik işçisi olan Jack ise bu ekibe katılmaya gönüllü olur. Devler ile insanların dünyası arasında sihirli fasulye sırığı ile yeniden bir geçit oluşmuştur ve insan kanına aç devler için bu bulunmaz bir nimettir. Zamanında kaybettikleri bu toprakları yeniden kazanmak isteyen devlerin vahşetini durdurmak içinsei Jack elinden gelen her şeyi yapmak zorundadır. Artık insanlığın geleceğinin kurtuluşu, tüm korkularına rağmen cesur bir savaşçı olmak zorunda olan Jack'in omuzlarındadır.
    'Olağan Şüpheliler', 'X-Men' ve Valkyrie gibi filmlere imza atan Bryan Singer tarafından yönetilen filmin başrollerinde Ewan McGregor, Nicholas Hoult ve Stanley Tucci yer alıyor.



    Yönetmen:Scott Wiper
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Aksiyon | Gerilim
    Süre:86 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Scott Wiper, Declan O'Brien
    Görüntü Yönetmeni:Ron Stannett
    Yapımcı:Marc Bienstock, Chris Foss, Richard Lowell
    Firma: WWE Studios

    Evine dönen Astsubay Jake Carter, kız kardeşinin tehlikeli kişilerce kaçırıldığını öğrenir. Onu kurtarmak için, düşmanın operasyon merkezine tek başına baskın yapmaya karar verir ve grubun acımasız liderinin, ölümcül bir terörist saldırısı hazırladığını öğrenir.
    Evine dönen Astsubay Jake Carter, kız kardeşinin tehlikeli kişilerce kaçırıldığını öğrenir. Onu kurtarmak için, düşmanın operasyon merkezine tek başına baskın yapmaya karar verir ve grubun acımasız liderinin, ölümcül bir terörist saldırısı hazırladığını öğrenir.



    Yönetmen: Shane Black
    Oyuncular: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle
    Tür Aksiyon , Bilimkurgu
    Ülke ABD , Çin

    Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu düşman, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark'ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
    Yarattığı alaycı karakterlerle hayran kitlesini geliştiren Robert Downey Jr.'ı dördüncü kez Tony Stark olarak izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Shane Black üstleniyor.
    Filmin çekimlerine Kuzey Carolina eyaletinin Wilmington kentinde gerçekleştirilen filmin senaryosu ise Drew Pearce'e ait. Downey Jr.'a Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Jon Favreau, Ben Kingsley, Guy Pearce, Rebecca Hall, James Badge Dale ve Ashley Hamilton isimleri eşlik ediyor.



    Yönetmen: Chris Sanders, Kirk De Micco
    Oyuncular: Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone
    Tür Animasyon , Macera , Komedi
    Ülke ABD

    Yaşadıkları mağara bir deprem sonrasında yerle bir olduktan sonra, Crood'lar yuvaları olan bu kanyondan taşınmak zorunda kalırlar ve ailenin babası Grug'un önderliğinde bir yolculuğa çıkarlar. Barınabilecekleri yeni bir yer bulmanın ümidiyle ilerleyen Crood'lar bu yolculuk esnasında sıra dışı maceralarla örülü ve daha önce bilinmedikleri esrarengiz bir dünyayla karşılaşırlar. Bu yeni dünyada doğa bambaşkadır. Üstelik bir de karşılarına Guy isimli ilginç bir genç çıkar. Sürekli seyahat etmeyi ve yeni icatlar yapmayı seven Guy'ı aileden en çok 19 yaşındaki genç kız Eep sevecektir. Ateş yakmayı bilen Guy, Crood'ların hayatlarının değişmesinde önemli bir rol oynayacaktır.
    Animasyonun mutfağından gelen Kirk De Micco ve Chris Sanders ikilisinin senaryosuna ve yönetmenliğine imza attığı film, tarih öncesi çağlarda yaşayan bir ailenin keyifli macerasına eşlik ediyor.




    CM101MMXI Fundamentals, yapımcılığını CMYLMZ Fikirsanat'ın üstlendiği, yönetmenliğini Murat Dündar'ın yaptığı, Cem Yılmaz'ın 2011 yapımı tek kişilik gösterisi. Sinema gösterimlerine 3 Ocak 2013'te başlanmıştır.
    Gösterileri kapalı gişe oynayan CM101MMXI Fundamentals, sinema gösteriminin ilk 4 gününde 600.000'in üzerinde seyirci sayısına ulaşmıştır.



    Yönetmen:Don Mancini
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Korku | Gerilim
    Vizyon Tarihi:02 Ağustos 2013 (Kanada)
    Süre:97 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Don Mancini
    Müzik:Joseph LoDuca
    Görüntü Yönetmeni:Michael Marshall
    Yapımcı:David Kirschner, Don Mancini, Gary Oldroyd
    Firma: Universal 1440 Entertainment
    Çekim Yeri:Winnipeg, Manitoba, Canada

    Nica (Fiona Dourif), annesiyle ilişkilerini düzeltmek için ailesiyle birlikte kasabaya taşınan, otoriter kız kardeşi Barb’ın (Danielle Bisutti) gelişinin ardından korkunç bir cinayete kurban giden annesinin yasını tutmaktadır. Ancak kızkardeşi gelecek planlarına burnunu sokmaya başlayınca Nica da kısa zaman önce postayla gelen ve gülümseyen, kızıl saçlı, konuşan bebek Chucky ile teselli bulur (seslendirme yine Brad Dourif’e ait).

    Fakat vahşi cinayetler ev halkını dehşete düşürmeye başladığında Nica da oyuncak bebeğin bu kan banyosunda parmağı olabileceğini düşünür. Tek bilmediği şey ise Chucky’nin şahsi bir hesabı halletmesi gerektiğidir. 20 yıl önce başladığı bir işi bitirmeye kararlıdır ve bu kez kanlı ve şok edici bir şekilde işin sonunu getirecektir.



    Yönetmen: Roland Emmerich
    Oyuncular: Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal
    Tür Aksiyon
    Ülke ABD

    Büyük ölçüde kızını etkilemek amacıyla gizli servise dahil olabileceği bir görevde çalışmayı isteyen John Cale, Başkan James Sawyer'ın korumalarından biri olabilmek için başvuruda bulunur. Ancak ne yazık ki karşılığında aldığı yanıt olumsuz olur. Olumsuz haberi kızına vermekte zorlanan genç adam, kızını Beyaz Saray'a gidecekleri bir gezintiye çıkarır. Burada haberi vermeye hazırlanırken ortalık bir anda karışır. Paramiliter bir grup asker, Beyaz Saray'ı işgal etmiştir. Başkan, First Lady ve çocuklarının hayatı tehlikede; üçünün kaderi de John Cale'in ellerindedir!
    Independence Day, The Day After Tomorrow ve 2012 gibi yüksek bütçeli filmlere imza atan Alman yönetmen Roland Emmerich'in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Zodiac ve The Amazing Spider-Man filmlerinin senaryolarını yazan James Vanderbilt'e emanet. Başrollerinde ise son dönemin parlayan yeteneklerinden Channing Tatum, Jamie Foxx ve Maggie Gyllenhaal bulunuyor.



    Yönetmen: Allen Hughes
    Oyuncular: Mark Wahlberg, Russell Crowe, Catherine Zeta-Jones
    Tür Polisiye , Dram , Gerilim
    Ülke ABD

    Eski bir polis memuru olan ve kurumdan uzaklaştırıldıktan sonra özel dedektif olarak çalışmaya devam eden Billy Taggart, New York şehrinin belediye başkanı Nicholas Hostetle tarafından kendisine gittikçe yabancılaşan karısı Emily Barlow'u takip etmesi için görevlendirilir. Taggert yaptığı araştırmalar ve incelemeler sonrasında kendini esrarengiz durumların içerisinde bulur. Başkan'ın iş ve özel hayatını daha yakından incelemeye başlayan Taggart zamanla dişli düşmanlar edineceği büyük bir skandalın içerisine doğru sürüklenir.
    'Touching Evil' ve 'New York, I Love You' gibi işlerde imzası bulunan Allen Hughes'ın ilk büyük bütçeli yapıtı olan film Mark Wahlberg, Russell Crowe ve Catherine Zeta-Jones gibi ünlü isimlerle kurulu oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.
    Yapımın yurt dışında dailgi uyandırdığını ekleyelim.



    Yönetmen: Eran Creevy
    Oyuncular: James McAvoy, Mark Strong, Andrea Riseborough
    Tür Aksiyon , Gerilim , Polisiye
    Ülke İngiltere , ABD

    Dedektifi Max Lewinsky (McAvoy), uzun süredir yakalayamadığı suçlu Jacob Sternwood’un izini sürmektedir. Bir kez köşeye sıkıştırsa Sternwood kaçmayı başarmıştır. Öte yandan Sternwood2un oğlu yaralı biçimde hastaneye kaldırılmıştır. Dedektif Lewinsky bu haberi bir tuzak kurmak için kullanır. Tek hedefi Sternwood’u yakalamak iken yaptığı plan başka kirli çamaşırların ortaya çıkmasına neden olacaktır.
    Eran Creevy’in senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği ikinci uzun metrajlı yapım olan filmde James McAvoy ve Mark Strong başrolleri paylaşıyor.



    Yönetmen: Guillermo del Toro
    Oyuncular: Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi
    Tür Aksiyon , Macera
    Ülke ABD

    Filmin yönetmeni Guillermo del Toro izleyicilere eşsiz bir bilim kurgu filmi sunmak için Legendary Pictures ile iş birliğine giriyor; Idris Elba, Charlie Hunnam ve Charlie Day filmin başrollerini paylaşıyor.
    İnsanoğlunu yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bırakan şey, ansızın denizin altından gelmeye başlayan Kaiju isimli yaratıklardır. Bu dehşet verici varlıklar dünyanın temel kaynaklarını harap ederken canlı nüfusunu da hızlıca yok etmeye başlarlar. Çaresiz insanlık Jaeger isimli devasa robotlar üreterek felaketi durdurmaya çalışır. Tüm talimatları iki pilottan alan Jaeger'ler beyin gücüyle çalışan donanımlı ve güçlü robotlardır. Ne var ki ortada onların bile çözümleyemeceği katastrofik bir gidişat söz konusudur. Tüm çareler tükenmişken ortaya çıkan eski bir pilot ve stajyeri insanlığın son umudu olmaya çalışacaktır.



    Yönetmen: Joseph Kosinski
    Oyuncular: Tom Cruise, Olga Kurylenko, Morgan Freeman
    Tür Aksiyon , Macera , Bilimkurgu
    Ülke ABD

    Askeri bir yönetim biri Jack adında deneyimli bir askeri , insanoğlunun bir zamanlar "Dünya" diye adlandırdığı terk edilmiş bir gezegene keşif için yollar. İnsanlığın büyük yok oluştan önce nasıl koşullarda yaşadığını araştırmakla dahası yaşayan her hangi bir canlı olup olmadığını bulmakla görevlidir. İnsanlığın bir zamanlar yuvası olan Dünya gezegeni birtakım uzaylı canlılar tarafından işgal edilmiştir ve gezegende hala varlıklarını sürdürmektedirler. Jack tüm bunları araştırmakla görevliyken, karşısına hiç beklenmediği sürprizler de çıkacaktır...
    Tron filmi ile tanıdığımız yönetmen Joseph Kosinski'nin yönettiği film, yönetmenin kendi çizgi romanından sinemaya uyarlandı. Kıyamet sonrası bir kurguya sahip olan filmin kadrosunda Tom Cruise'un yanı sıra Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nicolaj Coster-Waldau, Melissa Leo ve Morgan Freeman yer alıyor...



    Yönetmen: Richard LaGravenese
    Oyuncular: Alden Ehrenreich, Alice Englert, Jeremy Irons
    Tür Fantastik , Romantik
    Ülke ABD

    Genç Ethan yaşadığı kente taşınan gizemli bir kıza ilgi duymaya başlar. Fakat Lena adındaki bu kızda, lisedeki diğer öğrencilerden farklı bir şey vardır. Lena'nın ailesi ve tüm soyu aslında büyücüdür. Kurallara göre 16 yaşını dolduran tüm genç cadılar iyi veya kötü taraf arasında bir seçim yapmalılardır. Lena'nın 16 yaşını doldurmasına ise sadece 2 ay kalmıştır. Aile büyüklerinin bazıları iyiliği seçebileceğini iddia ederken, büyük bir kısmı ise lanetin başladığı ve Lena'nın istese de istemese de karanlık tarafta, kötülerle birlikte yer alacağını iddia etmektedir. Hatta Lena kendisinden büyük bazı cadılardan daha da güçlü büyü yeteneğine sahiptir.
    Tüm bu gel gitleri yaşarken Ethan'a olan aşkı ise asla kabul görmez...
    Kami Garcia ve Margaret Stohl'un aynı adlı roman serisinden bu sefer Hollywood tarafından beyazperdeye uyarlanan filmin arkasındaki isim ise Not: Seni Seviyorum, Water for Elephants gibi filmlerle tanınan Richard LaGravenese. Filmin kadrosunu ise Alice Englert, Alden Ehrenreich, Emma Thompson, Jeremy Irons, Emmy Rossum, Viola Davis ve Thomas Mann gibi yıldız isimler oluşturuyor.



    Yönetmen: Lasse Hallström
    Oyuncular: Julianne Hough, Josh Duhamel, Cobie Smulders
    Tür Romantik , Dram
    Ülke ABD

    Katie adında gizemli bir kadın Southport’un North Carolina adındaki küçük bir kasabaya gelir. Aniden ortaya çıkışı kasaba halkının aklında soru işaretleri yaratmıştır. Kendine güvenen güzel kadın, buradaki insanlarla kişisel ilişkiler kurmaktan uzak durur. Ta ki bir dizi olay onu, iki çocuğu ile dul kalmış olan Alex ile karşı karşıya getirinceye kadar. Her ne kadar sınırları olsa da Katie, Alex ve ailesiyle gitgide yakınlaşır. Her ne kadar aşık olduğunu hissetse de geçmişten gelen karanlık sırları onu korkutmaktadır. Kasabada ilişki kurduğu insanlardan biri de az konuşan komşusu Jo’dur. Kasabaya geliş nedeni ve kendi hayatı için tercih yapması konusunda Jo onun üzerinde etkili olacaktır. Yönetmenliğini Lasse Hallström’un üstlendiği dram filminden başroller Julianne Hough ve Josh Duhamel.



    Yönetmen: Paul Feig
    Oyuncular: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Demian Bichir
    Tür Aksiyon , Komedi , Polisiye
    Ülke ABD

    Bir FBI ajanı olan Katerina James'e yeni bir görev verilir. Fakat bu sefer ki ortağı büro içerisinden değil, Boston polis departmanındandır. Kaçıklığı ile ün yapmış kadın polis memuru Shannon Mullins ile birlikte çalışarak bir Rus gangsterin ve çetesinin peşine düşerler. İkisi de birbirinden kişilik ve çalışma yöntemi olarak oldukça farklı olan bu iki kadın erkeklere taş çıkartacak bir iş birliği ile çete avına çıkarlar! Tabii bu komik macera boyunca başlarına türlü işler de açılacaktır...
    Televizyon takipçilerinin yakından tanıdığı bir isim olan ve Nedimeler filmiyle de sinemada rüştünü ispatlayan Paul Feig'in yeniden yönetmen koltuğuna geçtiği yapımın senaryosu ise Katie Dippold'a ait. Polisiye komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Kaitlin Olson, Dan Bakkedahl ve Taran Killam gibi isimler yer alıyor.



    Yönetmen: James DeMonaco
    Oyuncular: Ethan Hawke, Lena Headey, Max Burkholder
    Tür Gerilim , Korku
    Ülke ABD

    Amerikan hükümetinin başı suçlular ve hapishanelerle derttedir. Cezaya çarptırılan suçluların sayısı kontrol altına alınamamakta, bu nedenle de hapishaneler kapasitelerinin bir hayli üzerinde sayıda suçluyu barındırmaktadır. Bu soruna çözüm olabilecek son çare ise son derece ilginçtir.Yılda bir gece 12 saat boyunca suçlu ne yakalanacak ne de cezalandırılacaktır. Polise başvurulmayacak, hastanelerden de yardım istenmeyecektir. Bu 12 saat boyunca suçlular, bir şekilde suçtan etkilenen insanlar ya da sıradan vatandaşlar tarafından cezalandırılacaktır. James ve Mary o geceyi tamamen güvenlikli evlerinde geçirmeyi planlarken, merhamet dolu kızları sokakta savunmasız bir adamı eve alır ve ailenin başına çok büyük bela açar... İşler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır...



    Yönetmen: Andres Muschietti
    Oyuncular: Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau, Megan Charpentier
    Tür Korku
    Ülke İspanya , Kanada

    Victoria ve Lilly anne ve babası ormanın derinliklerinde öldürüldüğünde henüz çok küçük iki kız kardeştir. Vahşi doğada yapayalnız kalırlar ve 5 yıl boyunca nasıl hayatta kaldıklarını kimse çözemez. Kızların amcası Lucas kız arkadaşı Annabel ile kızları sahiplenirler ve mahkeme kararıyla evlerine alırlar. Fakat insanlıktan uzak büyümüş çocukların rehabilitasyon süreci de oldukça zor olacaktır.
    Çocukların uyumsuz davranışları ve evden kaçmalarının ardında travma ve stresten başka bir etken olduğunu fark eden Annabel, geceleri kızlara seslenen bir fısıltı olduğunu fark eder. Evdeki tek misafirler küçük çocuklar değildir, dudaklarından dökülen "Mama" nereye gitseler arkalarında olan bir hayalettir...
    Yönetmenliğini İspanyol sinemacı Andres Muschietti'nin üstlendiği korku türündeki yapımın senaryosunda ise yönetmenin yanı sıra Neil Cross ve Barbara Muschietti'nin imzası var.
    Filmin ana ekibi ise Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau ve küçük oyuncular Megan Charpentier ie Isabelle Nélisse'den oluşuyor.



    Yönetmen: Steven Soderbergh
    Oyuncular: Rooney Mara, Channing Tatum, Jude Law
    Tür Polisiye , Dram , Gerilim
    Ülke ABD

    Emily ve Martin, Amerikan rüyasının örnek ve gözde çifti gibidir. New York’ta yüksek standartlara sahip lüks ve başarı içinde bir hayat sürdürürlerken Martin'in bir borsa yolsuzluğuna karışması ve hapse girmesi tüm yaşamlarını alt üst edecektir. Emily, kocası hapse girdikten sonra küçük bir apartman dairesine taşınır ve depresyon-anksiyete belirtileriyle boğuşmaya başlar. 4 yıl boyunca kocasını beklerken bir yandan psikiyatr ve ilaç yardımı alır. İlaçların sayesinde yaşamaya çalışan kadın için doktoruyla arasında başlayan ilişki sonrasında işler iyiden iyiye zorlaşacaktır...
    Ünlü yönetmen Steven Soderbergh tarafından yönetilen filmin başrollerinde Channing Tatum, Jude Law, Catherine Zeta-Jones ve yakın zamanda 'Sosyal Ağ' ve 'Ejderha Dövmeli Kız' gibi filmlerle yıldızı parlayan Rooney Mara yer alıyor. Filmin senaryosu ise yönetmenin 'Contagion' filminde de birlikte çalıştığı Scott Z. Burns'e ait.



    Yönetmen: Brad Anderson
    Oyuncular: Halle Berry, Abigail Breslin, Morris Chestnut
    Tür Gerilim , Aksiyon
    Ülke ABD

    Jordan, 911 Acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir kadındır. Bir gün merkezi arayan genç bir kız sesi, evine zorla giren biri olduğunu ve hayatının tehlikede olduğunu söyler. Jordan, ekipler evi tespit edip kızı kurtarmaya gidene dek telefonda katili oyalamaya karar verir. Tüm çabalarına rağmen Jordan başarısız olur ve Genç kız hayatını kaybeder. Ancak olayın arka planı daha karmaşıktır. Bu cinayet ve birbirini takip eden olayların bir seri katilin işi olduğu ortaya çıkar. Bu arada yaşadığı kabustan dolayı Jordan'ın psikolojisi tamamen altüst olmuştur. Aradan zaman geçer ve 911'e "Kaçırıldım, lütfen beni kurtarın!" diye yalvaran başka bir yardım çağrısı gelir. Çağrıyı devralan Jordan bu kez kızı sağ salim kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır...
    Televizyondaki gerilim türündeki işleriyle tanıdığımız Brad Anderson'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünde Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry yer alıyor.



    Yönetmen:Roel Reiné
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Aksiyon
    Vizyon Tarihi:04 Haziran 2013
    Süre:95 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:David Benullo
    Müzik:Nathan Furst
    Görüntü Yönetmeni:Anthony C. Metchie

    Bir Sonraki Tuzağın Ne Olduğunu Asla Tahmin Edemezsin!
    Sağlık görevlisi Nick Malloy (Orton), geçmişten beri peşini bırakmayan, intikam dolu psikopatla (Brian Markinson) yaptığı telefon konuşmasından sonra, kendini bir kedi fare oyununun içide bulur. Karısının hayatı tehlike altındayken, Nick çok geç olmadan gizemli ipuçlarını bir araya getirerek katili yakalamak zorundadır!



    Yönetmen: Robert Schwentke
    Oyuncular: Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Kevin Bacon
    Tür Aksiyon , Komedi , Fantastik
    Ülke ABD

    Nick Walker henüz hayatını kaybetmiş bir polistir ve ölümünde sonra gittiği dünyada mesleğini devam ettirecek olmanın şokunu yaşamaktadır. 'Rest in Peace' isimli bir polis teşkilatına katılan Nick, Roy Pulsipher isimli yüzyıllar önce ölen bir ajanla çalışmak üzere görevlendirilir. İkili dünyadaki kötü ruhları kovalayıp onları cehenneme göndermek ve böylece dünyadaki kötülüğü yok etmek için mücadele edeceklerdir. Ancak Nick'in yaşayanların dünyasıyla olan sorunları henüz bitmemiştir. Ölmüş olduğunu ve eşinden sonsuza dek ayrılmış olduğu gerçeğini kabullenemeyen Nick, kendi katilini bulmaya çalışacaktır.
    Peter M. Lenkov'un çizgi roman serisinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda 'Uçuş Planı' ve 'Red' filmleriyle tanınan Alman yönetmen Robert Schwentke bulunuyor.



    Yönetmen:Roel Reiné
    Ülke:ABD
    Tür: Aksiyon | Bilim-Kurgu | Gerilim
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Tony Giglio, Paul W.S. Anderson, Robert Thom
    Müzik:Trevor Morris
    Görüntü Yönetmeni:Roel Reiné, Wayne Shields
    Yapımcı:Paul W.S. Anderson, Jeremy Bolt, Roger Corman
    Nam-ı Diğer: Death Race 3: Inferno
    Firma: Moonlighting Films
    Çekim Yeri:South Africa

    Mahkum, polis katili Carl Lucas, diğer ismiyle Frankenstein, "Ölüm Yarışı" olarak bilinen vahşi hapishane yok etme derbisinde süper star bir sürücüdür. Kendisi ve yardımcı ekibinin özgürlüğü için sadece bir zafer kazanması gereken Lucas, daha önce deneyimlediği her şeyden daha tehlikeli bir yarışa girecektir. Gelmiş geçmiş en vahşi rakibine karşı yarışacak olan Lucas, kendisini ve ekibini hayatta tutabilmek için Güney Afrika’nın cehenneme benzer Kalahari Çölü’nde mücadele edecektir.



    Yönetmen:Zach Lipovsky
    Ülke:Kanada
    Tür: Fantastik | Korku | Bilim-Kurgu
    Vizyon Tarihi:01 Şubat 2013
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Brook Durham
    Müzik:Jeff Tymoschuk
    Görüntü Yönetmeni:Norm Li

    Altı arkadaş paraşüt ile Tazmanya’daki Kanlı Dağ’dan atlarlar. Atlayış yapan paraşütçülerden bir tanesi antik mağaraya düşer. Antik mağarada, yabancı gördüklerini öldürmekte kararlı olan doğaüstü yaratıkları uyandırır. Park bekçisi Alex’de bu gruba katılarak hayatta kalma savaşı verir....
    Altı arkadaş paraşüt ile Tazmanya’daki Kanlı Dağ’dan atlarlar. Atlayış yapan paraşütçülerden bir tanesi antik mağaraya düşer. Antik mağarada, yabancı gördüklerini öldürmekte kararlı olan doğaüstü yaratıkları uyandırır. Park bekçisi Alex’de bu gruba katılarak hayatta kalma savaşı verir....



    Yönetmen:Robert Kirbyson
    Ülke:ABD
    Tür: Gerilim
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Robert Kirbyson, Tara Stone
    Müzik:Alan Derian
    Görüntü Yönetmeni:Robert Kirbyson
    Yapımcı:Dominic Iocco, Christopher Riley, Nathan Scoggins
    Firma: Yellow Line Studio

    Bir metro istasyonunda yaşanan dehşet dolu saatler.Harap metro istasyonunda ölüm kalım mücadelesi!
    Los Angeles’ta bir metro treni, bir kısmının çökmüş olduğu bir istasyona gelir ve birkaç kişi yaralanır. Kazadan kurtulanlar buna neyin neden olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Ancak kısa süre sonra karşılaşacakları büyük tehlikeden habersizdirler.



    Yönetmen:Henry Saine
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Aksiyon | Bilim-Kurgu | Gerilim
    Vizyon Tarihi:05 Nisan 2013 (ABD)
    Süre:92 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Jason Dodson, Colin Ebeling, Henry Saine

    Büyük şirketlerin dünya devletlerini ele geçirmesinin üzerinden yaklaşık 20 sene geçmiştir. Güç ve paraya olan açlıkları, şirketlerin kendi aralarında başlayan ve global olarak yayılan bir savaşa neden olmuştur. Bu karanlık çağın küllerinden doğan dokuz kişilik bir ekip, süregelen korkunç yıkıma ve yapılan tüm haksızlıklara son vermek adına, tüm beyaz yakalı suçluları ölüm ile cezalandırmaya başlar. Kurumsal açgözlülük vebasına son vermeyi amaçlamaktadır.



    Yönetmen: Steven Knight
    Oyuncular: Jason Statham, Vicky McClure, Benedict Wong
    Tür Aksiyon , Dram , Polisiye
    Ülke İngiltere , ABD

    Afganistan'da yaşadıklarından sonra kendisini Londra sokaklarında bulan Joey Jones bu travmatik geçmişinden uzaklaşmaya ve beladan uzak durmaya çalışmaktadır. Bir çeteden kaçtığı esnasında Covent Garden'daki varlıklı bir adamın apartmanına sığınıp bu adamın kimliğini edinir. Artık hayat onun için daha kolaydır, her şey yolunda gider. Ta ki hamile olan kız arkadaşı ölü bulunana kadar. Joey Jones artık bu cinayeti çözecek, zorlu bir intikam mücadelesine girişecektir.
    Senaryo yazarı kimliğiyle tanıdığımız Steven Knight'ın ilk yönetmenlik denemesi olan filmin başrollerinde Jason Statham, Lee Asquith-Coe ve Benedict Wong bulunuyor.



    Yönetmen: Chris Renaud, Pierre Coffin
    Oyuncular: Steve Carell, Kristen Wiig, Russell Brand
    Tür Animasyon , Komedi , Aile
    Ülke ABD

    Eski süper kötü Gru, suç dolu geçmişini bir kenara bırakır ve evlatlık edindiği kızları Margo, Edith ve Agnes ile birlikte sakin bir hayata adım atar. Gru, kurduğu işiyle ve ailesiyle vaktini geçirirken, bazı gizemli olaylar yaşanmaya başlar. Anti-Villain League isimli son derece gizli bir örgüt, Gru'yu tehlikeli bir olayı araştırması için göreve çağırır ve ona bu görevde Minyonlar'ın yanısıra bu organizasyonun en iyi ajanı olan Lucy de yardım edecektir. Gru artık iyi adamlarla anlaşma imzalamış ve dünyanın kurtuluşu için mücadele eden birine dönüşmüştür. Lucy ile birlikte kötücül bir süper kötünün peşine düştükleri bu avda, çeşitli suçlularla da mücadele etmek zorunda kalacaklardır.
    2010 yılında gösterime girdikten sonra 7'den 70'e tüm sinemaseverleri sinema salonlarına çeken animasyon Çılgın Hırsız'ın devamı olan film yine bol kahkaha vaat ediyor. Yönetmen koltuğunda Pierre Coffin ve Chris Renaud'un oturduğu yapımın orijinal seslendirme kadrosunda dikkat çeken isimler ise Jason Segel ve Steve Carell...



    Yönetmen: Jon Lucas, Scott Moore
    Oyuncular: Skylar Astin, Miles Teller, Sarah Wright
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    İyi başlayıp kötüye giden bir yetişkinliğe geçiş doğum günü partisini konu alan bu komedi filminde , Jeff Chang her zaman yapması gerekeni yapan çalışkan bir üniversite öğrencisidir. Fakat arkadaşları Casey ve Miller 21. yaşgünü için onu ziyarete gelince herşey değişir. Jeff Chang , hayatını değiştirmek için yapmak istediği herşeyi yapmaya başlar , hem de ertesi sabah onun için çok önemli bir işi olmasına rağmen... Herşey tek bir birayla başlar... Hangover'ın yazarlarından yeni bir sarhoş komedisi olan filmin yönetmenliğini Jon Lucas ve Scott Moore yapıyor. Başrollerinde ise Miles Teller, Justin Chon ve Jonathan Keltz var



    Yönetmen: Zack Snyder
    Oyuncular: Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon
    Tür Aksiyon , Macera , Fantastik
    Ülke ABD , Kanada , İngiltere

    DC Comics'in en meşhur süper kahramanı olan Superman'in köklerine, geçmişine dönerek kahramana farklı bir bakış açısı getiren son filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstleniyor; filmin senaryosu ise David S. Goyer'e ait. Filmde Clark Kent'i Henry Cavill, kötü adamı General Zod'u Michael Shannon canlandırırken kadrodaki diğer isimler arasında Lois Lane rolünde Amy Adams, Martha Kent rolünde Diane Lane, Jonathan Kent rolünde Kevin Costner ve Jor-El rolünde de Russell Crowe yer alıyor.
    Yeni Superman filminde Clark, nasıl kullanacağını hiç bilmediği, birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza geçirip, içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine göz yumamayan Clark, güçlerini kullanarak herkesi kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça "farklı" bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır. Kendisini keşfestmek için çıktığı yolculuk, dünya insanlarına umut sembolü olması için de atacağı ilk adımdır...



    Yönetmen:Leone Marucci
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Aksiyon | Suç | Dram | Gizem | Gerilim
    Vizyon Tarihi:03 Aralık 2012 (ABD)
    Süre:96 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Leone Marucci

    Casuslar, polisler, aptallar ve silahlı çocukların yolu tehlikeli, gizemli bir günde kesişir. Filmde beş sıra dışı karakterin hayatı anlatılıyor. Bu beş kişi dini bir komplonun şehir suçlarıyla çakışması üzerine olağan dışı bir kaçakçılık operasyonunda bir araya geliyor.



    Yönetmen: John Moore
    Oyuncular: Bruce Willis, Jai Courtney, Sebastian Koch
    Tür Aksiyon
    Ülke ABD

    John McClane 20 seneden fazladır New York emniyet güçlerine bağlı olarak hizmet veren ve terörist grupları yok etmesiyle ünlü bir polistir. Bu yüzden de dünyanın dört bir köşesindeki teröristlerin can düşmanıdır. Rus mafya lideri hapisten kaçınca McClane, rotasını Rusya'ya çevirir; Rus yeraltı dünyası ile olan tek bağlantısı ise Komorov adında bir Rus'tur.
    Fakat Amerikalıları pek de sevmeyen bu ülkede, gizli görev esnasında karşısında oğlu Jack'i görünce daha da şaşıracaktır. John, oğlunun sandığından daha yetenekli olduğunu ve Rus mafyasını köşeye kıstırmak üzere olduğunu fark eder. Aynı dönemde Sovyet ordu kuvvetleri de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Baba-oğul, kaçak mafya liderine karşı sert ve delice bir savaşa girişeceklerdir.
    John McClane, Zor Ölüm 5 ile bu sefer Rusya'da! 1998'de başlayan Zor Ölüm (Die Hard) serisinin son halkası olan yapımın yönetmenliğini John Moore üstlenirken, oyuncu kadrosunda demirbaş isim Bruce Willis'in yanı sıra Jai Courtney, Cole Hauser, Sebastian Koch gibi oyuncular da yer alıyor.



    Yönetmen: David Soren
    Oyuncular: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Maya Rudolph
    Tür Animasyon , Macera , Komedi
    Ülke ABD

    Hayalperest bir sümüklü böceğin en büyük hayali dünyanın en hızlı sümüklü böceği olmaktır. Kendisini diğer arkadaşlarından daha yavaş gören ve bu nedenle dışlanmış hisseden sevimli hayvanın başına sıradışı bir kaza gelir. Kaza sonrasında yaşadığı değişim ise onu hayallerine yaklaştıran şey olur. Küçük kahraman artık kabuğunda saklanmak yerine tüm cesaretini toplayıp kendi türündeki arkadaşlarını bir araya getirir. Artık hayallerini gerçekleştirmenin zamanıdır. Bu arkadaşları için olduğu kadar kendisi için de son derece önemli bir adımdır. Yapması gereken tek şey dünyanın en büyük hız yarışı olan Indy 500'ü ne pahasına olursa olsun kazanmaktır.
    Animasyon türündeki filmde karakterlere Ryan Reynolds, Snoop Dogg, Luis Guzman ve Paul Giamatti gibi isimler sesleriyle hayat verirken yönetmenliği ise Madagascar ve Shark serisine senaryoda katkı sağlayan, animasyonun mutfağından gelen David Soren üstleniyor.



    Yönetmen: Danny Boyle
    Oyuncular: James McAvoy, Vincent Cassel, Rosario Dawson
    Tür Gerilim
    Ülke İngiltere

    Sanat eserleri konusunda uzman olan Simon tanınmış bir müzayede müdürüdür. Franck adındaki bir gangster ile birlikte milyon dolarlar değerindeki bir tablonun çalınma eylemine katılır. Olay esnasında oluşan kargaşada başına korkunç bir darbe alır, ve uyandığında tabloyu nereye sakladığı konusunda hiçbir şey hatırlamamaktadır. Ne tehditler ne de işkenceler onun hafızasını geri getirmeyecektir. Bunun üzerine Franck Elizabeth isimli bir hipnoz uzmanını tutar, böylece Simon'un beyninin derinliklerindeki bilgiye ulaşmayı planlamaktadır. Seans ilerledikçe geçmişine dönen Simon için geçmişteki tutkularının canlanlanma zamanıdır.
    Filmin yönetmenliğini Trainspotting ve 5 Oscar ödüllü Slumdog Millionaire gibi sevilen filmlere imza atan Danny Boyle yaparken, başrollerini James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel oynuyor.



    Yönetmen: James Mangold
    Oyuncular: Hugh Jackman, Tao Okamoto, Rila Fukushima
    Tür Aksiyon , Fantastik
    Ülke ABD

    Jean Grey'in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya'ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Ancak bu etapta Silver Samurai isimli ölümcül bir düşman edindiğinin farkında değildir. Bu düşmana acımasız Viper'ın da eklenmesiyle, tarihi bir savaş başlar. Wolverine bu savaş sürerken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorundadır.
    Başrollerini Hugh Jackman, Will Yun Lee ve Tao Okamoto oynadığı filmin yönetmenliğini James Mangold üstleniyor.



    Yönetmen: Jonathan Levine
    Oyuncular: Nicholas Hoult, Teresa Palmer, Analeigh Tipton
    Tür Komedi , Romantik , Korku
    Ülke ABD

    İnsanoğlu yaklaşık 8 yıl önce başlayan ve nedeni, nasıl yayıldığını artık hatırlanmayan bir zombi salgınının esiri olmuştur. Zombilerin sayısı, hayatta kalmayı başaran bir grup insandan çok daha fazladır; insanlar ellerindeki tüm silah teknolojisine rağmen kendilerini ancak yüksek duvarların ardına hapsederek emniyete almışlardır. Zombilerin pek çoğu gibi havaalanında yaşayan R, bir gün arkadaşlarıyla beslenmeye çıktığında, kendisini öldürmek isteyen Julie ile karşılaşır. Onu ısırıp beslenmesi gerekirken aşık olmuştur, zira kaybettiği insani özellikleri teker teker ve yavaş yavaş yerine gelmeye başlar. Julie'ye hissettiği aşk kalbinin yeniden atmasını sağlarken, adını ve nasıl öldüğünü dahi hatırlamayan karakterimiz hislerini geri kazandıkça 'iyileşir'; üstelik bu iyileşme etkisi salgından etkilendiğine inanılan diğer zombileri de olumlu yönde etkileyecektir... Tabii insanlığın geri kalanını inandırabilirlerse!
    Başrollerde Nicholas Hoult ve Teresa Palmer'ı seyrettiğimiz filmin oyuncu kadrosunda John Malkovich, Dave Franco ve Rob Corddry gibi isimler yer alıyor. Roman uyarlaması olan filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise Jonathan Levine üstleniyor.



    Yönetmen:Robert Vince
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Aile
    Vizyon Tarihi:08 Ağustos 2013
    Süre:130 dakika
    Senaryo:Anna McRoberts, Robert Vince
    Müzik:Brahm Wenger
    Görüntü Yönetmeni:Mark Irwin
    Yapımcı:Anna McRoberts, Robert Vince

    Süper Kahraman Olmak İçin Süper Güçlere Gerek Yok !Fernfield Çiftliği’nin sakin hayatı, Budderball, Mudbud, B-Dawg, Buddha ve Rosebud’ın kendilerine farklı özel güçler veren yüzükler bulmalarıyla değişir.

    Siz daha “Arkadaşlar, sakin olun” diyemeden, minik kahramanlar özel yetenekleriyle, dünyayı şekil değiştiren bir uzaylı zorbadan kurtarmaya girişirler. Acaba bu uzaylıyla, gizli kimliklerini ele vermeden savaşabilecekler midir?



    Yönetmen: Ruben Fleischer
    Oyuncular: Josh Brolin, Ryan Gosling, Sean Penn
    Tür Aksiyon , Gerilim , Dram
    Ülke ABD

    1949 Los Angeles kenti zalim ve doğuştan kalpazan Mickey Cohen'in (Sean Penn) kontrolü altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek elden yürüten Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında kimse karşısına çıkmaya cesaret edemezken birimie dışardan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara (Josh Brolin) and Jerry Wooters (Ryan Gosling), Cohen'in işlerine çomak sokmayı becerebilecek midir?
    Suç ve dram türlerini harmanlayan filmin yönetmenliğini Ruben Fleischer üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin ve Sean Penn gibi yıldızlardan bir araya geliyor.



    Yönetmen:Gabriela Tagliavini
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Suç | Gerilim
    Vizyon Tarihi:01 Ekim 2012 (ABD)
    Süre:96 dakika
    Dil:İngilizce, İspanyolca
    Senaryo:Don Fiebiger, Amy Kolquist
    Müzik:Emilio Kauderer, Sebastián Kauderer
    Görüntü Yönetmeni:Andrew Strahorn
    Yapımcı:Chuck Binder, Michael Corso, Anthony Gudas
    Nam-ı Diğer: Border Run
    Firma: Voltage Pictures
    Çekim Yeri:Los Angeles, California, USA

    Gerçek bir olaydan esinlenerek yapılmış bu filmde; A.B.D-Meksika sınırı boyunca suçun ve insan kaçakçılığının kol gezdiği bir dönemde kaybolan kardeşini bulmak için Amerikalı bayan bir muhabir sınıra gider.



    Yönetmen:James Tucker
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Animasyon | Aksiyon | Macera
    Vizyon Tarihi:03 Şubat 2013
    Süre:75 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Bob Goodman, Geoff Johns, Gary Frank
    Müzik:Kevin Kliesch
    Yapımcı:Alan Burnett, Toshiyuki Hiruma, Michael Macasero

    Ufukta görünen durdurulamayan bir android. Dünyaya doğru gelen gizemli bir ateş topu. Hikayesini elde etmek için önüne çıkan her engeli aşacak güzel bir gazeteci. Superman için aslında normal bir gün ama bu kez yanında ne yapacağı belli olmayan kuzeni Supergirl de var. Bu zorlu macera Superman’in Brainiac denilen ve Kripton’un başkenti Kandor’u ele geçirip küçülten acımasız bir Güç’ten haberdar olmasıyla başlıyor. Ele geçirilmiş bu şehri kurtarmaya ve doğduğu gezegeni Braniac’ın giderek artan gücünden korumaya karar veren Superman en korkunç düşmanıyla mücadeleye girişir.



    Yönetmen: J.J. Abrams
    Oyuncular: Chris Pine, Zachary Quinto, Benedict Cumberbatch
    Tür Bilimkurgu , Aksiyon , Macera
    Ülke ABD

    Atılgan gemisi mürettebatıyla dünyaya geri çağrılır. Ama karşılaştıkları manzara, çok güçlü bir terör örgütünün donanmalarını ve ona bağlı olan her şeyi yerle bir ettiği bir faciadır. Kaptan Kirk'ün bitirmesi gereken şahsi bir kavgası vardır ve bu tek kişilik kitle imha silahını bulmak için aramaya koyulur. Hayatta kalmak ile ölüme teslim olmak arasında mekik dokuyan kahramanlar, bu macerada aşk, dostluk ve fedakarlıklar sınavlarından geçeceklerdir. Kirk tek ailesi olarak nitelendirdiği müretebatı için fedakarlığın anlamını yeniden sorgulayacaktır.
    Bilim-kurgu, aksiyon ve dramı harmanladığı yapımlarla 2000'li yılların en sevilen yönetmen-yapımcıları arasına giren J.J. Abrams, seyirciyi kendi imzasını taşıyan ikinci Star Trek macerasına götürüyor. Filmin senaryosunda Roberto Orci, Alex Kurtzman ve Damon Lindelof'un imzası bulunurken Chris Pine, Zachary Quinto, Benedict Cumberbatch ve Zoe Saldana kadronun öne çıkan isimleri arasında.



    Yönetmen: Dan Scanlon
    Oyuncular: Billy Crystal, John Goodman, Peter Sohn
    Tür Animasyon , Aile
    Ülke ABD

    Mike ve Sully Sevimli Canavarlar'dan (Monsters, Inc.) sonra yeniden beraberler! Canavar olmak öğrenilebilir! Bu sefer maceranın öncesine, ikilinin üniversite günlerine dönüyoruz. İkilinin henüz sıkı dost olmadığı ve hatta ilk tanıştıklarında aslında çok da iyi anlaşamıyor olduklarına tanık oluyoruz filmin başında fakat daha sonra bu sıkı dostluğun nasıl başladığına , birbirlerinin farkılıklarına nasıl tahammül ederek bunların üstesinden geldiklerini görüyoruz.
    Pixar stüdyolarının çok sevilen animasyonunda orijinal dublaj kadrosunda Billy Crystal, John Goodman ve Steve Buscemi gibi isimler karakterlere hayat verirken yönetmen koltuğunda Dan Scanlon oturuyor.



    Yönetmen:Annette Haywood-Carter
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Dram | Aile | Tarihi
    Vizyon Tarihi:23 Ağustos 2013 (ABD)
    Süre:101 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Ken Carter, Annette Haywood-Carter, John Eugene Cay Jr.
    Müzik:Gil Talmi
    Görüntü Yönetmeni:Mike Ozier
    Yapımcı:John Cay, Andre Danylevich, Jon Foster

    Nehir kıyısında özgür bir hayat yaşamak için mirasını reddeden romantik Ward Allen’ın gerçek hikayesi anlatılıyor. Ward yanında özgür bırakılmış köle arkadaşı Christmas Moultrie ile 20. Yüzyıl Amerika’sındaki değişimleri kanun ve toplumun yanlış tarafından izler. Shakespeare uzmanı olan Ward avcı olarak hakları için savaşır. Karizması ve nezaketi sosyetik bir kadının kalbine girmesini sağlar.



    Yönetmen: Taylor Hackford
    Oyuncular: Jason Statham, Jennifer Lopez, Michael Chiklis
    Tür Aksiyon
    Ülke ABD

    Parker, bildiklerinizden farklı bir hırsız. Onun ahlaki değerleri var, fakirden zaten çalmıyor ve mecbur kalmadıkça kimsenin canını yakmıyor. Fakat adam öldürmeyi sevmeyen, işini mümkün mertebe kansız yollardan çözmeyi seven Parker'a beraber soygun yaptıkları ekip arkadaşları büyük bir kazık atınca işin rengi değişiyor! Ne kadar merhametli olsa da, şimdi sıra kendi yöntemleriyle intikam almakta. Üstelik bol suç ve aksiyon dolu macerada yalnız da değil. Paraya ihtiyacı olan güzel emlakçı Leslie, bir mücevher soygunu planıyla karşısına çıkıyor ve Parker'ı bu planı uygulamaya ikna ediyor!
    Yönetmenliğini Şeytanın Avukatı, Ray gibi ödüllü yapımlara imza atmış olan Oscarlı sinemacı Taylor Hackford'ın üstlendiği aksiyon ve suç filminin baş rolünde ise artık bu filmlerin gediklisi olan Jason Statham üstlenirken kendisine Latin yıldız Jennifer Lopez eşlik ediyor. Wendell Pierce, Nick Nolte ve Michael Chiklis kadroda öne çıkan diğer isimler...



    Yönetmen: Paul Weitz
    Oyuncular: Tina Fey, Paul Rudd, Michael Sheen
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    Princeton Üniversitesi'nde başvuru onay/red bölümünde 16 yıldır çalışan Portia Nathan nihayet beklediği terfiyi alıp yönetici olma arzusundadır. Bu yıl ki öğrenci seçimleri onun açısından özellikle önemlidir. Okul okul gezmeye başladığında John Pressman adlı bir okul yöneticisinden gelen bir rica üzerine yeni açılan bir liseye öğrencilerle görüşmeye ve tanıtıma gider. Fakat burada çocuklar her yerde karşısına çıkanlardan oldukça farklıdır. John özellikle Jeremiah adında bir son sınıf öğrencisiyle tanışmasını ister, zira onun Portia'nın yıllar önce evlatlık olarak verdiği oğlu olduğuna inanmaktadır. Portia bir anda geçmişten gelen anılarıyla, iş sorumluluğu arasında bocalamaya düşer...
    Komedi türündeki filmin başrollerini Tina Fey ve Paul Rudd paylaşırken, yönetmen koltuğunda Paul Weitz oturuyor. Filmin senaryosu ise Jean Hanff Korelitz'in romanından Karen Croner tarafından uyarlandı.



    Yönetmen: Brian Helgeland
    Oyuncular: Harrison Ford, Christopher Meloni, T.R. Knight
    Tür Biyografik , Dram
    Ülke ABD

    ABD beyzbol büyük liginin ilk siyahi oyuncusu Jackie Robinson'un Brooklyn Dodgers takımı için oynarken çektiği zorlukları anlatan bir spor biyografisi.



    Yönetmen: Sam Raimi
    Oyuncular: James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz
    Tür Macera , Fantastik , Aksiyon
    Ülke ABD

    Küçük bir sirkte, büyücülük numaralarıyla hayatını kazanan ve biraz da ahlaksız olan Oscar Diggs, yaşadığı Kansas kentinin sıkıcılığından kurtulmak isterken kendisini eğlenceli Oz Ülkesi’nde buluverir. Bu yolculuk, onun için büyük bir şanstır ve turnayı gözünden vurmasına çok az kalmıştır. Ta ki Theodora, Evanora ve Glinda adlı üç cadı Oscar'ın Muhteşem Büyücü kimliğinden şüpheleninceye kadar. Oscar hiç hesapta yokken, Oz Ülkesi’nin sorunlarıyla da karşılaşır ve bu yeni insanların arasında kendi yeteneklerini de geliştirerek hem güçlü Oz Büyücüsü’ne dönüşür hem de eskisinden daha iyi bir insan olur.
    Walt Disney Pictures yapımcılığında ve Sam Raimi yönetmenliğinde hayata geçen filmin baş rolünü James Franco üstlenirken, Mila Kunis, Rachel Weisz ve Michelle Williams da Oz Ülkesi'nde kendisine eşlik eden 3 cadıyı canlandırıyorlar.



    Yönetmen: Baz Luhrmann
    Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Carey Mulligan
    Tür Dram , Romantik
    Ülke Avustralya , ABD

    Yazar olma basamaklarını tırmanan Nick Carraway 1920'lerde eğlence hayatının gözdesi konumuna yükselen New York'a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir. Carraway'nin alkolün su gibi aktığı, göz kamaştırıcı partilerle tanışması fazla zaman almaz. Öte yandan bu büyülü Amerikan rüyasının çöküşü de yaklaşmaktadır. Dışarıdan görkemli görünen bu hayatın örtbas etmeye çalıştığı gerçekler su yüzüne çıkacaktır...
    Amerikan yazar F. Scott Fitzgerald'ın aynı isimli romanından beyazperdeye aktarılan filmin oyuncu kadrosunda ise Leonardo DiCaprio (Jay Gatsby), Tobey Maguire (Nick Carraway), Carey Mulligan (Daisy Buchanan) ve Joel Edgerton (Tom Buchanan) isimleri yer alıyor. 3D çekilen filmin yönetmenliğini ise Baz Luhrmann üstleniyor.



    Yönetmen: Ric Roman Waugh
    Oyuncular: Dwayne Johnson, Susan Sarandon, Barry Pepper
    Tür Aksiyon
    Ülke ABD , Birleşik Arap Emirlikleri

    Üniversite öğrencisi genç oğlu, yanlış bir suçlamayla uyuşturucu satıcılığından 20 yıl hapis cezası alınca, düzenli ve sakin bir aile hayatı süren babasının yapacak tek bir şeyi alır: polisle iş birliği yaparak kılık değiştirecek ve uyuşturucu çetesinin en tepesindeki adama ulaşmaya çalışacaktır. Kendi hayatını da riske attığı için eşiyle arası bozulacak olsa da, oğlunu hapiste çürütmeye hiç niyeti yoktur. Fakat kendilerine karşı polisle işbirliği yaptığı örgüt, azımsanmayacak kadar tehlikeli adamlardan oluşmaktadır. John oğlunu kurtarmanın yanı sıra hayatta kalma mücadelesi de verecektir..
    Filmin yönetmenliğini Ric Roman Waugh üstlenirken senaryo da Waugh ile birlikte Justin Haythe'nin imzası var. Aksiyon türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson, Susan Sarandon, Jon Bernthal gibi isimler yer alıyor.



    Yönetmen: Gore Verbinski
    Oyuncular: Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson
    Tür Aksiyon , Macera , Western
    Ülke ABD

    Butch Cavendish, Vahşi Batı eyaletlerinde nam salmış azılı bir hayduttur ve çetesiyle işlediği cinayetler, yıllardır sürdürdüğü zulüm nedeniyle idama mahkum olmuştur. Tren yolu açılış töreninde halka 'armağan' olarak asılmasına karar verilmiştir, fakat onu kasabaya taşıyan tren vagonundan kaçmayı başarır. Peşine takılan bölge süvarilerini ise pusuya düşüren Cavendish'in önünde şimdi kimse kalmamıştır. Kendisini adalete adamış, gizemli maskeli bir süvari ve yüzü 'savaş' boyasıyla kaplı Kızılderili Tonto dışında...
    İlk kez 1930'lu yıllarda ABD'de bir radyo programında ortaya çıkan Maskeli Süvari karakteri daha sonra televizyon dizisi ve sinema filmleriyle ete kemiğe bürünmüştü. Bu son Maskeli Süvari filmde Kızılderili ruhani savaşçı Tonto'yu Johnny Depp canlandırırken, hukuk adamlığından süvariliğe geçiş yapan John Reid'ı ise Armie Hammer canlandırıyor. Birbirlerine zıt iki karakterin, yolsuzluk ve açgözlülükle savaşmak için bir araya geldiği macerayı ise Karayip Korsanları serisine imza atan Gore Verbinski üstleniyor.



    Yönetmen: Park Chan-wook
    Oyuncular: Mia Wasikowska , Nicole Kidman, Matthew Goode
    Tür Gerilim
    Ülke ABD , İngiltere

    İntikam Üçlemesi'nin yönetmeni Güney Koreli sinemacı Park Chan-wook'ın Amerika'da çektiği ilk film olan Stoker, babasının ölmesiyle annesiyle bir başına kalan India'nın ilk kez tanıştığı gizemli amcasıyla arasında korku ve öfkeden doğan garip ilişkiyi anlatıyor. Aile reisinin ölümünden sonra anne ve kızın evine gelen bu amcanın, ailenin düzenini de baştan aşağıya değiştirecektir...
    Kadrosunda Nicole Kidman, Mia Wasikowska ve Matthew Goode'yi başrollerde yer aldığı yapımın sıra dışı senaryosu ise Wentworth Miller’a ait. Dünya prömiyerini 2013 Sundance Film Festivali'nde gerçekleştiren yapım, eleştirmenlerden de tam not aldı. Park Chan-wook'un Old Boy ile 2004'te Cannes Film Festivali'nden Jüri Özel Ödülü ile döndüğünü de ekleyelim.



    Yönetmen: Fede Alvarez
    Oyuncular: Jane Levy, Shiloh Fernandez, Lou Taylor Pucci
    Tür Korku
    Ülke ABD

    Mia uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle zor günler geçirmiştir ve yeni bir kararın eşiğindedir.
    Abisi David ve sevgilisi Natalie ve çocukluk arkadaşları Olivia ve Eric’ten kendisine destek olmalarını ister. Beşi birden hafta sonunu Tennessee ormanlarındaki aileden kalma rüstik kulübeye geçirmeye karar verirler. Mia burada, arkadaşlarının son zulasını yok ederek, tekrar uyuşturucuya dönmemeye yemin eder. Fakat kulübenin içine girdiklerinde başkalarının da buraya izinsiz geldiklerini fark edeceklerdir. İçi doldurulmuş hayvanlarla dolu kiler yeterince ürkütücüyken, bir de Eric'in bulduğu 'Ölümün Kitabı' isimli bir kitabın içinde yazanlar beş arkadaşı birden adım adım dehşete ve ölüme sürükleyecektir...
    Filmin oyuncu kadrosunda başrollerinde Jane Levy, Elizabeth Blackmore, Shiloh Fernandez, Jessica Lucas ve Lou Taylor Pucci yer alıyor. Uruguaylı yönetmen Fede Alvarez tarafından yönetilen film, 1981 yapımı korku türünün kült yapıtlarından biri olan 'The Evil Dead'in yeniden uyarlanmış hali.



    Yönetmen: James Wan
    Oyuncular: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston
    Tür Korku
    Ülke ABD

    Konusunu gerçek bir hikayeden alan Korku Seansı, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren'ın karşılaştıkları ürkütücü bir vakayı ele alır. Ed ve Lorraine Warren bir gün Perron ailesinden bir telefon aldıklarında hayatlarının en korkutucu görevine atıldıklarının farkında değildir. Perron ailesinin gözlerden uzak çiftlik evi nedeni bilinmeyen karanlık bir varlık tarafından kuşatılmıştır ve bu nedenle de hayatları tam bir kabusa dönüşmüştür. Bu vakayı çözebileceklerine inanan deneyimli Warren çifti, ne kadar şeytani bir varlıkla karşı karşıya olduklarını çok geç fark edeceklerdir...
    Filmin başrollerini Yetimhane filminden tanıdığımız Vera Farmiga ve Prometheus'un yıldızlarından Patrick Wilson paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda Joey King, Ron Livingston ve Lili Taylor'ın da eşlik ettiği filmin yönetmeni ise ilk Testere filmine imza atan James Wan...



    Yönetmen:Eduardo Rodriguez
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Komedi | Korku
    Vizyon Tarihi:01 Ekim 2013 (ABD)
    Süre:99 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Matt Venne
    Müzik:Luis Ascanio
    Görüntü Yönetmeni:Yaron Levy
    Yapımcı:Michael J. Gaeta, Amy Krell, Alison R. Rosenzweig
    Firma: Gaeta / Rosenzweig Films
    Çekim Yeri:Bucharest, Romania

    Gerri Dandridge (Jaime Murray) gündüzleri seksi bir profesördür, ancak geceleri insan kanına susamış gerçek bir vampire dönüşmektedir. Bir grup liseli öğrenci Romanya’da okumak için yurtdışına gidince, kendisini Gerri’nin korkutucu şehvet ve törerüne maruz kalmış bulurlar. Charley ve ‘Evil’ Ed, ‘yeni ay bakiresi’ kanını içmekten ve bu kanda banyo etmekten Gerri’yi uzaklaştırmalıdır, ki bu Charley’in eski kız arkadaşı Amy’nin başına gelmiştir. Gerri’nin planını önlemek ve Amy’i ölümden daha beter bir kadere mahkum etmemek için ‘Korku Gecesi’ adındaki reality showun vampir avcısı sunucusu Peter Vincent’in yardımını isterler.



    Yönetmen: Antoine Fuqua
    Oyuncular: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman
    Tür Aksiyon , Gerilim
    Ülke ABD

    Mike Banning, Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajandır. Bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda trajik bir kaza meydana gelir. Banning'in tek bir simi kurtarma şansı vardır, o da tercihini eşini feda ederek Başkan'dan yana kullanır. Olay sonrası büroda herkes doğru yaptığını söyleyerek Mike'ı desteklese de saha görevinden alınarak masa başı bir işe atanır. Fakat ABD'yi hiç hesapta olmayan büyük bir saldırı beklemektedir. İçeriden köstebeklerin yönettiği terörist bir eylemle Beyaz Saray büyük bir saldırıya ve ihanete uğrar. Başkan teröristlerce esir alınmıştır ve Pentagon'un eli kolu bağlıdır. Bu olağanüstü koşullar altında tek çareleri Mike'ın cesur ve kahramanca giriştiği kurtarma operasyonuna bağlıdır.
    Yönetmenliğini King Arthur, Tears of the Sun ve Training Day gibi aksiyon filmlerinden tanıdığımız Antoine Fuqua'ın üstlendiği filmin senaryosu ise ilk yapımlarına imza atan Creighton Rothenberger ve Katrin Benedikt ikilisine ait. Filmin başrolünde Gerard Butler yer alırken kadroda kendisine Aaron Eckhart, Ashley Judd ve Morgan Freeman eşlik ediyor.



    Yönetmen: Seth Gordon
    Oyuncular: Melissa McCarthy, Jason Bateman, Amanda Peet
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    Diana limitsiz bir bütçeyle Miami'nin banliyölerinde gününü gün etmektedir. Ufak bir sorun vardır bu alemleri finanse etmek için, kullandığı kimlik bir başkasına aittir: Sandy Bigelow Patterson, bir bankada müşteri temsilcisi olarak çalışan Sandy Bigelow Patterson, ABD'nin oldukça uzak bir yerinde yaşamaktadır. Polisten aradığı cevabı bulamayınca kendi sorununu yine kendisi halletmeye çalışan Sand ysadece 1 hafta süren takipten sonra, hayatındaki her şeyi onunla paylaşmakta olan bu kadınla yüzleşmek için güneye doğru yola çıkar. 2000 mil yoldan geldiğinde görür ki kimliğini geri almak hiç kolay olmayacaktır... Zira Diana suçlu olmasına rağmen yağ gibi üste çıkmayı beceren yırtık bir kadındır.
    Patrondan Kurtulma Sanatı filmiyle oldukça iyi bir çıkış yakalayan Seth Gordon'ın son filmi Jason Bateman ve Melissa McCarthy'i buluşturan keyifli bir yol komedisi.



    Yönetmen:Don Michael Paul
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Aksiyon | Savaş
    Vizyon Tarihi:19 Mart 2013
    Dil:İngilizce
    Senaryo:David Reed, Danny Bilson, Paul De Meo
    Müzik:Frederik Wiedmann
    Görüntü Yönetmeni:Martin Chichov
    Yapımcı:Jeffery Beach, John Cappilla, Cherise Honey

    II. Dünya Savaşı'nın son büyük Alman saldırısı sırasında Amerikan askerlerinin bir kısmı Bulge Savaşı sırasında düşman hatlarının arkasında kayboldular. Amerikan askerleri korkunç bir keşif yapmak üzere olan Hitler'in bilim adamlarının geliştirdiği süper bombasını etkisiz hale getirmek ve silah programından sorumlu Alman bilim adamını almak için gizli bir operasyonla bilim adamının peşinde, Nazi Almanya'sının kalbine cesur bir baskın yapmak üzeredirler,acaba bunda başarılı olabilecekler midir?



    Yönetmen: Callan Brunker
    Oyuncular: Brendan Fraser, Rob Corddry, Sarah Jessica Parker
    Tür Animasyon , Komedi , Bilimkurgu , Macera
    Ülke ABD , Kanada

    Dünyadan çok uzak olan Baab gezegeninde yaşayan astronot Scorch Supernova, ulusal bir kahramandır ve mavi uzaylılardan oluşan halk ona neredeyse tapmaktadır. Pek çok kurtarma operasyonunu başarıyla tamamlamış olan Scorch, müthiş yeteneklerini teknoloji ustası erkek kardeşi Gary ile birleştirince onların karşısında hiçbir güç duramaz. Zira Gary de görev aldığı BASA kontrol merkezinin kural ve görevleri konusunda son derece deneyimli ve yeteneklidir. BASA'nın yöneticisi Lena, kardeşleri tehlikeli bir gezegenden aldıkları bir çağrı konusunda bilgilendirdiğinde onlar için yeni ve heyecan verici bir görev başlamış olur. Ne var ki görev sırasında Scorch'un Area 51 isimli bir bölgede tuzağa düşmesi işleri karıştırır. Bu tuzak ise General Shanker isimli acımasız bir düşman tarafından kurulmuştur. Gary, gezegeni ve ailesine veda ederek kardeşini kurtarmak için yola çıkar.
    Yönetmenliğini Cal Brunker'ın üstlendiği yapımın orijinal seslendirme kadrosunda Brendan Fraser, Sarah Jessica Parker ve James Gandolfini gibi isimler yer alıyor.



    Yönetmen: Niels Arden Oplev
    Oyuncular: Colin Farrell, Noomi Rapace, Terrence Howard
    Tür Gerilim , Aksiyon
    Ülke ABD

    Profesyonel bir katil olan Victor, New York'ta kimsenin dikkatini çekmeden yaşamaya özen göstermekte, bu arada 'mesleğini' icra etmektedir. Aynı zamanda New York'un yer altı bir suç örgütüyle de bağlantısı vardır. Bir gün genç ve yüzü yaralı bir kadın tarafından izlendiğini fark eder. Victor, Beatrice'in kendisini izlediğini fark ettiğinde, ağzını arar. Beatrice Victor'ın katil olduğunu bilmektedir ve kendisine intikam planında yardım etmesi için ona şantaj yapar. Yüzünün yarısını yaralayan adamın ölmesini ve adalete kavuşmayı ister. İntikam planını mecburen kabul eden Victor ve Beatrice'in aralarında karşı koyamadıkları bir kimya ve güçlü bir ilişki doğar. Şimdi intikam için vahşi bir plan yapmanın zamanıdır....
    Noomi Rapace ve Colin Farrell'ın başrolleri paylaştığı filmin yönetmenliğini ise orijinal Ateşle Oynayan Kız filminin yönetmeni olan Kuzey Avrupalı sinemacı Niels Arden Oplev üstleniyor.



    Yönetmen:Craig Zisk
    Ülke:ABD ABD
    Tür: Komedi | Dram
    Vizyon Tarihi:26 Nisan 2013 (ABD)
    Süre:93 dakika
    Dil:İngilizce
    Senaryo:Dan Chariton, Stacy Chariton
    Müzik:Rob Simonsen
    Görüntü Yönetmeni:Vanja Cernjul
    Yapımcı:Arnaud Achour, Michael Bederman, Matthew E. Chausse
    Firma: Artery VFX, The | Artina Films | Procinvest Sas
    Çekim Yeri:Tarrytown, New York, USA

    Linda Sinclair (Julianne Moore) Kingston kasabasında İngilizce öğretmenliği yapan 40 yaşında bekar bir kadındır. Sade yaşamı eski öğrencisi Jason Sherwood’un (Michael Angarano) New York’ta senarist olmaya çalıştıktan sonra eve yani Kingston’a geri dönmesiyle beklenmedik bir şekilde değişir. Linda, babasının (Greg Kinnear) gerçekle yüzleşmesi ve hukuk bölümüne gitmesi için yaptığı baskılar sonucu sanatı bırakma kararı veren Jason’ın yazdığı oyunu drama öğretmeni Carl Kapinas’ın (Nathan Lane) yönetmenliği altında sergilemeye karar verir. Rahatlık alanının dışına çıkan Linda daha riskli adımlar atmaya başlar. Oyunla birlikte, ünü ve kariyeri tehlike altına giren Linda eski mükemmel hayatının kalıntılarında kendine bir çıkış yolu arar.



    Yönetmen: Don Scardino
    Oyuncular: Steve Carell, Jim Carrey, Steve Buscemi
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    Las Vegaslı sihirbaz Burt Wonderstone (Steve Carell), iş ortağını kaybettikten sonra yavaş yavaş düşüşe geçmeye başlamış ve şovunu bir sokak sihirbazına (Jim Carrey) kaptırmıştır. Filmde çok farklı bir karakterde izleyeceğimiz Carrey Criss Angel'a, Carrell da David Blaine'e benzetildi. The Incredible Burt Wonderstone'un 2013 yılında vizyona girmesi planlanıyor...



    Yönetmen: Shane Black
    Oyuncular: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle
    Tür Aksiyon , Bilimkurgu
    Ülke ABD , Çin

    Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu düşman, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark'ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
    Yarattığı alaycı karakterlerle hayran kitlesini geliştiren Robert Downey Jr.'ı dördüncü kez Tony Stark olarak izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Shane Black üstleniyor.
    Filmin çekimlerine Kuzey Carolina eyaletinin Wilmington kentinde gerçekleştirilen filmin senaryosu ise Drew Pearce'e ait. Downey Jr.'a Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Jon Favreau, Ben Kingsley, Guy Pearce, Rebecca Hall, James Badge Dale ve Ashley Hamilton isimleri eşlik ediyor.



    Yönetmen:Edmond Wong
    Ülke:Hong Kong Hong Kong
    Tür: Aksiyon | Biyografi | Dram
    Dil:Çin Lehçesi
    Senaryo:Edmond Wong
    Yapımcı:Bak-Ming Wong
    Firma: Pegasus Motion Pictures
    Çekim Yeri:Foshan, Guangdong, China

    İlk iki bölümü ile dikkat çeken, Ip Man serisinin üçüncü ve son bölümü.



    Yönetmen: Justin Lin
    Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson
    Tür Aksiyon
    Ülke ABD

    Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir.
    Hobbs, Dom'a takımını Londra'da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.
    Vin Diesel ve Paul Walker'ın sinema tarihine soygun ve araba kovalamacası olarak geçen ünlü serisinin son halkası olan film, bu sefer İspanya'da ve İngiltere'de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan'a ait...



    Yönetmen: Eric Heisserer
    Oyuncular: Paul Walker, Genesis Rodriguez, Judd Lormand
    Tür Gerilim , Dram
    Ülke ABD

    Fedakar bir baba küçük kızını var gücüyle Katrina Kasırgası’ndan korumaya çalışır. Eric Heisserer’ın yazıp yönettiği filmin başrolünde Hızlı ve Öfkeli serisinin ünlü oyuncusu Paul Walker yer alıyor.



    Yönetmen: Tommy Wirkola
    Oyuncular: Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen
    Tür Aksiyon , Fantastik , Korku
    Ülke ABD , Almanya

    Onlar klasik bir çocuk masalının baş kahramanı olan Hansel ve Gretel kardeşler. Ormanda yollarını kaybettikten sonra şeker ve çikolata kaplı cadının evinde tuzağa düşen kardeşler, akşam yemeği olmaktan son anda kurtulurlar ve işbirliği yaparak cadıyı kendi tuzağına düşürürler. Bu ilk avlarından sonra hiç ayrılmadan beraber yola devam eden Hansel ve Gretel, gittikleri her kasabada, her orman derinliğinde acımasız cadıları avlamakta ustalaşırlar. Fakat geldikleri son kasabada yaşanan çocuk kaçırma olaylarında, her zamankinden farklı bir gariplik vardır. Kısa süre içinde kasabanın çocukları tek tek kaybolur ve cadı avcısı ikili kendilerini daha önce karşılaşmadıkları kadar büyük bir cadı kaosunun içinde bulurlar.
    Norveçli sinemacı Tommy Wirkola'nın yönetmenliğinde hayata geçirilen filmde Hansel ve Gretel kardeşleri ise Jeremy Renner ve Gemma Arterton canlandırıyor. Klasik masalın elden geçirilmiş senaryosu ise yönetmen Wirloka ile Dante Harper'a ait.



    Yönetmen: Jeffrey Hornaday
    Oyuncular: Ross Linch, Maia Mitchell, Grace Phipps
    Tür Aile, Müzikal
    Ülke ABD

    Gençlik Plajı Filminde Brady rolünde Ross Lynch (Austin&Ally) ve McKenzie rolünde Disney Channel’a yeni gelen Maia Mitchell oynuyorlar. Bu sörfçü genç sevgililer birlikte yazın son dalgasında sörf yaparken, dalga gizemli bir şekilde onları klasik bir plaj partisi filmi olan Islak Yakanın Hikâyesi’ne götürüyor. Orada plaja hâkim olmak isteyen sörfçülerle motorcular karşı karşıya… ve herkes kendiliğinden şarkı söyleyip dans etmeye başlıyor! Brady ile McKenzie bugüne dönmeye çalışmak zorundalar, ancak istemeden filmin romantik akışını değiştirdiklerinde belki de hayatları sonsuza dek değişecek. Yakışıklı başrol oyuncusu sörfçü Tanner McKenzie’ye aşık olurken, motorsikletli kız Lela da Brady’ye vuruluyor



    Yönetmen: Richard Linklater
    Oyuncular: Julie Delpy, Ethan Hawke, Seamus Davey-Fitzpatrick
    Tür Romantik , Dram
    Ülke ABD , Yunanistan

    Paris'teki ikinci buluşmanın ardından Jesse ve Celine bir kez daha vedalaşıp kendi yollarına devam eder. İlk buluşmanın ardından geçen uzun yılların ardından tekrar, bu kez Yunanistan'da karşılaştığımız ikili, bu süreçte bir yığın değişim yaşamış, çeşitli sürprizlerin yaşanacağı bir hayata doğru yelken açmıştır. Tüm sorunlara ve değişikliklere rağmen, değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır. Yunanistan'da geçirdikleri bir tatil günü, geçmişlerini muhakeme edip ilişkilerini masaya yatırdıkları içten bir sohbete tanık olacaktır.
    Before Sunrise ve Before Sunset filmlerinin ardından yönetmen Richard Linklater ile oyuncular Ethan Hawke ve Julie Delpy'i tekrar bir araya geliyor ve Before Midnight ile birlikte seriye son nokta koyuluyor. Filmin senaryosu önceki filmde olduğu gibi Linklater, Hawke ve Delpy ortaklığının ürünü.



    Yönetmen: James Cox
    Oyuncular: Ryan Philippe, Anna Paquin, Luke Wilson
    Tür Komedi, Dram
    Ülke ABD

    Scott (Ryan Phillippe) son on yılda sürekli rehabilitasyona girip çıkmıştır. Aniden karşısına çıkarak lisedeki sevgilisi Katherine’i (Anna Paquin) şaşırtır. Vefat etmiş annesi ona görünür ve eve geri dönmesini, şimdi Katherine ile evli olan ağabeyi Williams’ı (Luke Wilson) ve hasta babasını (Power Boothe) görmesini söyler. Katherine’in çocukları Scott’a hayran olur ve Katherine Scott ile arasında bir bağ olduğunu hisseder. William her zaman iş gezilerindedir ve kendi sadakatsizlik sorunlarıyla uğraşmaktadır. Scott’ın umursamaz hayatı aileye karşı mesafeli durmasına neden olur. Ama varlığı bile herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.



    Yönetmen: Jon M. Chu
    Oyuncular: Bruce Willis, Channing Tatum, Dwayne Johnson
    Tür Aksiyon , Macera , Bilimkurgu
    Ülke ABD

    G.I. Joe Efsanesi son filminde yine zorlu görevlerle geri dönüyor. Ekip bu sefer dünyayı hakimiyeti altına almayı hedefleyen Zartan ve onun adın çalışanlar ve Zartan'ın etkisi altına giren dünya liderleriyle zorlu bir mücadeleye giriyor... Stephen Sommers'ın 2009 yılında çektiği gişe filmi G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi (G.I. Joe - Rise of Cobra) filminden bayrağı devralan Jon Chu başrollere Dwayne Johnson, Channing Tatum ve Ray Park'ı taşırken, kadroya Bruce Willis, Ray Stevenson, Adrianne Palicki, Jonathan Pryce, Lee Byung-hun, Elodie Yung gibi yıldızlar eşlik ediyor. 3D vizyona girecek bol yıldızlı film için beklentiler de yüksek.



    Yönetmen: Todd Phillips
    Oyuncular: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    Kurt sürüsünün Bangkok'u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve 'olaysız' biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir. Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir.
    Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir hayat demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi 3 dostunun omuzundadır!
    Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi yok. Filmin yönetmenliğini yine Todd Phillips üstlenirken, "Wolfpack" yine tabii ki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis'ten oluşuyor.



    Yönetmen: Marc Forster
    Oyuncular: Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale
    Tür Bilimkurgu , Aksiyon , Fantastik
    Ülke ABD

    Gerry Lane iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır... Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Birleşmiş Milletler çalışanı olan Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için dünyayı dolaşacak ve bunu yaparken hayli kısıtlı olan zamana karşı yarışacaktır.
    Brad Pitt'in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks'un aynı adlı kitabından uyarlandı.



    Yönetmen: M. Night Shyamalan
    Oyuncular: Jaden Smith, Will Smith, Sophie Okonedo
    Tür Bilimkurgu , Aksiyon , Macera
    Ülke ABD

    Hikaye günümüzden uzak bir gelecekte, kurgusal bir dünyada geçer. Dünya ,içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. İnsanlar dünyayı terk ettikten 1000 yıl kadar sonra yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Cypher dünyaya gitmek zorunda kalırlar , Cypher ciddi anlamda yaralanmıştır ve terk edilmiş dünyada , tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar. 'Altıncı His' ile gerilim türüne yeni ve öncül bir yorum getiren ve ardından çektiği yapıtlarla kendi ekolünü oluşturan M. Night Shyamalan imzalı filmin başrollerinde Will Smith ve oğlu Jaden Smith yer alıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Michael Bay
    Oyuncular: Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Ed Harris
    Tür Aksiyon , Dram , Komedi
    Ülke ABD

    Daniel Lugo ve en yakın arkadaşı Adrian Doorbal Florida'da yaşamakta ve vücut geliştirme salonunda antrenör olarak çalışmaktadır. Her gün bir diğerinin aynı olan bir hayat süren ikili, spor salonundaki sinir bozucu düzenden ve düşük maaşlarından usanmıştır. Kendi Amerikan Rüyaları’nın peşinden gitmeye karar veren ekip, hali hazırda suçlu olduklarına inandıkları zengin bir müşterilerini kaçırıp, işleri de kılıfına uydurarak zengin olmanın planını kurarlar. Hapisten henüz çıkan Paul Doyle'un da yardımlarıyla işe atılırlar. Ama ters giden tesadüfler sonucu, işler sarpa sarar.
    Yönetmenliğini Michael Bay'in üstlendiği filmin başrollerini Mark Wahlberg, Anthony Mackie’nin ve Dwayne Johnson paylaşıyor. Kadrosunda Rebel Wilson, Ed Harris ve Rob Corddry gibi isimleri de barındıran kara komedi-aksiyon türündeki film, gerçek bir hikayeden uyarlandı.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Harald Zwart
    Oyuncular: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Robert Sheehan
    Tür Fantastik , Aksiyon , Macera
    Ülke ABD , Almanya

    Clary, Pandemonium adlı bir gece kulübüne gider ve o akşam işlenen bir cinayete tanık olur. Bu anı gördükten sonra doğa dışı olaylar da peşini bırakmaz. Önce Valentine adında bir adam, annesi Jocelyn'i kaçırır. Kulüpte tanıştığı insanlardan kendisine yardım etmelerini ister. Karşılığında ise çok zor bir karar verir ve annesinin hiçbir zaman onaylamayacağı bir yola girer. Hem en iyi dostuyla kavga edecek, hem de aşıkın bilinmedik sularına dalacaktır...
    Avrupa'da ve Amerika'da 2013 Ağustos'unda vizyona girecek olan film Cassandra Clare'nin romanından Pretty Little Liars tv dizisinin senaristliğini de yapmış olan I. Marlene King ve Jessica Postigo tarafından uyarlandı. Filmin yönetmenliğini ise Hollandalı sinemacı Harald Zwart üstleniyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Jeff Wadlow
    Oyuncular: Aaron Taylor-Johnson, Christopher Mintz-Plasse, Chloë Grace Moretz
    Tür Aksiyon , Komedi
    Ülke ABD

    Çokça beğenilen Kick-Ass filminin devamı niteliğinde çekilen yapıtta ilk filmde yaşananların ardından bir yıl geçmiştir. Mindy/ Hit-Girl, babasının da yönlendirmesiyle süper kahramanlar ekibinden ayrılır ve normal bir hayat kurmaya çalışır. Dave / Kick-Ass de normal hayata nispeten dönmüş olsa da Justice Forever isimli kendisine benzeyen kahramanlardan oluşan bu grubu gördüğünde onlara katılmaya karar verir. Justice Forever bir gece yeni bir görev kararı alır; bu seferki hedefleri Mr. Kim tarafından yönetilen ve çocukları pazarlayan bir çetenin izini sürmektir. Bu kötücül lider bir grup Latin Amerikalı çocuğu kaçırır; Kick-Ass, Battle Guy ve diğerlerinin yapması gereken şey ise daha fazla geç olmadan onları kurtarmaktır.
    Filmin yönetmenliğini ve çizgi roman uyarlamasını bu sefer Jeff Wadlow üstlenirken ilk filmde seyrettiğimiz Aaron Taylor-Johnson, Chloë Moretz, Christopher Mintz-Plasse, Nicolas Cage ve Yancy Butler da karşımıza çıkacak isimler arasında.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Edgar Wright
    Oyuncular: Simon Pegg, Nick Frost, Paddy Considine
    Tür Komedi , Bilimkurgu
    Ülke İngiltere

    20 yıl aradan sonra tekrar bir araya gelen 5 eski arkadaş, Dünya'nın sonunu getirmeye kararlıdır...


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Maggie Carey
    Oyuncular: Bill Hader, Aubrey Plaza, Johnny Simmons
    Tür Komedi
    Ülke ABD

    Yakın zamanda Liseden mezun olacak bir grup genç, üniversiteye gitmeden önce, üniversitede rezil olmamak adına kendilerinde daha fazla cinsel deneyim olması gerekliliğine inanmaktadırlar. Bir grup ergenin üniversiteye farklı açıdan hazırlık yaptıkları olayları anlatan gençlik-komedi filmi.
    THE TO DO LIST Brandy Klark’ın hikayesini anlatıyor. Brandy lisedeyken kaçırdığı ve üniversiteden önce tamamlamak istediği riskli maceralardan oluşan bir yapılacaklar listesi hazırlar.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Denis Villeneuve
    Oyuncular: Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Viola Davis
    Tür Gerilim
    Ülke ABD

    Maccachusetts eyaletinin Brockton bölgesinde, Şükran Günü'nü kutlamak için bir araya gelen Dovers ve Birches aileleri her şeyin yolunda gittiği bu yemek esnasında korkunç bir haberle altüst olurlar. Gecenin ilerleyen saatlerinde ailelerin iki küçük kızlarının kaybolması sonrasında panik dolu anlar yaşanır. Saatler ilerler, ancak kızlar halen daha ortada yoktur ve durum kaçırılmış oldukları gerçeğini kuvvetlendirir. Polise başvursalar da sonuç alamazlar ve Keller Dover (Hugh Jackman), adaleti kendi elleriyle aramaya karar verir. Genç ve başarılı dedektif Loki'den de yardım isteyen genç adam, kendisini suçlunun ve masumun birbirine geçtiği şaibeli bir davanın içerisinde bulur.
    2010 yılında çektiği İçimdeki Yangın (Incendies) adlı filmle hem eleştirmenler hem de genel izleyici tarafından bir hayli beğenilen yönetmen Denis Villeneuve'ün yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu, Contraband filmiyle sinemaya giriş yapan Aaron Guzikowski'nin imzasını taşıyor. Başrollerde ise son dönemin en başarılı oyuncularından Hugh Jackman ve Jake Gyllenhaal'ı izliyoruz.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Louis Leterrier
    Oyuncular: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson
    Tür Gerilim , Polisiye
    Ülke Fransa , ABD

    'Now You See Me', Atlas isimli son derece karizmatik ve etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı, dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan 'Four Horsemen' ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek ve izleyicilerini soymak için kullanıyorlar. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar. Bunun üzerine onları durdurmaya kararlı olan özel FBI ajanı Dylan bu çetenin peşine düşer ...
    'The Transporter', 'The Incredible Hulk' ve 'Clash of the Titans' gibi epik filmleriyle tanıdığımız Louis Leterrier tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosu Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Michael Caine ve Morgan Freeman gibi önemli isimlerden oluşuyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Seth Rogen, Evan Goldberg
    Oyuncular: James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen
    Tür Komedi , Fantastik
    Ülke ABD

    James Franco'nun evindeki partide Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer bir çok ünlü kıyamet günüyle karşı karşıya gelir. Ellerinde kısıtlı gıda kaynağı vardır ve dünya büyük bir kaosa sürüklenmektedir. Daha da kötüsü kaçınılmaz son yaklaştıkça herkesin içindeki hayvani hayatta kalma güdüsü daha çok açığa çıkacaktır!
    Filmin yönetmenliğini Seth Rogen ile birlikte daha önce kendisiyle Yeşil Yaban Arısı filminde beraber çalışmış olan ve ağırlıklı olarak komedi tarzında işler üreten Evan Goldberg üstleniyor. İlginç senaryolu ve bol kahkahalı filmin kadrosunda Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi yıldız isimler yer alıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Dean Parisot
    Oyuncular: Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker
    Tür Aksiyon , Komedi
    Ülke ABD

    Emekli CIA ajanlarının Avrupa'daki düşman avı sürüyor... Eski CIA ajanı Frank Moses emekli olmuştur ve son görevde birlikte çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs iddialara göre bu esnada hayatını kaybetmiştir. Bu söylentiler esnasında Frank, kendisinden bir konu hakkında bilgi almaya gelen FBI ajanlarıyla karşılaşır. FBI, yirmi beş yıl önce kullanılan ve o andan itibaren ortadan kaybolan bir nükleer silahla ilgili bilgi toplamaya çalışmaktadır. Nightshade isimli bu görevi araştırmaya ikna olan deneyimli ajanlar, tehlikeli teröristler ve özen ajanlarla mücadele edecekleri bir dünya turuna çıkarlar.
    2010 tarihli ve yönetmenliğini Robert Schwentke'nin üstlendiği gişe hiti Red filminin devamı olan yapımda kadroya Bruce Willis ve Mary-Louise Parker'ın yanı sıra Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ve John Malkovich gibi yıldız isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Dean Parisot'ın üstlendiği filmin senaryosu ise bu sefer Erich Hoeber ve Jon Hoeber ikilisine ait.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Joshua Michael Stern
    Oyuncular: Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Josh Gad
    Tür Biyografik , Dram
    Ülke ABD

    Steve Jobs üniversite öğrenimini yarıda bırakıp kendisini evlatlık edinen ailesinin yanına, Kalifornia'ya geri döner. Bu hamle sadece kendisinin değil, teknoloji dünyasının da talihine yön verecek önemli bir adımı doğurur. Jobs, ailenin garajında arkadaşı Steve Wozniak ile birlikte yürüttüğü çalışmalarla o dönemki adı Apple Computer olan teknoloji devini kurduğunda artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Başrolünde Ashton Kutcher’ın yer aldığı film, Apple'ın kurucusu olan ve 2011 yılında kanser nedeniyle hayatını kaybeden teknoloji ve endüstri dahisi Steve Jobs'un gençlik yıllarından başlayan hayat hikayesine odaklanıyor. Filmde Jobs'un özel hayatından kesitler, kendini motive ediş şekli, onu yönlendiren kişiler anlatılırken özellikle Jobs'un gençlik yıllarına odaklanılıyor. Jobs'un ilk başarılarını izleyeceğimiz filmde aynı zamanda düşüşlerini ve tekrar ayağa kalkışlarını izleyerek bu önemli mucidin mücadelesine tanık olacağız.
    Yönetmenliğini Joshua Michael Stern'in üstlendiği filmin senaryosunu ise Matt Whiteley kaleme aldı.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Peter Hyams
    Oyuncular: Van Damme, Orlando Jones, Linzey Cocker
    Tür Gerilim, Aksiyon
    Ülke Kanada, ABD

    Amerika Kanada sınırındaki bir ormanda birbirlerine düşman olan iki kişi, oradan canlı çıkmak için acımasız uyuşturucu çetesine karşı beraber savaşmalıdırlar.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: David Gordon Green
    Oyuncular: Emile Hirsch, Paul Rudd, Lynn Shelton
    Tür Dramatik komedi
    Ülke ABD

    Alvin ve Lance 1988 yılınız yaz mevsimini, harap olmuş ve çölleşmiş bir ormanda geçirmektedir. Ormanı bu hale getiren felaket ise meydana gelen bir yangındır. Bu yangın ormanın yanıbaşındaki otoban şeritlerini de tahribata uğratır. Alvin ve Lance'in olağan monotonlukta süregiden işleri ise bu şeritleri yeniden çizmektir. Parti ortamlarından ve kadınlardan uzaklaşmak durumunda kalan Lance, Alvin'in aksine bu izole edilmiş atmosferde yaşamanın sıkıntısını fazlasıyla hissetmektedir. Ormanların derinliklerine yaptıkları bir yolculuk talihsiz olaylara sahne olacaktır.
    Berlin Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ödülüne layık görülen filmin yönetmenliğini 2000 yılında çektiği George Washington adlı belgeselle dikkat çeken David Gordon Green üstleniyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: James Wan
    Oyuncular: Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey
    Tür Korku
    Ülke ABD

    Lambert ailesi, çocuklarını esir alan şeytan ve ruhlardan kurtulmayı başardıktan sonra çareyi bulundukları yeri terk edip, oğulları Dalton'ı büyükannesi Lorraine'in yanına götürmekte bulurlar. Böylece hepsi güvende olacak ve yeni bir sayfa açacaklardır. Ancak yakalarına yapışan lanet burada da peşlerini bırakmaya niyetli değildir. Bu kez baba Josh'a musallat olan kötü ruhları yetenekleri sayesinde önceden hisseden küçük Dalton, elinden geleni yapar; ancak Josh günbegün bu belaya karşı daha savunmasız hale gelmektedir. Diğer aile üyeleri de Josh'a yardım etmeye çalıştıkça işler daha da karışık bir hal almaya başlar. Bir süre sonraysa ruhlar ve kendi dünyaları arasındaki bağlantının sırları yavaş yavaş açığa çıkar...
    2004 yapımı Saw/Testere filmiyle sinemaya esaslı bir giriş yapan James Wan, büyük ilgiyle karşılanan Insidious filminin devamı niteliğindeki bu filmin de yönetmenliğini yürütüyor. Başrollerde ise bir kez daha Patrick Wilson, Rose Byrne ve Ty Simpkins'i izliyoruz.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Keanu Reeves
    Oyuncular: Keanu Reeves, Tiger Hu Chen, Simon Yam
    Tür Aksiyon , Dövüş
    Ülke ABD , Çin
    Hayatı dövüş sanatları merkezinde geçen insanların yaşam mücadelelerini ve sırtlarına yüklenen sorumlulukları konu alan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ünlü aktör Keanu Reeves üstleniyor. Chen dövüş sanatları konusunda Tanrısal bir yeteneğe haizdir ayrıca küçük yaştan beri inanılmaz bir deneyim edlde etmiştir. Günümüz Beijing kentinde, tıpkı Chen gibi iyi dövüşen pek çok genç erkek vardır, üstelik burası tam bir fırsatlar cennetidir. Chen geldiği notka da, hayattaki yerini de bulmak için içsel bir yolculuğa ihtiyaç duyar.... Başrolde de yer alan Keanu Reeves, kamera arkasına geçtiği ilk uzun metrajlı filminde kan ve acıdan temellenen kişisel öyküyü anlatıyor.

    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Luc Besson
    Oyuncular: Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones
    Tür Komedi , Aksiyon
    Ülke ABD , Fransa
    Manzoni ailesinin kökenleri, aslında kötü şöhretli bir mafya geleneğine dayanmaktadır. Fransa'nın Normandy bölgesine, tanık koruma programı çerçevesinde yerleştirilen Manzoniler, Black soyadını alırlar ama yeni çevrelerine alışmakta "biraz" zorluk çekerler. Anne Maggie kasabanın merkezini talan ederken, kardeş Blake'ler okulda gizlice terör estirirler; Fred Blake adını alan Giovanni Manzoni ise her şeyi kontrol altında tutmaya çalışırken elinde 'kazalar' çıkar! Bu yüzden de Manzoni ailesini beladan uzak tutma görevine atanan Ajan Stansfield'ın görevi bir hayli zorludur.
    Fransız sinemacı Luc Besson'un ilk kez el attığı kara-komedi türündeki film Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Ricardo Cordero ve Dianna Agron gibi yıldız isimleri de bir araya getiriyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.

    Yönetmen: Scott Walker (IV)
    Oyuncular: Nicolas Cage, John Cusack, Vanessa Hudgens
    Tür Gerilim , Dram
    Ülke ABD
    Gerçek olaylara dayanan film, Alaska'nın kötü şöhretli seri katili Robert Hansen'in hikayesini anlatıyor. Hansen, yaşadığı çevrede saygı duyulan bir aile babası olarak tanınsa da, daha sonra 1980'lerde 24 (bu sayı kesin olarak bilinmiyor) kadını Alaska'da zorla kaçırıp öldürdüğü ortaya çıkan soğukkanlı bir cani olarak biliniyor.
    Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ilk uzun metrajlı filmine imza atan Scott Walker üstlenirken, John Cusack'ı Hanson; Nicolas Cage ise filmde Hansen'in elinden kaçan genç bir kurbanın yardımıyla Hansen'i yakalamaya çalışan eyalet polisi olarak seyredeceğiz.

    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Courtney Solomon
    Oyuncular: Ethan Hawke, Selena Gomez, Jon Voight
    Tür Aksiyon , Gerilim
    Ülke ABD , Bulgaristan
    Eski bir yarış sürücüsü olam Brent Magna'nın eşi kim olduğu bilinmeyen gizemli bir adam tarafından kaçırılır. Şimdi zamana karşı yarışan Brent bu nereden çıktığı ve ne istediği tam olarak belli olmayan adamın dediklerini yaparak sevgili karısını kurtarmaya çalışır. Fakat kendisi başlı başına zorlu olan bu göreve bir anda arabsını çalmak isteyen bir genç kız da dahil olunca Brent'in işi daha da zorlaşacaktır.
    Yapımcı kimliği ile öne çıkan Courtney Solomon ile sinemanın mutfağından gelerek görüntü yönetmeni olarak pek çok filme imza atan Yaron Levy'nin yönetmenliğini beraber üstlendiği film aksiyon, gerilim ve suç türlerinin bir karışımı. Filmin başrollerini ise Ethan Hawke ve Selena Gomez paylaşıyor.


    Fragman ve poster için tıklayın.


    Yönetmen: Benson Lee
    Oyuncular: Josh Holloway, Laz Alonso, Josh Peck
    Tür Müzik
    Ülke ABD
    Battle of the Year, her sene dünyanın en ünlü 'break dans' yeteneklerinin birbirleriyle yarıştığı büyük bir dans organizasyonudur. Ne var ki Amerika'nın dansçıları yaklaşık onbeş senedir bu önemli turnuvayı kazanamamıştır. Los Angeles'lı yetenekli dansçı Dante, Amerika'yı tekrar birinci sıraya çıkarmaya kararlıdır ve bir arkadaşıyla anlaşarak eski basketbol koçu Blake'i takımı eğitmesi için ikna eder. Dante'ye göre dünya üzerinde gerçek bir koçun şampiyon yapamayacağı hiçbir takım yoktur. İki adam, ülkenin en iyi break dansçılarını kadrolarına ekler, ancak büyük yarışmaya sadece üç ay kalmıştır. Bu süre ise bir takımın birbiriyle kaynaşıp ortak bir ritm oluşturması için oldukça kısadır. Bu noktada en büyük iş Blake'e düşer ve takımını motive etmek için tüm numaralarını kullanmaya başlar.
    Filmin yönetmen koltuğunda 'Miss Monday' adlı ilk uzun metrajıyla tanınan Benson Lee bulunmakta.